BİST

Dolar

Euro

Altın

Nazi Sağlık Suçlarının Hesabını Almanya Eski Cumhurbaşkanının Oğlunu Öldürerek Kim Sordu?
26.11.2019 10:38
Wer hat Fritz von Weizsäcker getötet? Olay ilk önce psikopat bir Almanın işlediği cinayet gibi yansıtıldı. Oysa cinayeti işleyen katilin kendisince haklı nedeni var ve bu gerekçe II. Dünya Savaşında Nazi yönetiminin işlediği Nazi Sağlık Suçlarının ötelenmiş cezalandırılmasına yönelik. Buna mazlumların Nazilerle geç kalmış hesaplaşması da denilebilir.

Ancak Nazi Almanlara yönelik cezalandırmanın yine bir Alman tarafından gerçekleştirilmesini herhalde kaderin cilvesi diyerek geçiştiremeyiz. Mahşeri vicdan sınır, renk, ırk, din tanımıyor.

Almanya'nın eski Cumhurbaşkanı Richard von Weizsäcker'in oğlu Fritz von Weizsäcker, Berlin'de görev yaptığı hastanede uğradığı bıçaklı saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Olay, Charlottenburg Sarayı yakınındaki özel Schlosspark Kliniğinde meydana geldi.

59 yaşındaki Fritz von Weizsäcker'in dahiliye bölümü başhekimi olarak görev yaptığı Schlosspark Hastanesi'nde, 20 kişinin katıldığı kamuya açık bir seminer verdiği sırada bıçaklandı ve olay yerinde yaşamını yitirdi. Saldırganı durdurmaya çalışan polis memuru ağır yaralandı ve hastanede tedavi altına alındı.

1984-1994 yılları arasında Almanya'nın altıncı cumhurbaşkanı olarak görev yapan Richard von Weizsäcker 2015'te ölmüştü. Richard von Weizsäcker, Nazi rejimi tarafından milyonlarca sistematik olarak imha edilmesi hakkında bilgi edinen ilk Almanlardan biriydi.

Doğu ve Batı Almanya'nın birleşmesi onun cumhurbaşkanlığı sırasında gerçekleştiği için Von Weizsäcker "Birleşmenin Cumhurbaşkanı" olarak da anılıyordu. Richard von Weizsäcker 1986 yılının mayıs ayında Türkiye'yi ziyaret ederek 12 Eylül sonrası Türkiye'yi ziyaret eden ilk Almanya cumhurbaşkanı olmuştu.


Almanya'nın altıncı cumhurbaşkanı Richard von Weizsäcker’ın öldürülen oğlu Fritz von Weizsäcker; tıp alanındaki kariyeri boyunca 2005 yılında Berlin Schlosspark Hastanesi'ndeki görevi öncesinde Freiburg, Boston ve Zürih'te görev yaptı. Richard von Weizsäcker'in dört çocuğundan biriydi.

Failin Sosyal ve Psikolojik Portresi

Katil zanlısı Gregor S. 57 yaşında. Saçı yok yani kel ama İdeolojik olarak Dazlak değil. Tanık ifadelerine göre saldırı sırasında koyu renk bir ceket giymişti. Zanlının ikamet ettiği Almanya'nın Renanya-Palatina eyaletinde yer alan Andernach, 29.602 nüfuslu küçük bir şehir. Olay sonrası Andernach’te oturduğu apartman dairesinde Alman polisi arama yaptı.

Çalıştığı iş yeri ise 18,7 km uzaklıkta, otobüsle 17 dk.da ulaşılan Koblenz’de bulunuyor. Oturduğu Andernach’ten çalıştığı Koblenz’e günü birlik gidiş dönüş yaptığı biliniyor. Koblenz’de ABD kökenli küresel pazarlama Şirketi Amazon’un bölge deposunda -Amazon warehouse worker- işçi. Polis arşivinde sabıka kaydı yok. Hatta Schlosspark Kliniği kayıtlarında zanlının klinikle irtibatına veya bilgi tutanaklarına rastlanılmamış.

