BİST

Dolar

Euro

Altın

Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
26.02.2020 13:19
Avusturya Büyükelçisi mevzusu daha yeni.

Öncesinde Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek'in Rusya’nın Komsomolskaya Pravda gazetesiyle yaptığı söyleşide kullandığı üslup yeni süreçte çarşının nasıl karışacağının ip uçlarını verebilir.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Türkiye ile Rusya’nın arasını açmaya çalışan bir siyaset izlediğini belirtti.

ABD’nin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bir operasyon yaptığını ve İYİ Parti’yi kurdurduğunu savundu.

Devlet Bahçeli hakkında “İYİ Parti ile rekâbeti yüzünden zaman zaman akılcı Türk vatanseverliğinden kopuyor ve ABD yörüngesine girebiliyor” ifadesini kullanan Perinçek ayrıca, “Türkiye’nin güvenliği Avrasya’da. Bu koşullarda Rusya büyük bir hata yapmazsa, Türkiye ABD’ye geri dönmez, dönemez” demişti.*

MHP'den Doğu Perinçek'e Cevap: Çin Virüsü

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman bu sözlere, “Çin’den Türkiye’ye yayılan ve aşısı bir türlü bulunamayan @Dogu_Perincek mikrobu, yayın politikası belli bir Rus gazetesine Sayın Genel Başkanımız hakkında saçma sapan bir beyanat vererek tarafını bir kez daha belli etmiştir” yanıtını verdi.**

Her ne kadar gazeteci Sebahattin Önkibar Doğu Perinçek için “Solun Devlet Bahçelisi” dese de Doğu ve Devlet'in yıldızlarının pek barıştığı söylenemez.

Perinçek 5 Temmuz 2006’da Devlet Bahçeli"siz bir MHP projesini gündeme getirmişti.

Kendisiyle yapılan söyleşi de Devlet Bahçeli"siz bir MHP"den söz ediyorsunuz. Bu mümkün mü? sorusuna

"- Alpaslan Türkeş"in Devlet Bahçeli"nin MİT görevlisi olduğunu yazdığı bir mektubu var. Gerçekten de Devlet Bahçeli"nin belli bağlantıları çeşitli sabıkalarıyla ortaya çıktı.

Amerika Türkiye"yi erken seçime götürürken Devlet Bahçeli"yi ve Kemal Derviş"i kullandı. Vatanını seven birisi Türkiye"yi Avrupa kapısına bağlar mı?

Kendi ülkende pancar ekemezsin, tütün dikemezsin, böyle milliyetçilik olur mu? Batıdan gelen emirlerle çiftçiye tütün diktirmeyen, pancar ektirmeyen, Merkez Bankası"nı tasfiye eden, uyum yasalarını çıkaran, Kıbrıs"ın, Ege"nin verilmesine ön ayak olan hep MHP oldu.

İkiz yasalar 2003 yılında AKP hükümeti tarafından hayata geçirildi ama, ondan önceki Ecevit hükümeti zamanında MHP tarafından kabul edildi o yasalar.


Hem de çok. Irak ve İran olayında beni bile şaşırtan değişim sergilediler. Devlet Bahçeli halen Amerikan planının içindedir ama, MHP tabanı Irak"ın da İran"ın da toprak bütünlüğünden yana.

Kerkük"ü alalım fikri yüzde 60 70"i tarafından terk edildi. Bu da MHP"nin içinde büyük oranda bir değişim olduğunu gösterdi.***

27 Mart 2013'te Devlet Bahçeli’nin cephesi, Türkiye’yi bölen ABD emperyalizmine karşı değildir. Dahası NATO’ya bağlılıkta ısrar eden MHP, ABD ve Avrupa emperyalistlerinin Libya ve Suriye operasyonlarını açıkça desteklemiştir.

Başka deyişle Türkiye’yi bölen operasyonu Ortadoğu ve Kuzey Afrika ölçeğinde desteklemektedir. Devlet Bahçeli, MHP Grup konuşmasında, ABD’nin hedefinin “Suriye ve İran olduğunu” belirterek, bizi sevindirdi.

Ama çok ilginç: Irak yok! Unutulmuş olmayacağını hepimiz biliyoruz. Çünkü Kerkük ve Musul, Irak topraklarındadır ve Bahçeli, Tayyip-Fethullah-Apo-Barzani’nin Musul Petrol Şirketine “zamanı gelince” katılma kapısını açık tutuyor.

