BİST

Dolar

Euro

Altın

Küresel Ekonomik Krizde Rusya, Türk-İngiliz İlişkilerini Yakından İzliyor!
30.11.2020 10:26
Londra borsasında Allahın her günü Türk ekonomisine ayar çekiliyor. Kelt Rahibesi Kraliçenin adamları Fetöcü Akın İpek'e toz kondurmuyorlar.

FETÖ’nün posası Amerika'da sermayesi Londra’da.

Türk yetkililere, "- FETÖ Amerika’da kalsın ama Türkiye’den kaçırdıkları ve Londra bankerlerine teslim ettikleri paraların peşine düşün" diyesim geliyor.
Adamlar küresel finans network sayesinde bırakın Türkiye’yi, eski Sovyet Coğrafyasında ne kadar ülke varsa Rusya dahil soyup soğana çevirdiler.
Şirketleri halen aktif. Parayı bastırınca Rusya’da satın alınmayacak adam yok diyecek kadar pervasız.
Türkiye'de faiz artışı, döviz kurlarının oynaklığı, brent petrol fiyatlarının hızlı yükselişi, sanal paranın aşırı değerlenmesi bu post Merkantalist İngilizlerin işi.
Türk hükümetini istedikleri çizgiye getirebilmek adına ha bre Türk ekonomisini baskılıyorlar. Ara ara ağzımıza can suyu damlatıyorlar ki, ölmeyelim ama sürüm sürüm sürünelim.
İngilizler bir taraftan Doğu Akdeniz'de Türkiye ile Fransa, İtalya, Almanya ve Yunanistan karışımı NATO görünümlü yeni Haçlı Donanmasını karşı karşıya getirmenin taşlarını döşüyor, diğer taraftan Kafkaslarda yeni çatışma bölgeleri oluşturarak Türk Silahlı Kuvvetleri’ni Rusya Federasyonunun Kızıl Ordusu ile çatıştırmanın önünü açıyorlar.

Richard Moore'ın Ankara teması neyi gösterdi?