Zanlının yaşadığı bölge Alman üzüm ürününün üçte ikisinin yetiştiği Renanya-Palatina bölgesi şarapçılığın merkezi, önemli bir kereste üreticisi. Büyük kimya sanayii merkezi ve otomobil sanayiinin parça üreticisi. Ludwigshafen kentinde bulunan ünlü Anilin ve Soda Fabrikası BASF, Avrupa'nın en büyük kimya fabrikası ve aynı zamanda Renanya-Palatina’nın en büyük üretim işletmesidir. Burada Idar-Oberstein’deki değerli taşlar sanayii, Westerwald'deki seramik ve cam üretimi ile Hunsrück ve Palatina’nın deri sanayii de önemli rol oynar.

Kentin geçmişinde Almanya'nın en eski ve Avrupa'nın işçi sınıfına dayanan en köklü siyasal partilerinden, Sosyalist Enternasyonal'in başlıca kurucuları biri olan Almanya Sosyal Demokrat Partisi’nin ayrı bir yeri var. Ayrıca Adolf Hitler'in Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei-Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi’de, Andernach’de halk nezdinde güçlüydü. Günümüzde Andernach’da Türk işçilerin cemaatini oluşturduğu Diyanet İşleri Türk İslam Birliği’ne bağlı Mimar Sinan Camii mevcut.

Zanlının çalıştığı firma; Almanya'nın güneybatısında, Bonn'un 60 kilometre güneyinde, Rheinland-Pfalz eyaletindeki Koblenz bir kentinde bulunuyor. Moselle ve Ren Nehirlerinin kesiştiği noktada bulunan Koblenz’ın, Fransız yaşam tarzı ve Alman geleneğinin harmanlandığı sosyokültürel yapısı var.

Neo Nazi Dazlaklar Katilin Çalıştığı Koblenz’de Örgütlü

İki yıl önce kendilerine Özgürlükler ve Uluslar Avrupası (ENF) grubu adını veren Avrupa'daki aşırı sağ partilerin liderleri, Almanya'nın Koblenz kentinde buluşmuştu. Alman neo-Naziler günümüzdeki Almanya Federal Cumhuriyeti devletine karşı muhalif bir tavır sergileyerek mevcut sisteme karşı koyuyor. Almanya İçişleri Bakanlığı verilerine göre, ülkede 24 bin civarında aşırı sağcı var ve bunların 12 bin 700‘ü şiddete eğilimli.

Ülkede habersiz sinek uçurmayan Alman polisine rağmen Almanya’da haklarında tutuklama kararı bulunan 467 aşırı sağcının izini kaybettirebildiğine ne demeli? Neo Nazi gruplarını Alman derin devleti koruyor, kolluyor.

Neo Nazi gruplarından biri de kendilerini "Nordkreuz", yani "Kuzey Haçı" olarak adlandırıyor. Nordkreuz-Kuzey Haçı grup üyeleri, polis ve askerlerden oluşuyor. Grup üyeleri yerel siyasetçilerden oluşan "ölüm listeleri" hazırlamakla kalmamış hatta 200 ceset torbası bile sipariş etmişler. Tehlikeli olan ne biliyor musunuz? Kuzey Haçı" isimli Neo-Nazi örgüt üyelerinin, birçok silaha ve on binlerce mühimmata erişimi söz konusu.

Almanya'da Neo-Nazilere dönük en büyük davalardan biri Koblenz'deki Neo-Nazi davasında sanıklar, suç örgütü kurmak, kamu düzenini bozmak, tehlikeli şekilde adam yaralamak, korku atmosferi yaratarak özgürlükçü demokratik temel düzeni ortadan kaldırmaktan yargılanıyorlardı.
Allem kallem ettiler, dava düştü. 2012 yılının mayıs ayından bu yana cezalandırılmaya çalışılan Neo-Nazilerin tamamı aklandı. İlk iki girişimi rezaletle sonuçlanan Neo-Nazi davası, tüm sanıklar hakkındaki davaların düşürülmesi nedeniyle sona erdi. Dosya kapandı, bütün sanıklar salındı.
Bad Neuenahr- Ahrweiler'deki 'Braunes Haus'ta (Kahverengi Ev) buluştuğu belirlenen sanıklar, solculara saldırmak, izinsiz gösteri yapmak, sprey boyalarla gamalı haç çizmek ve otomobil kundaklamaya teşebbüsle suçlanıyordu.
Katilin İdeolojik Gerekçesi Neydi?
Cinayet sebebi zaman içinde çok geriye gidiyor. Katil, soruşturmasında 30 yıl önce cinayet planları yaptığını söylüyor. Cinayet eyleminin nedeni olarak Gregor S. Vietnam halkına bağlılığını ve Richard von