TÜSİAD, MİT, hepsi bu şirketin içindedir ve Bahçeli’nin onlardan ayrı bir tavır aldığına dair şu anda bir işaret görülmüyor ama bunu yapması milletin dileğidir.****

Çift Başlı Selçuklu Kartalı Devlet Bahçeli Doğu Perinçek

Sebahattin Önkibar, Doğu Perinçek için “Solun Devlet Bahçelisi” diyor. Ben bu tarifin, Perinçek'in önceki açıklamalarına göre anlaşılabileceğini düşünüyorum.

Başbuğ Türkeş'in mektubunda geçen kısım yani. 1980 öncesi yayınlanan MHP' nin yarı resmi gazetesi Hergün Yazı İşleri Müdürü Enver Altaylı''nın CIA ajanı olmasını görmezlikten gelen merhum Türkeş"in Dr. Devlet Bahçeli’nin MİT görevlisi olmasına şerh düşmesini bugünün şartlarında anlamakta zorlanıyorum.

Ayrıca askeri okul öğrencisi iken Enver Altaylı'yı MİT Müsteşarı Fuat Doğu' ya tavsiye eden kim biliyormusunuz? MHP kurucu lideri Alpaslan Türkeş.

Benzer iddialarda Perinçek için gündeme getirilmişti. Kim bilir tıpkı Yunus'u dediği gibidir; "Beni bende demem bende değilim/Bir ben vardır bende benden içeri /Dini terk edenin küfürdür işi /Ol ne küfürdür imandan içeri"

Perinçek neredeyse hayatının üçte birinin hapislerde geçen bir lider, bir teorisyen bir aktivist. İster beğenin ister beğenmeyin, o fikirlerinin bedelini ödemiş birisi.

“Ergenekon tertibi” nedeniyle 21 Mart 2008’de gözaltına alındı. Önce Tekirdağ, devamında Silivri cezaevinde tutuklu kaldı.

10 Mart 2014 tarihinde tahliye oldu. “Ergenekon tertibi” nedeniyle toplam 6 yıl hapis yatan Doğu Perinçek, iyi derecede Almanca ve orta derecede İngilizce biliyor.

Avrupa başkentlerinde "Ermeni soykırımı emperyalist bir yalandır" diye haykırmıştı. “Ermeni soykırımı” iddiasının küresel emperyalistlerin oyunu olduğunu, mahkeme kanalıyla ispatlamıştı.

2015'te Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) "Ermeni soykırımı emperyalist bir yalandır” sözleri nedeniyle, İsviçre'yle davalık olan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek lehine karar vermişti.

Türk Dışişleri de "Tarihin ve hukukun siyasi amaçlarla istismarına gereken cevabı vermesi bakımından önemli bir dönüm noktası…” olarak nitelediği kararı, memnuniyetle karşılamıştı. *****

Devletini ve milletini düşünmeyen birisi bunlarla uğraşır mı?

Perinçek Erdoğan Yakınlaşması Nasıl Oldu?

Ethem Sancak’ın zaten Doğu Perinçek ile iltisakı biliniyor. Ama çok bilinmeyen ayrıntı ise 17 Aralık'ta düzenlenen rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun ardından istifa eden eski AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın işadamı Ethem Sancak ile dostluğu.

Nitekim Mart 2014' te her iki isim birlikte Siir'te AK Parti'nin seçim bürolarının açılışına katılmıştı. Egemen Bağış şimdilerde Prag Büyükelçisi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Doğu Perinçek arasındaki yakınlaşmanın mimarı da Ethem Sancak.******

Doğu Perinçek Ergenekon Davası’ndan tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi’nde, hücre arkadaşları Emekli Albay Levent Göktaş ve Emekli Binbaşı Levent Bektaş ile birlikte kalmıştı.*******

Göktaş ve Bektaş pek ortalıklarda görülmüyor ama Doğu Perinçek tüm varlığı ile sahada. Sanki "denizi bulandırma kerizi uyandırma" taktiği bu. FETÖ mücadelesinde farklı bir strateji izleniyor gibi.

Emekli milletvekilleri, işi bitmiş belediye başkan müsveddeleri, yiğit Boşnaklara saksafoncu diyecek kadar alçalan gazeteci bozmasının Türk Ordusuna hakaret eden terbiyesiz eşi üzerinden yürütülen bir mücadele yöntemi.

Taşradan merkeze… Zayıf halkalardan başlandı yani.