Takip edenler bilir, 16 Kasım 2020'de, "Kraliçe'nin talimatlarını MI6’nın yeni başkanı Richard Moore mi getirdi?" başlıklı yazımda, Richard Moore, neden muadili Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanı Hakan Fidan ile görüşemedi? sorusuna cevap aramıştım.
Richard Moore'ın Ankara’da temasları sırasında muhatabı yani mevkidaşı Hakan Fidan'ın; Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından kabul edilen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ile birlikte Bakü'de bulunduğunu belirtmiştim.
Richard Moore'ın Ankara'da kime niyet kime kısmet teması, tersinden analiz edilirse; MİT Başkanı Hakan Fidan'ın, Bakü ziyaretine denk getirilen Richard Moore’ın ziyaret programını işlevsizleştiren bir görevi başarı ile tamamladığı söylenebilir demiştim.
Sonrasında 20 Kasım 2020'de "Türk-Rus askeri ittifakının Trans Kafkasya Asya Afrika açılımı ve küresel yansımaları" nı ele almış, Moskova Ankara hattında enerji jeopolitiği üzerinden başlayan işbirliğinin askeri alanda müttefikliğe evrildiğine değinmiştim.
Türkiye ve Rusya'nın Doğu Akdeniz'de, Suriye, Libya ve Dağlık Karabağ’da askeri müttefik konseptinde hareket ettiklerini, Avrasya, Ortadoğu ve Afrika coğrafyasının bu askeri ittifakın tatbikat sahası olduğunu ifade etmiştim.
Cevap gecikmedi. Ankara’dan yazdıklarım ta Moskova'da yankılandı. Vurduğumuz yerden değil ama yazdığımız yerden ses geliyor.
21 Kasım 2020'de Rus basınının amiral gemisi İzvestiya'da "Türk Rüyası: Ankara, eski SSCB cumhuriyetlerinde nüfuz için savaşıyor - Erdoğan'ın jeopolitik emelleri ülke ekonomisine zarar verdi / «Турецкая мечта»: Анкара борется за влияние в республиках бывшего СССР - Геополитические амбиции Эрдогана больно бьют по экономике страны ". başlıklı Kseniya Loginova - Ксения Логинова imzalı bir haber analiz neşredildi.
Bu isimde bir Rus yazar, gazeteci, sosyal bilimci aradım taradım bulamadım.
Türkçesi, Rus İstihbaratının Richard Moore'ın Ankara teması eksenli ve Dağlık Karabağ savaşında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin fonksiyonu ve Rusya'nın nüfuz sahasına etkisi odaklı bir raporu İzvestiya'ya servis ettiği kanaatine vardım.
Kseniya Loginova, takma isim. Bir heyetin hazırladığı Türkiye raporu bu isimle kamuoyuna sızdırılmış.
Neler yazıldığına gelince, raporda "eski İstanbul Başkonsolosu ve mevcut MI6'ın çiçeği burnunda Şefi Richard Moore ve Türk Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki ilişkilere" vurgu var.
Raporda Moore ve Erdoğan yakın arkadaşı olarak belirtilmiş.
Bu yazılanlara bakılırsa Erdoğan, kendisinin ve çevresinin Londra ziyaretlerini organizasyonunu ve İngiliz medyasının desteğini Moore’a borçluymuş.
İnsanın içinden mor da bir renktir diyesi geliyor.
Raporda 15 Temmuz’dan sonra Erdoğan'ın Avrupa ülkeleri arasındaki ilişkileri açısından İngiltere’nin yeri ayrı oldu deniliyor.
Doğu Akdeniz'de İngiltere'nin masa dışı kalmamak için Ankara'yı desteklediğine vurgu var.
İngiltere ile Erdoğan arasındaki yakın ilişkilerde, Brexit’in önemine ve ülkeler arası ticarete dikkat çekiliyor.
Bu noktada Moore’un Erdoğan’ı desteklediğini yazmışlar. Ayrıca İngilizlerin Erdoğan vasıtasıyla bölgede Moskova’ya baskı uygulanabileceğini söylüyorlar.
MI6’nın yeni başkanı Moore'un Klasik İngiliz politik ekolünden geldiğini ve dolayısıyla Büyük Britanya'nın o bilinen Kafkasya ve Orta Asya'daki Türkiye üzerinden Rus karşıtı politikaları uygulayacağını yazmışlar.
Büyük-Turan ve Pantürkizm politikalarının büyük destekçisi diyorlar. vs. vs.

Karpatları Pireneleri aşacağız, Türkün şanlı bayrağını Aziz Petrus Meydanına asacağız

Turan illeri var Tanrı bize yar olsun deyip işin içinden çıkabiliriz. Ama konu o değil.
Benim itirazım, Rus İstihbaratında bir grubun Ankara'yı ısrarla Londra’nın yörüngesine yerleştirme çabasına.
Türk'ün Kızılelma mefkuresinin yönü belli. Yahu Cihanşümul Kadim Türk Devleti diye diye dilimde tüy bitti.
Koskoca Avrasya dururken neden dar kapsamlı Turancılık ile yetinilsin?

Rus medyasında Türkiye karşıtları harekete geçti

Putin’in Rusya’nın Avrasya (Asya-Avrupa) yürüyüşünde partnerini Türkiye olarak seçtiğini biliyoruz. Ancak Petersburg eksenli bazı güç odakları onunla aynı fikirde değil.
Hem son Çarın Kraliçe ile akrabalığı hem de Alman kanlarının etkisi ile Avrasya’nın Avrupa ayağını Berlin'de sabitliyorlar.
Şimdilerde zırt pırt çıkıp akılları sıra Türkiye’nin, Rusya'nın nüfuz alanına göz diktiğinden dem vuruyorlar. Ya Hu, her horoz kendi çöplüğünde öter.
Moskova'da yayınlanan ekonomi gazetesi VZGLYAD (Görünüm), bu aralar Türk Rus ilişkilerine kafayı takmış. Akılları sıra Putin'in ekibinin kulağına kar suyu kaçıracaklar. Gün geçmesin ki bu gazetede Türkiye aleyhine Rus kamuoyunu irrite edecek haberler çıkmasın.

