BİST

Dolar

Euro

Altın

Tesla’nın Türk Soylu Patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları Üretiyor!
10.04.2020 14:00
'Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok! Erich Maria Remarque'nın yazdığı, savaşın korkunçluğunu ve anlamsızlığını ele alan bir romandır.

Im Westen nichts Neues romanı ilk kez Almanya'da 1929 yılının Ocak ayında yayımlandı ve daha ilk yılında 26 dile tercüme edildi ve tüm dünyada tanındı.

'Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok'! Ya ne var? Tıpkı bu romanda olduğu gibi salgın hastalığın korkunçluğu her tarafı sarmış.

Hangi gazeteyi okusanız, hangi tv kanalını açsanız ekranlarında yedi yirmidört koronavirüs konuşuluyor.

İşin garip tarafı tüm dünyada aynı süreç yaşanıyor. Sanki bu tür programlar insanları panikletip pandeminin kollarına atmak amaçlı.

Ama görünürdeki sebeb, hastalık hakkında toplumu bilgilendirmek ve farkındalık oluşturmak.

Elon Musk Türklerle Suni Solunum Cihazı Yapıyor

Üçler Yediler Kırklar erler demine destur alanlar yeni dünyayı şekillendirirken, Türkiye'deki sistemde nazar edildiği ölçüde küresel güç odaklarının şimşeklerini çekmeyecek kadar nasibine düşeni alıyor.

Herşey plan dahilinde.

Üçler Yediler Kırkların el sürdükleri icazet verdikleri koçbaşları, küresel ölçekli projelerle dünya gündeminde. Onlardan biri de Elon Musk.

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele için suni solunum cihazı üretme teklifini ABD li yetkililere iletti.

İhtiyaç duyan hastaneler için suni solunum cihazları yapabileceklerini ancak bu üretimin hemen mümkün olmadığını belirten Musk, ''Tesla ileri HVAC sistemlerine sahip arabalar üretiyor. SpaceX yaşam destek sistemleri olan uzay aracı yapıyor. Suni solunum cihazları zor değil ancak hemen üretilemez." dedi.

Elon Musk’tan Önce ASELSAN Üretti

ASELSAN, savunma sanayisinde elde ettiği mühendislik birikimiyle tıbbi cihaz sektörüne de girdi.

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na (TSKGV) bağlı bir anonim şirket olan ASELSAN, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin haberleşme ihtiyaçlarının milli imkanlarla karşılanması için 1975 yılında kuruldu.

ASELSAN hisselerinin %74,20'si TSKGV'ye aittir, %25,80'lik kısım ise Borsa İstanbul'da (BİST) işlem görüyor.

Türkiye'nin en büyük savunma elektroniği kuruluşu olan ASELSAN; başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı ihtiyaç makamlarının, haberleşme ve bilgi teknolojileri, radar ve elektronik harp, elektro-optik, aviyonik, insansız sistemler, kara, deniz ve silah sistemleri, hava savunma ve füze sistemleri, komuta kontrol sistemleri, ulaştırma, güvenlik, trafik, otomasyon ve sağlık teknolojilerine yönelik ihtiyaçlarını karşılayabilecek çok geniş bir ürün yelpazesine sahip.

ASELSAN bugün, özgün ürünlerini ihraç eden, dünyanın ilk 100 savunma sanayi şirketi (Defense News Top 100) listesinde yer alan, yerel kuruluşlar ile işbirliği modelleri kurgulayarak uluslararası pazarlarda ortaklıklar kuran, yatırım yapan bir markaya dönüştü.**
ASELSAN kurumsal öngörüsü ile iki yıl önceden salgın hastalıkların ortaya çıkaracağı medikal araç ve gereç ihtiyacını karşılamak için harekete geçmişti.

Şirketin mühendislik, yüksek teknolojili ürün geliştirme ve kalite yönetimi kabiliyetleriyle Biosys Biyomedikal'in ventilatör (yapay solunum cihazı) konusundaki alan uzmanlığı bir araya getirildi.

