BİST

Dolar

Euro

Altın

MİT'in İzlediği Film
09.01.2020 10:31
MİT Başkanı John Wick 3 filmini İzledi Kasım Süleymani Sizlere Ömür!

Foça Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında Asteğmen rütbesiyle vatani görevini yapan yeğenim İsa Çelikdönmez zaman zaman bazı film önerilerinde bulunur.

Daha öncede 2012’de Libya’da ABD elçisinin öldüğü baskını anlatan; “13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri" filmini onun tavsiyesiyle izlemiştim.

Bir kaç gün önce Kasım Süleymani'nin öldürülmesine ilişkin yazımı okuyunca iki ay önce MİT Başkanı Hakan Fidan'ın ‘John Wick 3’ isimli meşhur tetikçinin filmine gittiğini belirtti ve bu filmi mutlaka seyretmem gerektiğini önerdi.

2 ay önce 16.11.2019'da, Milliyet gazetesi yazarı Abdullah Karakuş "MİT Başkanı hangi filmleri izler?" sorusuyla insanların merak duygusunu kamçılayan bir yazı kaleme almış.

Diyor ki; "MİT yöneticileri hep merak edilir.Hangi filmleri izler, hangi kitapları okur...Geçenlerde sinemaya gittiğimde tesadüfü olarak MİT Başkanı Hakan Fidan’ın gittiği filmlerden birini öğrendim. Fidan Ankara’daki ödüllü butik sinema olan Cinemaximum Atakule’ye gitmiş.

Hem de Fidan ile birlikte MİT’ten toplu gelenler de olmuş aynı filme. Film yaz başında oynayan ‘John Wick 3’.Hareketli bir aksiyon filmi. Gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick’in, kellesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor... "*

Mars Entertainment Group Hakkında

Hakan Fidan'ın MİT çalışanlarıyla gittiği Cinemaximum Atakule; CGV Mars Entertainment Group'a ait.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'daki sinemaların yer aldığı ICTA European Awards' tarafından, Ankara'nın ilk VIP sineması olma özeliğini taşıyan 'Yılın Yeni Sineması' Ödülü'ne layık görülmüştü.

Mars Entertainment Group, Menderes Utku ve Muzaffer Yıldırım tarafından 2001 yılında kurulmuş. Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor: Ali İsmail Sabancı, Muzaffer Yıldırım, Menderes Utku, Mehmet Murat Çavuşoğlu, İsak Antika, Hüseyin Çağatay Özdoğru, Cumhur Kuşçuoğlu, Mehmet Yağız Çekin, Vasfi Hasan Orbay ve Cemal Volkan Manas.

Seri Katil John Wick 3

Hakan Fidan ve bazı MİT çalışanlarının toplu olarak Ankara'da Cinemaximum Atakule salonunda izledikleri John Wick 3 Amerikan yapımı aksiyon filmi. John Wick'in başrolünde Keanu Reeves var.

Keanu Charles Reeves,Beyrut'ta bir gece kulübünde tanışarak evlenen Çin ve Hawaii asıllı Amerikan vatandaşı,jeolog, Samuel Nowlin Reeves ile İngiliz vatandaşı, kostüm tasarımcısı ve show kızıPatricia Taylor'ın iki çocuklarından ilki olarak 2 Eylül 1964'de dünyaya geldi.

Keanu Charles Reeves filmde, gizli bir suikastçı birliğinden atılan John Wick'i canlandırıyor. Ölümü karşılığında ödülü almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadele filmin ana konusu.

2019 Amerika Birleşik Devletleri yapımı John Wick 3 filminde, New York’tan sağ çıkabilmek için elindeki imkanları sonuna kadar zorlayan John Wick: Chapter 3; gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick'in, kellesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. Avın kendisi olan Wick, kendisi için ava çıkanları bir güzel avlıyor.

John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel'de birini öldürmüştür.

Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John'a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir.

Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir.

Bütün haklarından yoksun kalan John Wick, New York'tan sağ çıkabilmek için elindeki imkanları sonuna kadar zorlayacaktır.

John'un New York City'den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir!

MİT Başkanı John Wick 3'ü neden İzledi?

Filmin senaryosuna bakıldığında koskoca MİT Başkanının vakit geçirmek için neredeyse teşkilatın dörtte biriyle bu filmi izlemesi söz konusu olamaz.

Yok teşkilata yeni alınan çaylakların eğitimi ile ilgili olsaydı bu filmi yeni yerleşkenin devasa sinema salonunda izlerlerdi.