Kapitalist Ruslar Azerbaycan ile Türkiye'nin arasını açmakla görevli?

VZGLYAD Ru. Gazetesi, Azerbaycan'ın ilk savunma bakanı yardımcısı, genelkurmay başkanı Albay General Necmeddin Sadigov'un görevden alındığını, ihanet ve Rus askeri istihbaratıyla işbirliği yapmakla suçlandığını ve hatta tutuklandığını iddia etmişti.
Bir başka gerekçe olarakta generalin "Azerbaycan silahlı kuvvetlerinin liderliğinde Türk hakimiyetine" karşı olduğu belirtildi. Bu gazetenin haberine göre Sadigov, Dağıstan Derbentinde doğduğu ve Lezgin kökenli olduğu, Azerbaycan dilini bilmediği ve Rusya'da akrabalarının varlığıyla suçlanmıştı.
Ve en önemlisi, kuzeninin Gümrü'deki 102. askeri üssün bir parçası olarak Ermenistan'daki Rus ordusunda görev yaptığı iddiasını paylaşmıştı.
Bazı Ermeni haber sitelerinde Türk Generaller tarafından Azerbaycan Genelkurmay Başkanı Necmettin Sadikov’un görevden alındığı ve şimdi onun kaçışta olduğuna dair bilgiler çıktı.
Ermeniler, Sadikovun Derbent kökenli olduğunu annesinin dağ Yahudisi ve adının da Tamara falan olduğunu yazdılar. Onlarda y fitne ateşini körüklemekten geri durmadı.
Genelkurmay Başkanı kendi akrabalarından hiç söz etmediğini, Türk istihbaratının son zamanlarda onu dikkat etmeye başladığını, görevinden alınmadan önce bir ay önce Sadikov Türk danışmanlarla kavga etmiş. Hatta çok sert çıkışlarda bulunarak “Eğer ordumuzu Türkiye’ye teslim ediyorsak, belki karılarımızıda Türkiye’ye verelim” gibi akıl ve ahlak dışı konuşma yaptığını yazdılar.
Yine gazeteye göre, Azerbaycan'daki ordu, Sovyetler Birliği'nde görev yapmaya başlayan, Sovyet askeri okullarında okuyan ve bu nedenle Rusya ve Ermenistan da dahil olmak üzere diğer Sovyet sonrası devletlerde ordu arkadaşları olabilecek subay ve generallerden aklandı yani ayıklandı.
Neymiş efendim Türkiye'de staj veya eğitim almış olan askeri personel kilit pozisyonlara getirilmiş.
Şimdi soralım, 1992'de İngiliz Petrol şirketleri ile Bakü petrollerinin satışını, işletilmesini içeren anlaşmaların imzalandığı tarihlerde Sovyetler Birliğinin askeri akademilerinden mezun olmuş bu generallerin gıkı çıktı mı?
Paşa paşa emperyalizmin bekçiliğini yapmadılar mı?
VZGLYAD Ru. gazetesine göre, Türk generallerin Azerbaycan'daki çalışmaları yaklaşık 200 askeri danışman tarafından sağlanmaktadır.
Ön cephede değiller, ancak organizasyon ve personel işleriyle meşguller. Türk uzmanların ihtiyaçları için Bakü'de ve Gabala'daki askeri havaalanı topraklarında olmak üzere iki özel uydu haberleşme istasyonu konuşlandırıldı.