ASELSAN ve Biosys Biyomedikal'in iş birliğiyle bu alanda yenilikçi ve uluslararası pazarda iddialı ürünlerin yerli imkanlarla üretimi amaçlandı.

Ne kadar doğru bir karar verildiği günümüzde daha iyi anlaşılıyor.

Dünya genelinde 4 milyar dolarlık yıllık satışı olan ventilatör cihazlarında Türkiye, üretici 6 ülkeden biri oldu.

Koronavirüs günlerinde en çok ihtiyaç duyulan Ventilatör nedir?

Yaşamsal fonksiyonları destekleyen en önemli cihazlardan olan ventilatör, hastanın solunum yollarına kontrol edilebilir şekilde gaz akışı ile solunum desteği sağlıyor.

Bazı hastalar yoğun bakımda geçirdikleri süre boyunca destek tedavilerine ihtiyaç duyuyor.

Mekanik ventilasyon bu hastaların ihtiyaç duydukları destek tedavilerinden en önemlisi olarak kabul ediliyor.

Ayrıca yoğun bakım hizmetinin sonrasında da hastaların bir kısmı kronik solunum yetmezliği sebebiyle evde mekanik ventilasyon cihazına bağımlı kalabiliyor.

Ventilatörlerin çok yoğun ihtiyaç duyulduğu diğer bir birim de, hastanelerin acil servisleri.
Acil servislere başvuran hastalardan akut solunum yetmezliği yaşayan önemli bir bölümü solunum desteğine ihtiyaç duyuyor ve ventilatör cihazına bağlanıyor.

Elon Musk Kimdir?

Güney Afikalı, Yahudi inançlı Elon Musk’ın Türk soylu olabileceği kimin aklına gelirdi? Anne ve babasının aile köklerine bakıldığında dahi Türk soyluluğuna dair pek belirtti yok gibi.

Ancak Türkiye ziyaretindeki paylaşımları ve görüşmeleri nedeniyle Elon Musk, en çok konuşulan ismi olmuştu.

Atatürk Hayranı

Anıtkabir’deki karesiyle sosyal medyaya damga vuran ve Türkler tarafından da yakın takibe alınan Elon Musk, Dünyaca ünlü iş adamı, Tesla Motor’un CEO’su.

Elon Musk, Atatürk paylaşımlarıyla Türk sosyal medya kullanıcılarının gönlünü fethetti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek için Türkiye’ye gelen Elon Musk, Anıtkabir’i ziyaret etmiş ve ziyaretinin ardından iki adet fotoğraf paylaşmıştı.

İki fotoğrafına toplamda 1 milyon 200 binden fazla beğeni gelmişti. Musk’ın özellikle ikinci fotoğrafında Atatürk için yazdığı “Üç kırık kaburga, delik akciğer ve o yine de savaştı” ifadeleri büyük takdir toplamıştı.****

Gönül bağı olmayan birisinin yazacağı şeyler değil bunlar. Kendisiyle söyleşide bulunan gazeteciye anlattıklarına bakılırsa, Elon bir gün soyadının anlamını öğrenmek için, bir ansiklopedinin sayfalarını karıştırken ” M ” sayfasına geldiğinde, Mustafa Kemal Atatürk ismini görür. Okumaya başlar ve Atatürk’e hayran olur.

Yahudi Norman Wiking Alman Güney Afrikalı Amerikalı

Elon Musk 28 Haziran 1971 Güney Afrika asıllı Amerikalı mühendis, mucit, yatırımcı ve girişimci. Musk Pretoria’da Kanadalı bir anne 19 Nisan 1948 doğumlu May Haldeman ve Güney Afrikalı bir babanın Errol Musk’ın oğlu olarak doğdu.

İngilizce Musk Türkçedeki ‘misk’ sözcüğün karşılığı. Misk, bir tür erkek ceylan tarafından üretilen güzel kokulu madde. Kokusuna neden olan madde muskondur. Ceylan dışında, bazı farklı hayvanlardan da üretilebilir.