Eğer sinema salonunda bir başka ülkenin yabancı servis başkanıyla ayarlanan buluşmaya gitmiş olsa, gazete köşelerine servis edilmezdi.

Bence İki ay önce bu filmi, CIA kontrolündeki Amerikan sinema endüstrisinin aracılık ve taşıyıcılık ettiği mesajı merak ettikleri için izlediler.

Filmdeki John Wick, Kasım Süleymani’ydi ve konsey biletini çoktan kesmişti. Ancak filmin kahramanı gibi başarılı olmamıştı.

Türkiye Trump’ın Elini Güçlendiren Hamleler Yapıyor

26 Ekim 2019’da İdlib kırsalında bir bölgede ABD komando birliklerince düzenlenen operasyonda DEAŞ lideri Ebubekir el-Bağdadi öldürüldü.

Erdoğan-Trump pazarlığı Ebubekir Bağdadi’yi nasıl yakalatmıştı? bir hatırlayın. Erdoğan ve Trump, iki sıkı pazarlıkçı lider. İkisi de tuttuğunu koparıyor.

İkisi de reelpolitik ilişkilerden yana. Bu yönüyle anlaşmaları daha kolay. Trump, başkan seçildikten sonra kendi ülkesinde ve dünyada küresel bir başarı gerçekleştirememenin ezikliğini yaşıyordu.

Kendisinden önceki ABD Başkanı Obama, El Kaide lideri USAme Bin Ladin’i ortadan kaldırmıştı. Trump için, Ebubekir Bağdadi'nin öldürülmesi, başarı hanesine yazılacak en büyük not.

İşte Erdoğan, Trump’a, Ebubekir Bağdadi'nin yakalanmasını teklif ettiğinde, Trump’ın şaşkınlığını bir hayal edin!

Milli Savunma Bakanlığı, IŞİD lideri Ebubekir el Bağdadi'nin öldürüldüğü belirtilen özel operasyona Türkiye’nin katkısını gizlememiş, “Operasyon öncesinde askeri makamlar arasında bilgi alışverişi ve koordinasyonda bulunulduğu…” belirtilmişti.

29 Ekim 2019'da Size birşey diyeyim mi!..ABD ile Türkiye saman altından su yürütüyor. Sanki Ortadoğu’yu birlikte dizayn ediyorlar!..Siz ne dersiniz? diye yazmıştım.**

Erdoğan Trump Telefonda Görüştü ertesi Gün Süleymani Mevta!

03.01.2020'de Bağdat Havaalanı yakınlarında ABD ordusunun silahlı insansız hava aracı (SİHA) ile gerçekleştirdiği saldırı ile Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani öldürüldü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile telefonda görüştüğünde Amerikalıların Kasım Süleymani’nin kalemini kırdıklarını biliyor muydu?

Nitekim bilmediğini açıkladı. Trumpla telefon görüşmesinde Libya ve Suriyedeki gelişmeleri ele aldıklarını söylemişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak'ta Amerikan güvenlik birimlerini hedef alan eylemleri endişe ve üzüntüyle takip ettiklerini belirterek ABD Büyükelçiliğine yönelik eylemlerin sona ermesinden duyduğu memnuniyeti ifade etmişti.

Bölgesel meselelerinin çözümünde diplomasinin önemini vurgulayan Erdoğan ve Trump, ikili ilişkilerde ise birlikte kazanmak için iş birliğinin güçlendirilmesi konusunda mutabık kalmışlardı.

Beyaz Saray Sözcü Yardımcısı Hogan Gidley, Erdoğan ile Trump arasındaki telefon görüşmesine ilişkin açıklaması da üç aşağı beş yukarı aynı içerikteydi.***

İki liderin telefon görüşmesinden sonra, hemen sabahında Kasım Süleymani’nin öldürüldüğü haberleri yeri göğü inletiyordu.

5 Kas 2019'da değinmiştim. "İran’ı Irak’tan vurmak nasıl bir şey? İran da, ne öncesinde ne sonrasında asla Türkiye’nin, Suriye politikasını tasvip etmedi. Çünkü Türkiye’yi, Doğu ve Güney sınırlarından muhasaraya alan bir “Şii terör kuşağı” inşa ediyordu.

Türkiye, şimdi İran'ı kendi tuzağına düşürdü.

Irak Şiileri’yle hesap soruyor. “Türk Lokantası” ne anlama geliyormuş? Kasım Süleymani’ye sormalı."****

Bence Kasım Süleymani Türk Lokantası'nın ne anlama geldiğini biliyordu ve eğer ölmeseydi bir hafta sonra Ankara’ya bu konuyu konuşmaya gelecekti. Ömrü vefa etmedi.