Weizsäcker'ın 1962-1966 yılları arasında kimyasal ve ilaç şirketi Boehringer Ingelheim'in yönetimindeki faaliyetlerini belirtmiş.

Boehringer Ingelheim, 130 yılı aşkın bir geçmişe sahip bir Alman ilaç şirketi. Boehringer ailesi, Von Baumbach'larla birlikte, birkaç kuşak sonra şirketin kontrolünü elinde tutuyor. Bu iki aile 52 milyar doların altında toplam servete sahipler.

Boehringer Ingelheim,1885'te kurulmasından bu yana ilaç endüstrisinin en büyük 20 şirketinden biri. Günümüzde insan ilaçları, hayvan sağlığı ve biyofarmasötikler olmak üzere üç alanda 50.000 kişi çalışıyor.

agent Orange-ajan portakal

II. Dünya Savaşı’nda ve Vietnam’da kullanılan kimyasal silahlarla binlerce kişinin ölümüne, sakat kalmasına yol açan, "agent orange” isimli maddeyi üreten bunlar değilmiş gibi birde kalkıp utanmadan İnsan ve hayvan sağlığını iyileştirerek insanlığa hizmet etme arzusundan hareket ettikleri iddiasındalar. Yerseniz! (bkz. https://www.boehringer-ingelheim.com/corporate-profile/our-company/who-we-are)

“Gökkuşağı Herbisitleri” olarak adlandırılan yaprak dökücülerin pembe, yeşil, mor, mavi, beyaz ve turuncu renkli galonlarda muhafazasıyla bu renklerle anılan maddelerden “agentorange”, Vietnam savaşının sembollerinden.

Vietnam’da 1961–1971 yılları arasında tam 10 yıl süren ve “Ranch Hand” olarak isimlendirilen bu operasyonda, 80 milyon litre herbisit (ot öldürücüler) ve yaprak dökücü, 7,4 milyon hektarlık bir arazi üzerinde kullanıldı.

Dioxin içeren bu madde insan yapımı en zehirli kimyasal olarak nitelendiriliyor. O günkü yıkım ve bugüne uzanan etkileriyle agent orange’ın gözle görülür hasarları ise tam üç kuşaktır Vietnamlıların kâbusu olmaya devam ediyor.

Vietnam’ın yoğun bitki örtüsünü yok ederek bölge halkının ve Kuzey Vietnamlı savaşçıların hem gıdaya ulaşımını engellemek hem de sık ormanlık alanlarda insanların yerlerini tespit etmek için birtakım kimyasallar denendi.

Bu kimyasal maddeye maruz kalan askerler ve bölge halkının üçüncü kuşağında, bedensel ve zihinsel engelli olarak doğan çok sayıda çocuk var.

Boehringer Ingelheim ilaç Şirketi, Amerikan Dow Chemical grubunu, Vietnam Savaşı'nda kullanımı yüz binlerce insanı zehirleyen agent orange/Ajan Portakal'ın üretiminde destekledi.

Binlerce masum sivilin ölümünden sorumlu savaş suçlusu bir Nazi'nin oğlu olan Richard von Weizsäcker, agent orange/Ajan Portakal'ın üretiminden kimya firmasından ayrıldıktan sonra haberi olduğunu, büyük pişmanlık duyduğunu belirtti.

Ne de olsa günah çıkarmayı Nürnberg Mahkemesinde yargılanan babası, Almanyanın Vatikan Büyükelçisi Ernst von Weizsäcker'dan öğrenmişti. Baba oğul yöntemleri belli; suç işle, inkar et, kurtul!