Anne tarafından ailesi İsviçre-Alman kökenlidir. İlk adı Elon, muhtemelen annesinin babası Joshua Elon Haldeman’ın orta adından geliyor.

Büyükbabası Joshua Elon’ın soyadı ‘Haldeman’; ‘savaşçı kavgacı adam’ anlamında. 25 Kasım 1902 Joshua Norman Elon Haldeman’ın ailesi ABD’nin bağımsızlık savaşında, İsviçre’den göç ediyor.

Ailenin Norman genleri taşıdığı söylenebilir. Normanların soyu 10. ve 11. yüzyıllarda Fransa’da Normandiya topraklarına yerleşmiş olan Norse Viking’lerinden uzanır.

Vikingler veya Norsların, İskandinavyalı korsan ve tüccar kavim olduklarından, yılın büyük kısmını denizlerde geçirmiş savaşçı bir halk oldukları biliniyor.

8-11. yüzyıllar arasında kuzeybatı Avrupa’da birçok yeri ele geçirdiler, yağmaladılar.

Viking adı muhtemelen Eski Norsça vik (dere) sözcüğünden ya da Eski İngilizce wic (kamp) sözcüğünden türemiştir.

Nors ise Eski Norsça noord (kuzey) sözcüğünden türemiştir. Erken dönem İskandinav dillerinde “vikingr” sözcüğü “korsan” anlamına gelir. Norman kuzey Adamı anlamındadır.

11. Yüzyılda Avrupa’da yıkıcı istilada bulundular. Sicilya ve İngiltere’yi ele geçirdiler. Sicilya’da Normanlar başta Müslümanlara iyi davrandı, bilgilerinden yararlandılar. Coğrafyacı El İdrisi, haritalarını Normanlara verdi. Seyyah İbni Jubeyr, Sicilya’da Norman kralından iyi muamele gördüğünü yazar.

11. yüzyılda Sicilya merkezli Normanlar İngiltere’ye hâkim olunca, Normanlar üzerlerinde İslam etkisi taşıyan, Arapça eserleri Latinceye çevirdiler, Napoli Üniversite’sinde çevrilen her kitabın bir nüshası adaya İngiltere’ye gönderiliyordu.

İngiltere’nin Yahudi geçmişi aslında çok daha eskilere dayanıyor. 1066 yılında Normanların işgalinden az sonra bu ülkede bir Yahudi cemaati yaşamaya başladı.

Tarihi kayıtlar da, 8 ve 9. yy.larda Alp ve Pirene’lerin kuzeyinde ve özellikle Ren kıyılarında Yahudi toplumlarına rastlandığını doğrulamaktadır.

Kinyas Kartal isminin hatırlattığı

9. Yüzyıl başlarında Kuzey Avrupa’da varlıklarını sağlamlaştırdılar. 1066 yılında Normanların İngiltere’yi işgal etmeleri sonrası, İngiltere’de de Yahudi toplumları görüldü.

Slavlar arasında faaliyette bulunan Vareg kıtaları veya “Drujinaların” başında duran Norman beylerine Kinyaz denmiştir. Dokuzuncu yüzyıldan itibaren Rus siyasal yönetiminin başında bulunan kişiler bu unvanı kullanmışlardır.

Türkiye’de uzun yıllar milletvekilliği yapan Kinyas Kartal ismini hatırlayın. Ukrayna’da yaşayan Normanlar; Rusların baskısından o kadar bıkmışlardı ki kiliselerinin defterine şöyle yazmışlardır: “Ya Rabbi. Osmanlının gücünü kuvvetini artır ki, gelip bizi de kurtarsın… Bize din hürriyeti versin… Can ve mal emniyetimizi sağlasın… Amin…”

Normanlar 1800 yıllarında Rus zulmünden Amerika’ya kaçmışlar ve yanlarında bu kilise defterini de götürmüşlerdi. Bu gün bu defter adı geçen sayfa açılmış olarak Amerika’nın Utah bölgesindeki bir Norman kilisesinde teşhir ediliyor.