Ülkücü Katili Şüphelisini Viyana’ya Siirt Dayanışması mı Gönderdi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararına göre,Türkiye’nin Viyana Büyükelçiliği’ne daha önce Almanya’dan Yeşiller ve SPD üyesi olarak Avrupa Parlamentosu milletvekilliği yapan Ozan Ceyhun atandı.

Ozan Ceyhun daha önce Prag'a atanan büyükelçi Egemen Bağış'ın da yakın dostu. Ceyhun'un nikah şahitliğini bir süre önce Prag Büyükelçisi olan Egemen Bağış yapmış.

Bir ara KKTC Cumhurbaşkanı'na, bir ara o sırada Şişli Belediye Başkanı olan Mustafa Sarıgül’e danışmanlığı var.

Kim bu tartışılan Ozan Ceyhun?

Ozan Ceyhun 10 Ekim 1960’da Adana’da doğdu. Sarıyer Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nden 1979’da mezun olan Ceyhun Hacettepe Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı bölümüne girdi.

1980 darbesinde Avusturya’ya, 1982 yılında da Almanya’ya gitti. Almanya’da sosyal pedagog olarak eğitimini tamamladı. 1986’da Alman Yeşiller Partisi’ne üye olan Ceyhun, aktif olarak yabancılar ve mültecilerin durumları ile ilgili çalışmalar yaptı.

Ozan Ceyhun 1992 yılında kendi isteği ile Türk vatandaşlığından çıkarak Alman vatandaşlığına geçti.

1992 ve 1998 yılları arasında Hessen Sosyal Bakanlığı’nda çalışan Ceyhun, 1998 ile 2004 yılları arasında Alman Yeşiller Partisi ve SPD üyesi olarak Avrupa Parlamentosu’nda görev aldı.

2013 yılında AK Parti’ye danışmanlık görevi yapan Ceyhun, 2015 seçimlerinden AK Parti’den İzmir milletvekili adayı oldu ancak seçilemedi.

Gerçekten Ülkücü Katili mi?

Yıllardır Almanya'da siyaset yapan Ozan Ceyhun'un, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Avusturya Büyükelçiliği'ne atanması sosyal medyada tartışma yarattı.

Ozan Ceyhun'la ilgili karara en büyük tepki ülkücü kesimden geldi. Bunun nedeni ise Ceyhun'un 1980 yılında ülkücü görüşlü bir kişinin öldürülmesiyle ilgili davada cinayet suçlamasıyla yargılanmış olması.

Ceyhun, 12 Eylül öncesinde Dev-Yol üyesi olarak silahlı eylemlere katılmak, ayrıca 1977 yılında İstanbul'da bir öğrenci yurduna düzenlenen ve ülkücü Mustafa Erol'un hayatını kaybettiği bombalı saldırının faili olmakla suçlandı.

Ancak Ceyhun bu iddiaları kabul etmiyor.

2. Dev-Yol davasında, Dev-Yol üyesi olmak ve adam öldürmek suçundan idam ile yargılanan Ceyhun, ülkücü birini öldürmediğini belirtirken, sivil mahkemede beraatinin verilmesi bekleyerek gençlik hatası yaptığını ileri sürdü.********

Ama eski yoldaşları onunla aynı fikirde değil. "Kısaca "THKP - C" yani, "Türkiye Halk Kurtuluş Partisi - Cephesi" hareketi. Kısaca "Dev - Yol" yani, "Devrimci Yol Hareketi" olarak tarihe geçen örgüt, kökenini THKP - C’den alıyor.

THKP -C’nin ünlü sloganı "Mahir, Hüseyin, Ulaş, kurtuluşa kadar savaş". 1970’lerin ünlü sol örgütlerinden, eylemci bir grup. Eylemlerini hayatlarıyla ödeyen devrimciler...

Bazıları idamla yargılanıyor, bazıları yıllarca hapis yatıyor, sonra çıkıyor ve kendilerine yeni hayatlar kuruyor. Son derece normal ama, "nasıl hayat kuruyorlar", o önemli. "O yeni hayat kuranlardan" biri de, Ozan Ceyhun."*********

Dev Yol davasından AK Parti’ye hakikaten yeni bir iş yeni bir aş yeni bir hayat ve Viyana da Büyükelçilik.