Vietnam halkını kasıp kavuran kimyasal silahları üreten, Dow Kimya Şirketi, 1897 yılında kuruldu. Şirketin imal ettiği hardal gazı, I. Dünya Savaşında, agent orange/Ajan Portakal' Vietnam Savaşında yüz binlerce insanın ölümüne, sakat kalmasına neden oldu.

Katil Almanya'nın eski Cumhurbaşkanı Richard von Weizsäcker'in oğlu Fritz von Weizsäcker'ı öldürmesine gerekçe olarak, cumhurbaşkanı Richard von Weizsäcker’ın, babası Alman diplomat ve politikacı, 1948 - 1943 yılları arası Nazi Almanyası'nın Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı, 1943-1945'te Alman Vatikan Büyükelçisi olarak görev yapan, Ernst von Weizsäcker'ı Nürnberg savaş suçu davalarında savunmasını ileri sürüyor.

Ernst Freiherr von Weizsäcker, Alman diplomat ve politikacıydı. Nazi Almanyası'nın Dışişleri Bakanlığı Müsteşarlığını yaptı. Almanya Cumhurbaşkanı Richard von Weizsäcker ve fizikçi ve filozof Carl Friedrich von Weizsäcker'in babası idi.

Savaştan sonra tutuklandı ve yargılandı. Ernst, daha sonra, ana savaş suçları davasına suçlanmaksızın tanık olarak dinlenildi. davet edildi. 2 Nisan 1949'da beş yıl hapis cezasına çarptırıldı; 18 ay sonra genel af kapsamında serbest bırakıldı. 1951 Ağustos’unda geçirdiği felç sonucu öldü. Ateşi bol olsun.

Nazi Sağlık Suçları ve Medikal Cinayetlerin Geç kalmış Hesaplaşması

Soruşturma savcılarının katil zanlısına psikiyatrik muayene talep etmeleri düşündürücü. Zanlı; Fritz von Weizsaecker ile kişisel bir ilişkisinin bulunmadığını, ancak kurbanın ailesinden maktulün babası Almanya eski cumhurbaşkanı Richard von Weizsäcker’e duyduğu kin ve nefret nedeniyle bu cinayeti işlediğini itiraf etmişti. Aslında bu kin ve nefret duygusu eski Cumhurbaşkanı ile sınırlı değil, aile boyu.
Üçüncü Reich olarak adlandırılan Nazi Almanyası’nda insanlar üzerinde yapılan “tıbbi” çalışmalar 3 kategoriye ayrılıyordu: askeri personelin hayatta kalması için yapılan deneyler, bulaşıcı ve ölümcül hastalıkların tedavisine yönelik ilaçların geliştirildiği halk sağlığı çalışmaları ve diğer uygulamalar. Bir soyun genetik kalitesini arttırmaya yönelik uygulamalar bütünü, kısaca soy ıslahı için canlı insan denekleri üzerinde yapılan medikal operasyonları da ekleyebiliriz.

Soy ıslahı için Auschwitz’in “Ölüm Meleği” lakaplı doktoru Josef Mengele, sarışın-mavi gözlü yüksek ırkın daha hızlı üreyebilmesi için yeni yöntemler bulması istenince, çoğul doğumları incelemek üzere Auschwitz’de 1.000’in üzerindeki ikizde deney yaptı, binlercesi sakat kaldı ya da psikolojik zarar gördü. Bunun yanında, yapay dölleme deneylerinde de aynı kamptaki yaşları 20 ile 40 arasında değişen kadınları kullanmıştı.

Josef Mengele Nazi toplama kampı Auschwitz-Birkenau`da yaptığı acı verici ölümcül deneylerle bilinen bir Alman Nazi doktoru. Yaptığı korkunç deneylerle ve acımasızlığıyla tarihe ölüm meleği olarak geçmiş isim. Nazi Almanya'nın toplama kampı olan Auschwitz'te binlerce deney yapmış o deneylerde milyonlarca insanın ölümüne neden olmuştu.