Normanların Yahudilerle temasları Avrupa’daki işgalleri döneminde başladığı gibi Musevi Hazar Hanlığı ile ilişkileri nedeniyle de bu temasın yaşandığı söylenebilir.

Normanlar zamanla Bulgar ve Hazar iline ulaşırken, bir yandan da Dniyeper boyunca Karadeniz’e inmiş ve orada yaşayan Slavlarla da temasa geçmişlerdir.

Bu süreçle beraber İskandinavyalı savaşçı tüccarların Slav topluluklarını kontrol altına almalarıyla “Rus” kelimesi oluşmuştu.

Rus tarihçisi V.Klüçevskiy, X. Yüzyılda Fin-Ural halklarının yaşadıkları bölgelerde ticaret yollarını denetim altında tutan Varyaglardan oluşan knezin drujina’sının yönetici sınıfı için kullanıldığını yazmaktadır.

Daha sonra Normanların Doğu Slavlarını idareleri altına almaları ve Slavların kurdukları yerleşim yerlerini tek çatı altında bir araya getirmeleriyle bu isim coğrafi bir bölge anlamı da kazanmış oldu.

Neticede Normanlar XI. Yüzyılın ortalarında Slavların arasında tamamen asimile oldular ve Norman savaşçı tüccarların adı olan “Rus”, bu bölgede yaşayan Slavlar için kullanılmaya başladı.

Hazarlar Rusya’nın kuzey kesiminde yaşayan Slavlarla da çarpışıp onları hakimiyetleri altına aldılar. Fakat bu sırada Baltık ile Karadeniz arasında geniş bir devlet kuran ve başkentleri çok kuzeyde Novgorod’da bulunan ve bugünkü Rusların ataları olan Normanlar, Hazarlara öldürücü bir darbe vurdular.

Hazarlar devletlerinin 965’te Normanlar tarafından yıkılmasından sonra Kırım’da küçük bir devlet kurdular.

Elon Musk’ın Anne Tarafından Ailesi

Kanadalı büyük annesi 1914 doğumlu Winnifred Josephine Fletcher ise dans öğretmeni. Winnifred Josephine’ın soyadı Fletcher; okçu, ok yapan kimse manasında.

Hem büyük babasının hem de büyük annesinin soyadları savaşçı aile köklerini göstermesi açısından önemli. Elon Musk’ın annesi May Musk; 1969 Miss South Africa güzellik yarışmasında finalistti.

1970 yılında lisede tanıştığı bir Güney Afrikalı mühendis olan Errol Musk ile evlendi. May bahar demek.

Elon Musk’ın Yahudi olduğunu İsrail kaynakları doğruluyor. İsrail’de yayınlanan Haaretz gazetesi 2010’da, dünyanın en zengin Yahudilerinin listesini açıklamıştı.

6 Kasım 2013’te Amerikalı dünyaca ünlü ekonomi dergisi Forbes, dünyanın en güçlü isimleri listesinde Musk yine vardı.

Listede yer alan diğer Yahudi isimler arasında Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg (24.), İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu (26.), Goldman Sachs CEO’su Llyod Blankfein (27.), New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg (29.), Space Exploration Technologies kurucu ve CEO’su Elon Musk (47.), Oracle CEO’su Larry Ellison (58.), New York Times Yönetici Editörü Jill Abramson (68.) ve Merkez Bankası Başkan Yardımcısı ve Merkez Bankası’nın gelecek başkanı Janet Yellen (72.) bulunuyor. İran dini lideri Ayetullah Hamaney listede 23’üncü olmuştu.