MHP’li Cemal Enginyurt ve İYİ Partili Koray Aydın, Ozan Ceyhun’un atamasına sert çıktı. Vekiller “Büyükelçi olarak atanan kişi ülkücü katilidir” dedi.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt açıklamasında “Sayın Cumhurbaşkanım, Ozan Ceyhun denilen eli kanlı ülkücü katilini, Viyana Büyükelçisi olarak görmek biz ülkücüleri derinden yaralamıştır. Sizin bu yarayı acilen tedavi etmenizi, ülkücü ve MHP sevdalısı bir şahıs olarak bekliyorum.Ülkücü katilini Büyükelçi olarak tanımadığım gibi, ülkücüleri HDP ve CHP zihniyetine değişenlerin timsah gözyaşlarına da inanmam. Ozan Ceyhun ülkücü katilidir.” ifadelerini kullandı. **********

Karar, ülkücü çizgideki çeşitli sosyal medyada hesapları tarafından eleştirildi. Bunun yanında İYİ Parti'ye yakın Yeniçağ gazetesinin internet sitesi ile geçtiğimiz günlerde kapatılan, MHP'ye yakın Ortadoğu gazetesinin internet sitesinde de karar, eleştiren bir tarzda verildi.

Bu Büyükelçi ataması çoktan iktidarın ittifakına ayrılık ateşini düşürdü.

Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor görmüyor musunuz?

Demedi demeyin Doktor Bahçeli yakında masayı yıkar mı yıkar!