Nazi Weizsäcker Ailesi

II. Dünya Savaşı, küresel emperyalizmin ulusal kaynaklar için bir yük olarak görülen “istenmeyenlerin” öldürülmesi için gerekli bahaneyi sağlamıştı. Vatikan’ın açtığı ihaleyi, ‘Führer’ Hitler ve ‘Duçe’ Mussoloni kazandı. 1939’da Nazi yönetimi, idam edilen tüm mahkûmların cesetlerinin, anatomik çalışmalar için en yakındaki tesislere intikal ettirilmesi talimatı veren bir yasa çıkardı. Bunu Hitler’in “tedavi edilemez” olduğu belirlenen hastaların “acısız bir şekilde öldürülmesine” yetki vermesi izledi.

Çocuklarla başlatılan katliam programının sonraki kurbanı yetişkinler oldu. Savaştan sonra Nazilerin etnik temizlik ilkelerini çeşitli yollarla yürüten ve haklı çıkarmaya çalışan biyomedikal uzmanlarının çok az bir kısmı yaptıkları nedeniyle ahlakî açıdan yargılandı ya da bu kişilere soruşturma açıldı. Çoğu, profesyonel kariyerine devam etti.

Nürnberg yargılamalarında sanıklar, yaptıkları deneylerin ve kullandıkları yöntemlerin meşru olduğunu ve Alman birliklerine savaş esnasında yardımcı olmak için yapıldıklarını ileri sürmüşlerdi. Ama onların bu konuda bir fark yaratabildiklerine dair bir kanıt da yoktu.

Öldürülen doktorun bir diğer akrabası Victor von Weizsacker, sonuçta onların ne sahadaki Alman askerlerin savaş kabiliyetini arttırabildikleri, ne de evde kalan halkın sağlığını koruyabildikleri yorumunu yapmıştı. Bunun nedeni, Alman otoritelerinin, deney sonuçlarını, Savaş’ın en sorunlu zamanlarında uygulamaya sokamaması değil, elde uygulanabilecek hiçbir bulgunun olmamasıydı

Somatizasyon Bozukluklar ile fiziksel sağlığı etkileyen psikolojik faktörler ve tıbbın yeterince açıklayamadığı, bedensel belirtiler (ağrı, acı, allerji gibi) ile kendini gösteren ruhsal sorunları araştıran Psikosomatik tıp uzmanı, Almanya eski cumhurbaşkanı Richard von Weizsäcker’ın amcası, Alman fizyolog, Nazilerin doktoru Josef Mengele 'nin arkadaşı, Viktor von Weizsäcker’de (1886-1957) bu kin ve nefret sarmalının hedeflerinden.

Viktor von Weizsäcker; Freud'un psikanalitik teorileri ve fonksiyonel hastalıklar arasındaki olası ilişkileri araştırmıştı. Algı ve hareket birliği teorisini ispatlamak için canlı varlıklar, Hazar Türkü Yahudiler, Çingeneler ve Engelliler üzerinde çalıştı.

Nazi döneminde Weizsäcker’ın Breslau’daki etkinliği ne yazıkki günümüzde en değerli bilimsel çaba verisi olarak kabul edilebiliyor.

Viktor von Weizsäcker; Josef Mengele 'nin emri altında Scherer'in önderliğindeki Nöropatoloji Anabilim Dalı'nda “T4 eylemleri” den gelen beyin beyinleri (ötenazi) araştıran ekipte yer almıştı.

Medikal Antropolojiye önemli katkılar sunmuştu. Ötenazi ve insan deneyleri , Psyche 1 (1947/48) isimli kitabı oldukça ünlü. Weizsäcker, ötenaziyi ve insan deneylerini tıptaki bütüncüllük kapsamında savunmasıyla tanınıyordu.

Şimdi anladınız mı Wer hat Fritz von Weizsäcker getötet?

İkonik ipuçları

1- Katil zanlısı Neo Nazi grupların etkin olduğu bölgede yaşıyor ve Neo Nazilerin rol model kabul ettiği isimlerin ailesine saldırıyor. Aslında mesaj Neo Nazi grupları himaye eden Alman derin devletine.