Türkiye; Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı gibi askeri operasyonlarla, küresel emperyalizmin bölgeden doğalgaz ve petrol çalmak için oluşturmak istediği enerji-Kürt-Şii koridorunu tarihe gömdü.

İran Velayeti Fakih rejiminin 'Şii Kuşak' projesinin Akdeniz ayağı artık yok. Türkiye'nin “Beyaz Hayaletler”i sınır tanımıyor.

Şimdi de Beyrut, Bağdat, Tahran hattında mekik dokuyorlar. Suriye’deki Bayır Bucak Türkmenleri ile Irak’taki Bayat Türkmenleri’ni birleştirilecek coğrafi koridorun etnik bağla güçlendirilmesi, Suriye ve Irak hükumetlerinden bağımsız Federe Türkmen Devletinin nefes almasını sağlayacaktır.*****

Bu satırlar daha duruyor. İnanmayan açsın okusun.
*
https://www.google.com/amp/www.milliyet.com.tr/amp/yazarlar/abdullah-karakus/yeni-donem-yeni-sayfa-6080479
https://www.google.com/amp/s/www.yurtgazetesi.com.tr/haber/amp/143964
https://www.google.com/amp/s/odatv.com/amp/hakan-fidan-ve-mit-mensuplari-hangi-filme-gitti-16111942.html
https://www.google.com/amp/s/m.ensonhaber.com/hakan-fidan-mit-calisanlariyla-sinemaya-gitti.amp
https://www.google.com/amp/s/m.yeniakit.com.tr/v/s/m.yeniakit.com.tr/amp/haber/954309/hakan-fidanin-sinemada-gittigi-film-dikkat-cekti%3fusqp=mq331AQCKAE%253D&_js_v=0.1#ampf=
**
https://www.google.com/amp/s/www.dikgazete.com/makale/amp/1841
***
https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/cumhurbaskani-erdogan-abd-baskani-trump-ile-telefonda-gorustu/1690417
****
https://www.google.com/amp/s/www.dikgazete.com/makale/amp/1860
*****
https://www.google.com/amp/s/www.dikgazete.com/makale/amp/1900