Ömür ÇELİKDÖNMEZ

 • Türklerin Fendi Amerikalıları Yendi!
 • İngiltere'nin IŞİD Planı
 • Türk Casusu Erje Ayden’in ABD'de İstihbarat Faaliyetleri!
 • MHP'ye Ölümlü Mesaj! IŞİD Avrupa Başkentlerine Saldıracak!
 • Kabine Değişikliği
 • Önce Medya Sonra İktidar Değişikliği Kapıda!
 • İngilizler Hindistan'ı Parçalıyor!
 • Türk İstihbaratının Hindistan’da Bağımsızlık Faaliyetleri
 • Salih Kallab Açıklaması ve Bağdadi'nin Estetik Ameliyatı
 • Cem Uzan Türkiye’ye Dönerse Bir Bilen mi Olur Bir Bölen mi?
 • PKK Terör Örgütü Kerkük, Musul ve Telafer’e Konuşlandırılırsa Misakı Milli Gerçekleşir mi?
 • Nazi Sağlık Suçlarının Hesabını Almanya Eski Cumhurbaşkanının Oğlunu Öldürerek Kim Sordu?
 • Türkiye’nin Suriye’de Oluşturduğu Güvenli Bölgeye İngiliz Çomağı!
 • Türkiye Cumhuriyeti'ne Atlantikçi Eksen Arayışı
 • Selahaddin Demirtaş Neden Hastalandı?
 • Türkiye İngilizlerin Suudi Arabistan’ı Parçalama Projesine Nasıl Bakıyor?
 • Atatürk'e Beton Kemal Diyenler Ülkeyi Nasıl Betona Gömdü?
 • Mali Eylem Görev Gücü (FATF) Türkiye’nin Para Trafiğini Neden İzliyor?
 • MOSSAD Güney Kıbrıs'ta Türklere mi Çalışıyor?
 • Kanal İstanbul'un Yüzü ve Sinan Aygün İddiaları
 • MİT'in İzlediği Film
 • Firavunun Rüyası Yusuf’un Yorumu Önce Küresel Isınma Kuraklık Sonra Buzul Çağı!
 • İran Rejimi İngiltere'den Koptu ABD Yörüngesine Kanlı bir Ayinle Kabul Edildi
 • Putin'in Rusya’sı Yolsuzluğu Tescilli Bir Ermeni/Yahudi Meleze Emanet!
 • Elazığ Depremini Tetikleyen ABD'nin HAARP Silahı ve Çin'deki Corona Virüsü!
 • Türkiye'nin Enerji Jeopolitiği ve Çin İstilasında Avrasya Balkanları!
 • CIA Ajanı Ayetullah Mike Uçak Kazasında Öldü-rül-dü!
 • İdlibte Ne Oldu? Milli İstihbarat Başkanlığı mı? Polatlı Topçu Okulu mu?
 • Filistin Davası ve Kudüs Seviciliği İngiliz Sömürge Bakanlığının Projesidir!
 • Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
 • FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
 • Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı Bir Faktör!
 • İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
 • Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
 • ABD ile NATO’nun Avrupa'yı İşgali ve Rothschild Hanedanının İngiltere’de Kraliyet Ayarı!
 • Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı
 • Coronavirüsün Türk Jeopolitiğine Katkısı: Kraliçeyi Konuşturdu, Borisi Hastalandırdı
 • Tesla’nın Türk Soylu Patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları Üretiyor!
 • Süleyman Soylu'nun İstifa Parodisi Washington Enstitüsünün Raporu Gölgesinde Nasıl Okunmalı?
 • Erdoğan Ankara'ya Neden Dönmüyor? ABD HAARP Gemisi Istanbul'da Kimi Bekliyor?
 • İktidarın Namusu Eşcinsel Lobiye mi Emanet?
 • Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'u Türk Doktorlara Emanet Etti!
 • Fuat Doğu MİT'i ve FETÖ’yü Irak ve Suriye'de Nasıl Kullandı?
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı Atatürk ile Görüştü Mü !
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı ile Atatürk Görüştü Mü?
 • Soma Faciasının Yıl Dönümünde AK Parti ve Mason Locaları!
 • Cihat Yaycı Paşa'nın Merkeze Çekilmesi İç Hesaplaşma mı, Terfi mi, Yoksa Darbe Karşıtı bir Önlem mi?
 • Kim Bu Paşa
 • Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
 • Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
 • Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
 • Amerika'daki İsyanların İç Yüzü
 • Cumhurbaşkanına Kafa Tutan İçişleri Bakanı!
 • Tanrının Kırbacı Attila'nın Torunları Sekeller
 • Hazar'ın Sultanı Mihriban Aliyeva
 • Türklük Düşmanı Amerikancı/İngilizci İslamcılar!
 • Erdoğan Kabine Değişikliği İçin TBMM Başkanlık Seçimi ve Yüksek Askeri Şura'yı bekliyor!
 • Bilinmeyen İskenderpaşalı Süleyman Demirel
 • Resmi İskenderpaşalı Alparslan Türkeş ve Gümüşhânevî Dergâhı
 • Azerbaycan, Irak, Suriye ve Libya'daki Krizin Cevabı Kırım Olamaz!
 • ABD'nin Gayri Nizami Harp Unsurları Azerbaycanlı General ve Albayı Öldürmüş Olabilir Mi?
 • Doğu Akdeniz'deki Küresel Hesaplaşma: Üç Harfliler Fransa'yı Beyrut'ta Çarptı!
 • Bulgar Ordusunda Bir Arnavut Yüzbaşı Ustiyanov Türk İstihbaratında Bulgar Sadık!
 • Milli Eğitim Bakanı'ndan Oyalama Boyalama Eğitimi