2- Katil zanlısı küresel ölçekli bir Amerikan şirketi çalışanı. Mesaj birazda Amerika’ya.

3- Nürnberg savaş suçu davalarına dikkat çekmesi, Nazilerin öldürdüğü Yahudilerin, Çingenelerin ve mazlum toplumların torunlarına mesaj. Belkide mesaj onların torunlarından ABD Almanya işbirliğine verildi.

Zalimler için yaşasın cehennem!

Ömür ÇELİKDÖNMEZ

 • Türklerin Fendi Amerikalıları Yendi!
 • İngiltere'nin IŞİD Planı
 • Türk Casusu Erje Ayden’in ABD'de İstihbarat Faaliyetleri!
 • MHP'ye Ölümlü Mesaj! IŞİD Avrupa Başkentlerine Saldıracak!
 • Kabine Değişikliği
 • Önce Medya Sonra İktidar Değişikliği Kapıda!
 • İngilizler Hindistan'ı Parçalıyor!
 • Türk İstihbaratının Hindistan’da Bağımsızlık Faaliyetleri
 • Salih Kallab Açıklaması ve Bağdadi'nin Estetik Ameliyatı
 • Cem Uzan Türkiye’ye Dönerse Bir Bilen mi Olur Bir Bölen mi?
 • PKK Terör Örgütü Kerkük, Musul ve Telafer’e Konuşlandırılırsa Misakı Milli Gerçekleşir mi?
 • Nazi Sağlık Suçlarının Hesabını Almanya Eski Cumhurbaşkanının Oğlunu Öldürerek Kim Sordu?
 • Türkiye’nin Suriye’de Oluşturduğu Güvenli Bölgeye İngiliz Çomağı!
 • Türkiye Cumhuriyeti'ne Atlantikçi Eksen Arayışı
 • Selahaddin Demirtaş Neden Hastalandı?
 • Türkiye İngilizlerin Suudi Arabistan’ı Parçalama Projesine Nasıl Bakıyor?
 • Atatürk'e Beton Kemal Diyenler Ülkeyi Nasıl Betona Gömdü?
 • Mali Eylem Görev Gücü (FATF) Türkiye’nin Para Trafiğini Neden İzliyor?
 • MOSSAD Güney Kıbrıs'ta Türklere mi Çalışıyor?
 • Kanal İstanbul'un Yüzü ve Sinan Aygün İddiaları
 • MİT'in İzlediği Film
 • Firavunun Rüyası Yusuf’un Yorumu Önce Küresel Isınma Kuraklık Sonra Buzul Çağı!
 • İran Rejimi İngiltere'den Koptu ABD Yörüngesine Kanlı bir Ayinle Kabul Edildi
 • Putin'in Rusya’sı Yolsuzluğu Tescilli Bir Ermeni/Yahudi Meleze Emanet!
 • Elazığ Depremini Tetikleyen ABD'nin HAARP Silahı ve Çin'deki Corona Virüsü!
 • Türkiye'nin Enerji Jeopolitiği ve Çin İstilasında Avrasya Balkanları!
 • CIA Ajanı Ayetullah Mike Uçak Kazasında Öldü-rül-dü!
 • İdlibte Ne Oldu? Milli İstihbarat Başkanlığı mı? Polatlı Topçu Okulu mu?
 • Filistin Davası ve Kudüs Seviciliği İngiliz Sömürge Bakanlığının Projesidir!
 • Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
 • FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
 • Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı Bir Faktör!
 • İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
 • Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
 • ABD ile NATO’nun Avrupa'yı İşgali ve Rothschild Hanedanının İngiltere’de Kraliyet Ayarı!
 • Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı
 • Coronavirüsün Türk Jeopolitiğine Katkısı: Kraliçeyi Konuşturdu, Borisi Hastalandırdı
 • Tesla’nın Türk Soylu Patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları Üretiyor!