Azerbaycan ordusunun bu istasyonları kullanması yasak. Azerbaycan ordusuna da danışmanların tüm talimat ve isteklerini yerine getirmeleri, onlara karşı çıkmamaları ve onlara karşı çıkmamaları emredildi.
Anlaşılması için tekrar etmek pahasına yeniden yazalım.
Londra bağlantılı bazı Rus gazeteleri Türkiye’nin Karabağ’da yürütttüğü savaşın detaylarını yazdı.
Buna göre Türkiye’den 3 askeri yetkili Korgeneral Şeref Öngay - Tümgeneral Bahtiyar Ersay - Tümgeneral Göksel Kahya bu operasyonu yürüttüler.
Korgeneral Şeref Öngay’ın Azerbaycan’ın Türkiye’yle ortak operasyonunun planlama ve icrasında bizzat yer aldığı, Öngay’ın geçen yaz, Eylül ve Ekim’de Azerbaycan’a gittiği, - Tümgeneral Bahtiyar Ersay’ın (Azerbaycan Genelkurmay Başkanı Sadıkov skandal bir şekilde savaş başlamadan görevden alındıktan sonra) Azerbaycan Genelkurmayına nezaret eder şekilde savaşı bizzat Bakü’den yönettiği, Tümgeneral Ersay’ın daha önce Balyoz’dan yargılandığı, 16 yıl ceza aldığı, ancak kısa süre sonra affedildiği, Türkiye’deki iktidarın Ersay’a karşı bu tavrının nedeninin belirsiz olduğu, bazı kaynaklara göre Ersay’ın iktidarla anlaşmaya gitmiş olabileceği, Tümgeneral Ersay’ın PKK’yla mücadele ve Libya operasyonlarında yer aldığı, NATO’nun Norveç’teki karargahında da görev aldığı, bununla beraber kamuoyunun pek bilmediği bir isim olduğu, Tümgeneral Göksel Kahya’nın ise Dağlık Karabağ’daki savaşta kullanılan Türk SİHA’larından sorumlu olduğu ve Bayraktar TB2 SİHA’larıyla yürütülen operasyon hakkında bizzat kendisinin Erdoğan’a sürekli rapor verdiği, Aliyev’le de defalarca görüşmelere katıldığı, Tümgeneral Kahya’nın bu yıl bahar-yaz aylarında Libya’da Hafter’e karşı harekatta görev aldığı, Temmuz’dan bu yana Azerbaycan’da olduğu, pasaport bilgilerine Hafter ordusunun esir alıp sonra serbest bıraktığı Türk uzmanlarla ilgili basına düşen haberlerde de rastlanabileceği, Türkiye’den 200 civarında askeri danışmanın Azerbaycan’da görev alan Türk generallere yardımcı olduğu, bu danışman ve uzmanların cephede değil, operasyonel anlamda ve karargahta görev aldıkları, Türk uzmanların ihtiyaçları için Bakü ve Gebele askeri üslerinde iki adet özel uydu haberleşme istasyonunun kurulduğu ve bu istasyonların Azerbaycan askerlerinin kullanımına yasaklandığı, rahatsızlık oluştursa da Türk uzmanlardan gelen emirleri yerine getirmelerinin istendiği, Azerbaycan’ın Ermenistan’a karşı yürüttüğü operasyonun planını Türklerin yaptığı, generallerin Türk olduğu, SİHA’ların da Türkiye üretimi olduğu. Bakü’nün zaferi kutlayabileceği, ama ordunun yönetimi açısından asıl Türk generallerin zaferi kutlama hakkının olduğu falan filan yazıldı.