Elon Musk, hem doğum yeri Güney Afrika Cumhuriyeti, hem Kanada, hem de Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı. Elon Musk, Türk Soylu, Norman ve Hazar Türkü dedeleri var. Türk soylu!
Türk'e durmak yaraşmaz Türk önde Türk İleri! Boz atlı Hızırın daha nice fedaileri var. Bilenler bilir, bilmeyenlere bildirilir.

Ömür ÇELİKDÖNMEZ

 • Türklerin Fendi Amerikalıları Yendi!
 • İngiltere'nin IŞİD Planı
 • Türk Casusu Erje Ayden’in ABD'de İstihbarat Faaliyetleri!
 • MHP'ye Ölümlü Mesaj! IŞİD Avrupa Başkentlerine Saldıracak!
 • Kabine Değişikliği
 • Önce Medya Sonra İktidar Değişikliği Kapıda!
 • İngilizler Hindistan'ı Parçalıyor!
 • Türk İstihbaratının Hindistan’da Bağımsızlık Faaliyetleri
 • Salih Kallab Açıklaması ve Bağdadi'nin Estetik Ameliyatı
 • Cem Uzan Türkiye’ye Dönerse Bir Bilen mi Olur Bir Bölen mi?
 • PKK Terör Örgütü Kerkük, Musul ve Telafer’e Konuşlandırılırsa Misakı Milli Gerçekleşir mi?
 • Nazi Sağlık Suçlarının Hesabını Almanya Eski Cumhurbaşkanının Oğlunu Öldürerek Kim Sordu?
 • Türkiye’nin Suriye’de Oluşturduğu Güvenli Bölgeye İngiliz Çomağı!
 • Türkiye Cumhuriyeti'ne Atlantikçi Eksen Arayışı
 • Selahaddin Demirtaş Neden Hastalandı?
 • Türkiye İngilizlerin Suudi Arabistan’ı Parçalama Projesine Nasıl Bakıyor?
 • Atatürk'e Beton Kemal Diyenler Ülkeyi Nasıl Betona Gömdü?
 • Mali Eylem Görev Gücü (FATF) Türkiye’nin Para Trafiğini Neden İzliyor?
 • MOSSAD Güney Kıbrıs'ta Türklere mi Çalışıyor?
 • Kanal İstanbul'un Yüzü ve Sinan Aygün İddiaları
 • MİT'in İzlediği Film
 • Firavunun Rüyası Yusuf’un Yorumu Önce Küresel Isınma Kuraklık Sonra Buzul Çağı!
 • İran Rejimi İngiltere'den Koptu ABD Yörüngesine Kanlı bir Ayinle Kabul Edildi
 • Putin'in Rusya’sı Yolsuzluğu Tescilli Bir Ermeni/Yahudi Meleze Emanet!
 • Elazığ Depremini Tetikleyen ABD'nin HAARP Silahı ve Çin'deki Corona Virüsü!
 • Türkiye'nin Enerji Jeopolitiği ve Çin İstilasında Avrasya Balkanları!
 • CIA Ajanı Ayetullah Mike Uçak Kazasında Öldü-rül-dü!
 • İdlibte Ne Oldu? Milli İstihbarat Başkanlığı mı? Polatlı Topçu Okulu mu?
 • Filistin Davası ve Kudüs Seviciliği İngiliz Sömürge Bakanlığının Projesidir!
 • Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
 • FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
 • Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı Bir Faktör!
 • İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
 • Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
 • ABD ile NATO’nun Avrupa'yı İşgali ve Rothschild Hanedanının İngiltere’de Kraliyet Ayarı!
 • Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı
 • Coronavirüsün Türk Jeopolitiğine Katkısı: Kraliçeyi Konuşturdu, Borisi Hastalandırdı
 • Tesla’nın Türk Soylu Patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları Üretiyor!