Ömür ÇELİKDÖNMEZ

 • Türklerin Fendi Amerikalıları Yendi!
 • İngiltere'nin IŞİD Planı
 • Türk Casusu Erje Ayden’in ABD'de İstihbarat Faaliyetleri!
 • MHP'ye Ölümlü Mesaj! IŞİD Avrupa Başkentlerine Saldıracak!
 • Kabine Değişikliği
 • Önce Medya Sonra İktidar Değişikliği Kapıda!
 • İngilizler Hindistan'ı Parçalıyor!
 • Türk İstihbaratının Hindistan’da Bağımsızlık Faaliyetleri
 • Salih Kallab Açıklaması ve Bağdadi'nin Estetik Ameliyatı
 • Cem Uzan Türkiye’ye Dönerse Bir Bilen mi Olur Bir Bölen mi?
 • PKK Terör Örgütü Kerkük, Musul ve Telafer’e Konuşlandırılırsa Misakı Milli Gerçekleşir mi?
 • Nazi Sağlık Suçlarının Hesabını Almanya Eski Cumhurbaşkanının Oğlunu Öldürerek Kim Sordu?
 • Türkiye’nin Suriye’de Oluşturduğu Güvenli Bölgeye İngiliz Çomağı!
 • Türkiye Cumhuriyeti'ne Atlantikçi Eksen Arayışı
 • Selahaddin Demirtaş Neden Hastalandı?
 • Türkiye İngilizlerin Suudi Arabistan’ı Parçalama Projesine Nasıl Bakıyor?
 • Atatürk'e Beton Kemal Diyenler Ülkeyi Nasıl Betona Gömdü?
 • Mali Eylem Görev Gücü (FATF) Türkiye’nin Para Trafiğini Neden İzliyor?
 • MOSSAD Güney Kıbrıs'ta Türklere mi Çalışıyor?
 • Kanal İstanbul'un Yüzü ve Sinan Aygün İddiaları
 • MİT'in İzlediği Film
 • Firavunun Rüyası Yusuf’un Yorumu Önce Küresel Isınma Kuraklık Sonra Buzul Çağı!
 • İran Rejimi İngiltere'den Koptu ABD Yörüngesine Kanlı bir Ayinle Kabul Edildi
 • Putin'in Rusya’sı Yolsuzluğu Tescilli Bir Ermeni/Yahudi Meleze Emanet!
 • Elazığ Depremini Tetikleyen ABD'nin HAARP Silahı ve Çin'deki Corona Virüsü!
 • Türkiye'nin Enerji Jeopolitiği ve Çin İstilasında Avrasya Balkanları!
 • CIA Ajanı Ayetullah Mike Uçak Kazasında Öldü-rül-dü!
 • İdlibte Ne Oldu? Milli İstihbarat Başkanlığı mı? Polatlı Topçu Okulu mu?
 • Filistin Davası ve Kudüs Seviciliği İngiliz Sömürge Bakanlığının Projesidir!
 • Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
 • FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
 • Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı Bir Faktör!
 • İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
 • Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
 • ABD ile NATO’nun Avrupa'yı İşgali ve Rothschild Hanedanının İngiltere’de Kraliyet Ayarı!
 • Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı
 • Coronavirüsün Türk Jeopolitiğine Katkısı: Kraliçeyi Konuşturdu, Borisi Hastalandırdı
 • Tesla’nın Türk Soylu Patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları Üretiyor!
 • Süleyman Soylu'nun İstifa Parodisi Washington Enstitüsünün Raporu Gölgesinde Nasıl Okunmalı?
 • Erdoğan Ankara'ya Neden Dönmüyor? ABD HAARP Gemisi Istanbul'da Kimi Bekliyor?
 • İktidarın Namusu Eşcinsel Lobiye mi Emanet?
 • Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'u Türk Doktorlara Emanet Etti!
 • Fuat Doğu MİT'i ve FETÖ’yü Irak ve Suriye'de Nasıl Kullandı?
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı Atatürk ile Görüştü Mü !
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı ile Atatürk Görüştü Mü?
 • Soma Faciasının Yıl Dönümünde AK Parti ve Mason Locaları!
 • Cihat Yaycı Paşa'nın Merkeze Çekilmesi İç Hesaplaşma mı, Terfi mi, Yoksa Darbe Karşıtı bir Önlem mi?
 • Kim Bu Paşa
 • Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
 • Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
 • Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
 • Amerika'daki İsyanların İç Yüzü
 • Cumhurbaşkanına Kafa Tutan İçişleri Bakanı!
 • Tanrının Kırbacı Attila'nın Torunları Sekeller
 • Hazar'ın Sultanı Mihriban Aliyeva
 • Türklük Düşmanı Amerikancı/İngilizci İslamcılar!
 • Erdoğan Kabine Değişikliği İçin TBMM Başkanlık Seçimi ve Yüksek Askeri Şura'yı bekliyor!
 • Bilinmeyen İskenderpaşalı Süleyman Demirel
 • Resmi İskenderpaşalı Alparslan Türkeş ve Gümüşhânevî Dergâhı
 • Azerbaycan, Irak, Suriye ve Libya'daki Krizin Cevabı Kırım Olamaz!
 • ABD'nin Gayri Nizami Harp Unsurları Azerbaycanlı General ve Albayı Öldürmüş Olabilir Mi?
 • Doğu Akdeniz'deki Küresel Hesaplaşma: Üç Harfliler Fransa'yı Beyrut'ta Çarptı!