 • Boşnak Katliamı ve Bosna Hersek Düş Kırıklığı ve Bilgisiz Kral!
 • CIA destekli Erivan Yönetimi Rusları Amerikalılara Sattı Mı?
 • Putin; Albay Sergei Melikov’u Neden Dağıstan'a Başkan Vekili Atadı?
 • Kars Sınır Kapısı Açılıyor İngiltere Ukrayna'da Askeri Üs Kuruyor!
 • İzmir Depremi ve Katar Suudi Arabistan Savaşında Türk Ordusunun Pozisyonu Ne Olur?
 • İlham Aliyev 27 yıl önce Azerbaycan Topraklarından Çıkarılan Rus Askerini Geri Getirmeyi Başardı!
 • Kokain Müptelası ve Pedofili Sapık ABD’nin Müptezel Başkan Adayı Joe Biden!
 • Türk-Rus Askeri İttifakının Trans Kafkasya Asya Afrika Açılımı ve Küresel Yansımaları
 • Küresel Ekonomik Krizde Rusya, Türk-İngiliz İlişkilerini Yakından İzliyor!
 • İngiliz Merkez Bankasının 50 Milyar Sterlin Tutarındaki Kayıp Banknotu Türkiye’de mi?
 • Hıfzıssıhha Kapatıldı Ülke Koronavirüse Teslim Edildi!
 • ABD Kanada'yı Neden Bombaladı Ve Hakan Fidan'a Yönelik Operasyonlar
 • Sınovac Aşı İşi Yılan Hikâyesi
 • 16 Şehidin Sorumlusu Kim?
 • Yurtdışında Türkçe Eğitim Yapan Üniversiteye YÖK Düşmanlığının Bir Nedeni Olmalı!
 • Gara Dağında Bazı Rehineler Sağ Mı?
 • Kimin Yanında Olmalı?
 • Yaşasın Türk Dostu Nikola Tesla!
 • Kongo'da İtalyan Büyükelçi Neden İnfaz Edildi?
 • Roboski'den Gara Operasyonuna Yaşanan Süreçte MİT Neden Devre Dışı Bırakıldı?
 • İstihbarat Savaşlarında Metafiziksel Varlıklar
 • Elektronik Taarruz ve Şehitlerimiz
 • Erdoğan, Turgut Özal Gibi Yalnızlaştırılıyor
 • Türk Mısır İstihbaratları Korona Teşhisli Beşar ve Esma Esat Çiftini Kahire’de mi Saklıyor?
 • Bill Gates’e Türkiye'de Satılan Trakya Toprakları!
 • Türkmen Köyünden Bakanlığa Bir Türkmen Kızının Başarı Öyküsü :Derya Yanık
 • Ankara'nın Kürt Bozkurtları
 •  MİT'in 2023 Hedefi ve Çorbacı Sedat Peker!
 • Halkın Düştüğü Durum
 •  Dubai'de Fidanlar Fırtınalarla Büyüyor mu?
 • Türkiye’deki Derin Vatikan
 • Kaşif Kozinoğlu’nun mirası Afganistan Türk Devleti Nasıl Kurulacak?
 • MİT'in Kafasında Ne Var Elektronik İstihbarat mı İnsan Kaynaklı İstihbarat mı?
 • TSK Düğmeye Bastı! ABD Destekli PKK'ya Askeri Operasyon
 • İran tehlikede! Sınırdaki mayınlar temizleniyor, savaşa ve yeni göç dalgasına hazır olun!
 • Türkiye'de Siyaset Resetlenmeli 
 • Uluslararası Enerji Piyasasının Ekonomik Yapısı ve Türkiye’nin krizdeki rolü ?
 • Ezberbozan Bakan Derya Yanık ve Tarde Sed Tute
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • MİT Operasyonları ve İsrail Türkiye’siz Yapamaz!
 • Türkiye'den yolu geçmeyeni Fransa'da İstihbarat Başkanı bile yapmıyorlar!
 • Bir yalanı kırk doğruya saklarlar ASELSAN’ı yalandan satarlar!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağrı
 • Dolar darbesinin arkasında CIA var!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağr
 • CIA’nın maaşlı Türk paydaşları ve Abdullah Öcalan’ı 'Mercedes Operasyonu'nda suikastten kim kurtardı?
 • İsrail, ABD’yi ikna ederse İran’ın nükleer tesislerini vurur mu?
 • Mossad'ın suikast birimi Kidon!
 • Lübnan'da Hizbullah - İsrail çatışması kapıda!
 • Kazakistan'daki karmaşanın sponsoru İngiliz istihbaratı mı?
 • Putin’e kim fısıldıyor! Henry Kissinger mi Nikolay Patrushev mi?
 • 7 Şubat 2012'den günümüze İstihbaratta derin hesaplaşma!
 • Ukrayna'ya geçmiş olsun! Luhansk ve Donetsk'i gitti sırada Mariupol ve Slavyansk var!
 • Emperyalizmin kirli yüzü tekelleşme ve Suudi sermayesinin ayçiçek yağı üzerinden kriz denemesi!
 • MİT dikkat etsin! MI-6 Türkiye’de School of African and Oriental Studies ‘SOAS’ mezunlarını kullanıyor!
 • Türk İstihbaratı, darbe öncesi Pakistan’da kimlerle temas kurdu?
 • Türk Ordusu, Irak’ın kuzeyinde Kandil’i söndürmeye gidiyor!
 • Ankara - Tahran arasında Suriye restleşmesi sonrasında İran’a Albay suikasti ile mesaj!
 • Yunanistan Komünist Partisi, ABD emperyalizmine başkaldırıyor!
 • Levent Göktaş vatansever mi sermayenin tetikçisi mi gladyo muhafızı mı?
 • Erdoğan’ın kritik Ukrayna ziyareti ve Volodymyr Zelensky’i bekleyen trajik son!
 • İsotcuların istediği oldu Ahmet Eşref Fakıbaba AK Parti'den istifa etti İYİ Parti'ye geçiyor
 • Atlantik/ Avrasya mücadelesinde Fener Rum Patrikhanesi ve Ortodoksluğun Ukrayna savaşındaki rolü!