 • Süleyman Soylu'nun İstifa Parodisi Washington Enstitüsünün Raporu Gölgesinde Nasıl Okunmalı?
 • Erdoğan Ankara'ya Neden Dönmüyor? ABD HAARP Gemisi Istanbul'da Kimi Bekliyor?
 • İktidarın Namusu Eşcinsel Lobiye mi Emanet?
 • Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'u Türk Doktorlara Emanet Etti!
 • Fuat Doğu MİT'i ve FETÖ’yü Irak ve Suriye'de Nasıl Kullandı?
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı Atatürk ile Görüştü Mü !
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı ile Atatürk Görüştü Mü?
 • Soma Faciasının Yıl Dönümünde AK Parti ve Mason Locaları!
 • Cihat Yaycı Paşa'nın Merkeze Çekilmesi İç Hesaplaşma mı, Terfi mi, Yoksa Darbe Karşıtı bir Önlem mi?
 • Kim Bu Paşa
 • Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
 • Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
 • Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
 • Amerika'daki İsyanların İç Yüzü
 • Cumhurbaşkanına Kafa Tutan İçişleri Bakanı!
 • Tanrının Kırbacı Attila'nın Torunları Sekeller
 • Hazar'ın Sultanı Mihriban Aliyeva
 • Türklük Düşmanı Amerikancı/İngilizci İslamcılar!
 • Erdoğan Kabine Değişikliği İçin TBMM Başkanlık Seçimi ve Yüksek Askeri Şura'yı bekliyor!
 • Bilinmeyen İskenderpaşalı Süleyman Demirel
 • Resmi İskenderpaşalı Alparslan Türkeş ve Gümüşhânevî Dergâhı
 • Azerbaycan, Irak, Suriye ve Libya'daki Krizin Cevabı Kırım Olamaz!
 • ABD'nin Gayri Nizami Harp Unsurları Azerbaycanlı General ve Albayı Öldürmüş Olabilir Mi?
 • Doğu Akdeniz'deki Küresel Hesaplaşma: Üç Harfliler Fransa'yı Beyrut'ta Çarptı!
 • Bulgar Ordusunda Bir Arnavut Yüzbaşı Ustiyanov Türk İstihbaratında Bulgar Sadık!
 • Milli Eğitim Bakanı'ndan Oyalama Boyalama Eğitimi
 • Boşnak Katliamı ve Bosna Hersek Düş Kırıklığı ve Bilgisiz Kral!
 • CIA destekli Erivan Yönetimi Rusları Amerikalılara Sattı Mı?
 • Putin; Albay Sergei Melikov’u Neden Dağıstan'a Başkan Vekili Atadı?
 • Kars Sınır Kapısı Açılıyor İngiltere Ukrayna'da Askeri Üs Kuruyor!
 • İzmir Depremi ve Katar Suudi Arabistan Savaşında Türk Ordusunun Pozisyonu Ne Olur?
 • İlham Aliyev 27 yıl önce Azerbaycan Topraklarından Çıkarılan Rus Askerini Geri Getirmeyi Başardı!
 • Kokain Müptelası ve Pedofili Sapık ABD’nin Müptezel Başkan Adayı Joe Biden!
 • Türk-Rus Askeri İttifakının Trans Kafkasya Asya Afrika Açılımı ve Küresel Yansımaları
 • Küresel Ekonomik Krizde Rusya, Türk-İngiliz İlişkilerini Yakından İzliyor!
 • İngiliz Merkez Bankasının 50 Milyar Sterlin Tutarındaki Kayıp Banknotu Türkiye’de mi?
 • Hıfzıssıhha Kapatıldı Ülke Koronavirüse Teslim Edildi!
 • ABD Kanada'yı Neden Bombaladı Ve Hakan Fidan'a Yönelik Operasyonlar
 • Sınovac Aşı İşi Yılan Hikâyesi
 • 16 Şehidin Sorumlusu Kim?
 • Yurtdışında Türkçe Eğitim Yapan Üniversiteye YÖK Düşmanlığının Bir Nedeni Olmalı!
 • Gara Dağında Bazı Rehineler Sağ Mı?
 • Kimin Yanında Olmalı?