 • Süleyman Soylu'nun İstifa Parodisi Washington Enstitüsünün Raporu Gölgesinde Nasıl Okunmalı?
 • Erdoğan Ankara'ya Neden Dönmüyor? ABD HAARP Gemisi Istanbul'da Kimi Bekliyor?
 • İktidarın Namusu Eşcinsel Lobiye mi Emanet?
 • Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'u Türk Doktorlara Emanet Etti!
 • Fuat Doğu MİT'i ve FETÖ’yü Irak ve Suriye'de Nasıl Kullandı?
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı Atatürk ile Görüştü Mü !
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı ile Atatürk Görüştü Mü?
 • Soma Faciasının Yıl Dönümünde AK Parti ve Mason Locaları!
 • Cihat Yaycı Paşa'nın Merkeze Çekilmesi İç Hesaplaşma mı, Terfi mi, Yoksa Darbe Karşıtı bir Önlem mi?
 • Kim Bu Paşa
 • Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
 • Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
 • Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
 • Amerika'daki İsyanların İç Yüzü
 • Cumhurbaşkanına Kafa Tutan İçişleri Bakanı!
 • Tanrının Kırbacı Attila'nın Torunları Sekeller
 • Hazar'ın Sultanı Mihriban Aliyeva
 • Türklük Düşmanı Amerikancı/İngilizci İslamcılar!
 • Erdoğan Kabine Değişikliği İçin TBMM Başkanlık Seçimi ve Yüksek Askeri Şura'yı bekliyor!
 • Bilinmeyen İskenderpaşalı Süleyman Demirel
 • Resmi İskenderpaşalı Alparslan Türkeş ve Gümüşhânevî Dergâhı
 • Azerbaycan, Irak, Suriye ve Libya'daki Krizin Cevabı Kırım Olamaz!
 • ABD'nin Gayri Nizami Harp Unsurları Azerbaycanlı General ve Albayı Öldürmüş Olabilir Mi?
 • Doğu Akdeniz'deki Küresel Hesaplaşma: Üç Harfliler Fransa'yı Beyrut'ta Çarptı!
 • Bulgar Ordusunda Bir Arnavut Yüzbaşı Ustiyanov Türk İstihbaratında Bulgar Sadık!
 • Milli Eğitim Bakanı'ndan Oyalama Boyalama Eğitimi
 • Boşnak Katliamı ve Bosna Hersek Düş Kırıklığı ve Bilgisiz Kral!
 • CIA destekli Erivan Yönetimi Rusları Amerikalılara Sattı Mı?
 • Putin; Albay Sergei Melikov’u Neden Dağıstan'a Başkan Vekili Atadı?
 • Kars Sınır Kapısı Açılıyor İngiltere Ukrayna'da Askeri Üs Kuruyor!
 • İzmir Depremi ve Katar Suudi Arabistan Savaşında Türk Ordusunun Pozisyonu Ne Olur?
 • İlham Aliyev 27 yıl önce Azerbaycan Topraklarından Çıkarılan Rus Askerini Geri Getirmeyi Başardı!
 • Kokain Müptelası ve Pedofili Sapık ABD’nin Müptezel Başkan Adayı Joe Biden!
 • Türk-Rus Askeri İttifakının Trans Kafkasya Asya Afrika Açılımı ve Küresel Yansımaları
 • Küresel Ekonomik Krizde Rusya, Türk-İngiliz İlişkilerini Yakından İzliyor!
 • İngiliz Merkez Bankasının 50 Milyar Sterlin Tutarındaki Kayıp Banknotu Türkiye’de mi?
 • Hıfzıssıhha Kapatıldı Ülke Koronavirüse Teslim Edildi!
 • ABD Kanada'yı Neden Bombaladı Ve Hakan Fidan'a Yönelik Operasyonlar
 • Sınovac Aşı İşi Yılan Hikâyesi
 • 16 Şehidin Sorumlusu Kim?
 • Yurtdışında Türkçe Eğitim Yapan Üniversiteye YÖK Düşmanlığının Bir Nedeni Olmalı!
 • Gara Dağında Bazı Rehineler Sağ Mı?
 • Kimin Yanında Olmalı?