 • Bulgar Ordusunda Bir Arnavut Yüzbaşı Ustiyanov Türk İstihbaratında Bulgar Sadık!
 • Milli Eğitim Bakanı'ndan Oyalama Boyalama Eğitimi
 • Boşnak Katliamı ve Bosna Hersek Düş Kırıklığı ve Bilgisiz Kral!
 • CIA destekli Erivan Yönetimi Rusları Amerikalılara Sattı Mı?
 • Putin; Albay Sergei Melikov’u Neden Dağıstan'a Başkan Vekili Atadı?
 • Kars Sınır Kapısı Açılıyor İngiltere Ukrayna'da Askeri Üs Kuruyor!
 • İzmir Depremi ve Katar Suudi Arabistan Savaşında Türk Ordusunun Pozisyonu Ne Olur?
 • İlham Aliyev 27 yıl önce Azerbaycan Topraklarından Çıkarılan Rus Askerini Geri Getirmeyi Başardı!
 • Kokain Müptelası ve Pedofili Sapık ABD’nin Müptezel Başkan Adayı Joe Biden!
 • Türk-Rus Askeri İttifakının Trans Kafkasya Asya Afrika Açılımı ve Küresel Yansımaları
 • Küresel Ekonomik Krizde Rusya, Türk-İngiliz İlişkilerini Yakından İzliyor!
 • İngiliz Merkez Bankasının 50 Milyar Sterlin Tutarındaki Kayıp Banknotu Türkiye’de mi?
 • Hıfzıssıhha Kapatıldı Ülke Koronavirüse Teslim Edildi!
 • ABD Kanada'yı Neden Bombaladı Ve Hakan Fidan'a Yönelik Operasyonlar
 • Sınovac Aşı İşi Yılan Hikâyesi
 • 16 Şehidin Sorumlusu Kim?
 • Yurtdışında Türkçe Eğitim Yapan Üniversiteye YÖK Düşmanlığının Bir Nedeni Olmalı!
 • Gara Dağında Bazı Rehineler Sağ Mı?
 • Kimin Yanında Olmalı?
 • Yaşasın Türk Dostu Nikola Tesla!
 • Kongo'da İtalyan Büyükelçi Neden İnfaz Edildi?
 • Roboski'den Gara Operasyonuna Yaşanan Süreçte MİT Neden Devre Dışı Bırakıldı?
 • İstihbarat Savaşlarında Metafiziksel Varlıklar
 • Elektronik Taarruz ve Şehitlerimiz
 • Erdoğan, Turgut Özal Gibi Yalnızlaştırılıyor
 • Türk Mısır İstihbaratları Korona Teşhisli Beşar ve Esma Esat Çiftini Kahire’de mi Saklıyor?
 • Bill Gates’e Türkiye'de Satılan Trakya Toprakları!
 • Türkmen Köyünden Bakanlığa Bir Türkmen Kızının Başarı Öyküsü :Derya Yanık
 • Ankara'nın Kürt Bozkurtları
 •  MİT'in 2023 Hedefi ve Çorbacı Sedat Peker!
 • Halkın Düştüğü Durum
 •  Dubai'de Fidanlar Fırtınalarla Büyüyor mu?
 • Türkiye’deki Derin Vatikan
 • Kaşif Kozinoğlu’nun mirası Afganistan Türk Devleti Nasıl Kurulacak?
 • MİT'in Kafasında Ne Var Elektronik İstihbarat mı İnsan Kaynaklı İstihbarat mı?
 • TSK Düğmeye Bastı! ABD Destekli PKK'ya Askeri Operasyon
 • İran tehlikede! Sınırdaki mayınlar temizleniyor, savaşa ve yeni göç dalgasına hazır olun!
 • Türkiye'de Siyaset Resetlenmeli 
 • Uluslararası Enerji Piyasasının Ekonomik Yapısı ve Türkiye’nin krizdeki rolü ?
 • Ezberbozan Bakan Derya Yanık ve Tarde Sed Tute
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • MİT Operasyonları ve İsrail Türkiye’siz Yapamaz!
 • Türkiye'den yolu geçmeyeni Fransa'da İstihbarat Başkanı bile yapmıyorlar!
 • Bir yalanı kırk doğruya saklarlar ASELSAN’ı yalandan satarlar!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağrı
 • Dolar darbesinin arkasında CIA var!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağr
 • CIA’nın maaşlı Türk paydaşları ve Abdullah Öcalan’ı 'Mercedes Operasyonu'nda suikastten kim kurtardı?
 • İsrail, ABD’yi ikna ederse İran’ın nükleer tesislerini vurur mu?
 • Mossad'ın suikast birimi Kidon!
 • Lübnan'da Hizbullah - İsrail çatışması kapıda!
 • Kazakistan'daki karmaşanın sponsoru İngiliz istihbaratı mı?
 • Putin’e kim fısıldıyor! Henry Kissinger mi Nikolay Patrushev mi?
 • 7 Şubat 2012'den günümüze İstihbaratta derin hesaplaşma!
 • Ukrayna'ya geçmiş olsun! Luhansk ve Donetsk'i gitti sırada Mariupol ve Slavyansk var!
 • Emperyalizmin kirli yüzü tekelleşme ve Suudi sermayesinin ayçiçek yağı üzerinden kriz denemesi!
 • MİT dikkat etsin! MI-6 Türkiye’de School of African and Oriental Studies ‘SOAS’ mezunlarını kullanıyor!
 • Türk İstihbaratı, darbe öncesi Pakistan’da kimlerle temas kurdu?
 • Türk Ordusu, Irak’ın kuzeyinde Kandil’i söndürmeye gidiyor!
 • Ankara - Tahran arasında Suriye restleşmesi sonrasında İran’a Albay suikasti ile mesaj!
 • Yunanistan Komünist Partisi, ABD emperyalizmine başkaldırıyor!
 • Levent Göktaş vatansever mi sermayenin tetikçisi mi gladyo muhafızı mı?
 • Erdoğan’ın kritik Ukrayna ziyareti ve Volodymyr Zelensky’i bekleyen trajik son!