 • Yaşasın Türk Dostu Nikola Tesla!
 • Kongo'da İtalyan Büyükelçi Neden İnfaz Edildi?
 • Roboski'den Gara Operasyonuna Yaşanan Süreçte MİT Neden Devre Dışı Bırakıldı?
 • İstihbarat Savaşlarında Metafiziksel Varlıklar
 • Elektronik Taarruz ve Şehitlerimiz
 • Erdoğan, Turgut Özal Gibi Yalnızlaştırılıyor
 • Türk Mısır İstihbaratları Korona Teşhisli Beşar ve Esma Esat Çiftini Kahire’de mi Saklıyor?
 • Bill Gates’e Türkiye'de Satılan Trakya Toprakları!
 • Türkmen Köyünden Bakanlığa Bir Türkmen Kızının Başarı Öyküsü :Derya Yanık
 • Ankara'nın Kürt Bozkurtları
 •  MİT'in 2023 Hedefi ve Çorbacı Sedat Peker!
 • Halkın Düştüğü Durum
 •  Dubai'de Fidanlar Fırtınalarla Büyüyor mu?
 • Türkiye’deki Derin Vatikan
 • Kaşif Kozinoğlu’nun mirası Afganistan Türk Devleti Nasıl Kurulacak?
 • MİT'in Kafasında Ne Var Elektronik İstihbarat mı İnsan Kaynaklı İstihbarat mı?
 • TSK Düğmeye Bastı! ABD Destekli PKK'ya Askeri Operasyon
 • İran tehlikede! Sınırdaki mayınlar temizleniyor, savaşa ve yeni göç dalgasına hazır olun!
 • Türkiye'de Siyaset Resetlenmeli 
 • Uluslararası Enerji Piyasasının Ekonomik Yapısı ve Türkiye’nin krizdeki rolü ?
 • Ezberbozan Bakan Derya Yanık ve Tarde Sed Tute
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • MİT Operasyonları ve İsrail Türkiye’siz Yapamaz!
 • Türkiye'den yolu geçmeyeni Fransa'da İstihbarat Başkanı bile yapmıyorlar!
 • Bir yalanı kırk doğruya saklarlar ASELSAN’ı yalandan satarlar!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağrı
 • Dolar darbesinin arkasında CIA var!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağr
 • CIA’nın maaşlı Türk paydaşları ve Abdullah Öcalan’ı 'Mercedes Operasyonu'nda suikastten kim kurtardı?
 • İsrail, ABD’yi ikna ederse İran’ın nükleer tesislerini vurur mu?
 • Mossad'ın suikast birimi Kidon!
 • Lübnan'da Hizbullah - İsrail çatışması kapıda!
 • Kazakistan'daki karmaşanın sponsoru İngiliz istihbaratı mı?
 • Putin’e kim fısıldıyor! Henry Kissinger mi Nikolay Patrushev mi?
 • 7 Şubat 2012'den günümüze İstihbaratta derin hesaplaşma!
 • Ukrayna'ya geçmiş olsun! Luhansk ve Donetsk'i gitti sırada Mariupol ve Slavyansk var!
 • Emperyalizmin kirli yüzü tekelleşme ve Suudi sermayesinin ayçiçek yağı üzerinden kriz denemesi!
 • MİT dikkat etsin! MI-6 Türkiye’de School of African and Oriental Studies ‘SOAS’ mezunlarını kullanıyor!
 • Türk İstihbaratı, darbe öncesi Pakistan’da kimlerle temas kurdu?
 • Türk Ordusu, Irak’ın kuzeyinde Kandil’i söndürmeye gidiyor!
 • Ankara - Tahran arasında Suriye restleşmesi sonrasında İran’a Albay suikasti ile mesaj!
 • Yunanistan Komünist Partisi, ABD emperyalizmine başkaldırıyor!
 • Levent Göktaş vatansever mi sermayenin tetikçisi mi gladyo muhafızı mı?
 • Erdoğan’ın kritik Ukrayna ziyareti ve Volodymyr Zelensky’i bekleyen trajik son!