 • Yaşasın Türk Dostu Nikola Tesla!
 • Kongo'da İtalyan Büyükelçi Neden İnfaz Edildi?
 • Roboski'den Gara Operasyonuna Yaşanan Süreçte MİT Neden Devre Dışı Bırakıldı?
 • İstihbarat Savaşlarında Metafiziksel Varlıklar
 • Elektronik Taarruz ve Şehitlerimiz
 • Erdoğan, Turgut Özal Gibi Yalnızlaştırılıyor
 • Türk Mısır İstihbaratları Korona Teşhisli Beşar ve Esma Esat Çiftini Kahire’de mi Saklıyor?
 • Bill Gates’e Türkiye'de Satılan Trakya Toprakları!
 • Türkmen Köyünden Bakanlığa Bir Türkmen Kızının Başarı Öyküsü :Derya Yanık
 • Ankara'nın Kürt Bozkurtları
 •  MİT'in 2023 Hedefi ve Çorbacı Sedat Peker!
 • Halkın Düştüğü Durum
 •  Dubai'de Fidanlar Fırtınalarla Büyüyor mu?
 • Türkiye’deki Derin Vatikan
 • Kaşif Kozinoğlu’nun mirası Afganistan Türk Devleti Nasıl Kurulacak?
 • MİT'in Kafasında Ne Var Elektronik İstihbarat mı İnsan Kaynaklı İstihbarat mı?
 • TSK Düğmeye Bastı! ABD Destekli PKK'ya Askeri Operasyon
 • İran tehlikede! Sınırdaki mayınlar temizleniyor, savaşa ve yeni göç dalgasına hazır olun!
 • Türkiye'de Siyaset Resetlenmeli 
 • Uluslararası Enerji Piyasasının Ekonomik Yapısı ve Türkiye’nin krizdeki rolü ?
 • Ezberbozan Bakan Derya Yanık ve Tarde Sed Tute
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • MİT Operasyonları ve İsrail Türkiye’siz Yapamaz!
 • Türkiye'den yolu geçmeyeni Fransa'da İstihbarat Başkanı bile yapmıyorlar!
 • Bir yalanı kırk doğruya saklarlar ASELSAN’ı yalandan satarlar!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağrı
 • Dolar darbesinin arkasında CIA var!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağr
 • CIA’nın maaşlı Türk paydaşları ve Abdullah Öcalan’ı 'Mercedes Operasyonu'nda suikastten kim kurtardı?
 • İsrail, ABD’yi ikna ederse İran’ın nükleer tesislerini vurur mu?
 • Mossad'ın suikast birimi Kidon!
 • Lübnan'da Hizbullah - İsrail çatışması kapıda!
 • Kazakistan'daki karmaşanın sponsoru İngiliz istihbaratı mı?
 • Putin’e kim fısıldıyor! Henry Kissinger mi Nikolay Patrushev mi?
 • 7 Şubat 2012'den günümüze İstihbaratta derin hesaplaşma!
 • Ukrayna'ya geçmiş olsun! Luhansk ve Donetsk'i gitti sırada Mariupol ve Slavyansk var!
 • Emperyalizmin kirli yüzü tekelleşme ve Suudi sermayesinin ayçiçek yağı üzerinden kriz denemesi!
 • MİT dikkat etsin! MI-6 Türkiye’de School of African and Oriental Studies ‘SOAS’ mezunlarını kullanıyor!
 • Türk İstihbaratı, darbe öncesi Pakistan’da kimlerle temas kurdu?
 • Türk Ordusu, Irak’ın kuzeyinde Kandil’i söndürmeye gidiyor!
 • Ankara - Tahran arasında Suriye restleşmesi sonrasında İran’a Albay suikasti ile mesaj!
 • Yunanistan Komünist Partisi, ABD emperyalizmine başkaldırıyor!
 • Levent Göktaş vatansever mi sermayenin tetikçisi mi gladyo muhafızı mı?
 • Erdoğan’ın kritik Ukrayna ziyareti ve Volodymyr Zelensky’i bekleyen trajik son!