İngiliz Reuters Ajansı ile ortak çalışan Rus Gazetesi VZGLYAD Ru.

2005'te yayın hayatına Moskova’da Potapovsky pereulok semtinde başlayan, VZGLYAD.RU (Görünüm) gazetesinin genel yayın yönetmeni Konstantin Kondrashin. Gazetenin içeriği; Rus ve uluslararası siyaset, ticaret ve finans ile ilgili bilgilerin ve analitik materyaller ile kültür ve spor etkinlikleri konularından oluşuyor.
Sıkı durun! Bu sözde Rus Gazetesi, İngiliz sermayeli Londra merkezli Reuters Haber Ajansına bağlı. Bana inanmayan gazetenin künyesine girsin baksın.
Reuters, dünya çapında gazetelere ve uydu yayınlarına yolladığı haber raporları ile tanınan, merkezi Londra'da bulunan haber ajansıdır. Şirket temelde borsalardan finansal bilgiler ve ticari ürünlerin bilgilerini tedarik etmeye odaklanmıştır. 1851 yılında Paul Reuter tarafından Royal Exchange, Londra Britanya'da kurulmuştur.
Oyunu gördünüz mü?
İngilizler bir taraftan Türklere sözde destek vermiş gibi yapıyor, diğer yandan Azerbaycan'daki İngiliz Petrol şirketlerinde görevli casuslarının elde ettiği askeri bilgileri kendi güdümlerindeki Rus medyasına servis ediyorlar. Ardından da Türklerin Rusya’da gözü var yaygarasını koparıyorlar
Tam bir tavşan kaç tazı tut hikâyesi.
Bu oyunları biz yemeyiz de Rusları bilmem. Herkes kendi adına konuşsun.
Emperyalizme karşı verilen Milli Mücadele yani İstiklal Savaşında Ankara Moskova ilişkilerini iyi bilmeyenler, patanaj yapıp durur, benden söylemesi!

Ömür ÇELİKDÖNMEZ

 • Türklerin Fendi Amerikalıları Yendi!
 • İngiltere'nin IŞİD Planı
 • Türk Casusu Erje Ayden’in ABD'de İstihbarat Faaliyetleri!
 • MHP'ye Ölümlü Mesaj! IŞİD Avrupa Başkentlerine Saldıracak!
 • Kabine Değişikliği
 • Önce Medya Sonra İktidar Değişikliği Kapıda!
 • İngilizler Hindistan'ı Parçalıyor!
 • Türk İstihbaratının Hindistan’da Bağımsızlık Faaliyetleri
 • Salih Kallab Açıklaması ve Bağdadi'nin Estetik Ameliyatı
 • Cem Uzan Türkiye’ye Dönerse Bir Bilen mi Olur Bir Bölen mi?
 • PKK Terör Örgütü Kerkük, Musul ve Telafer’e Konuşlandırılırsa Misakı Milli Gerçekleşir mi?
 • Nazi Sağlık Suçlarının Hesabını Almanya Eski Cumhurbaşkanının Oğlunu Öldürerek Kim Sordu?
 • Türkiye’nin Suriye’de Oluşturduğu Güvenli Bölgeye İngiliz Çomağı!
 • Türkiye Cumhuriyeti'ne Atlantikçi Eksen Arayışı
 • Selahaddin Demirtaş Neden Hastalandı?
 • Türkiye İngilizlerin Suudi Arabistan’ı Parçalama Projesine Nasıl Bakıyor?
 • Atatürk'e Beton Kemal Diyenler Ülkeyi Nasıl Betona Gömdü?
 • Mali Eylem Görev Gücü (FATF) Türkiye’nin Para Trafiğini Neden İzliyor?
 • MOSSAD Güney Kıbrıs'ta Türklere mi Çalışıyor?
 • Kanal İstanbul'un Yüzü ve Sinan Aygün İddiaları
 • MİT'in İzlediği Film
 • Firavunun Rüyası Yusuf’un Yorumu Önce Küresel Isınma Kuraklık Sonra Buzul Çağı!
 • İran Rejimi İngiltere'den Koptu ABD Yörüngesine Kanlı bir Ayinle Kabul Edildi
 • Putin'in Rusya’sı Yolsuzluğu Tescilli Bir Ermeni/Yahudi Meleze Emanet!
 • Elazığ Depremini Tetikleyen ABD'nin HAARP Silahı ve Çin'deki Corona Virüsü!
 • Türkiye'nin Enerji Jeopolitiği ve Çin İstilasında Avrasya Balkanları!
 • CIA Ajanı Ayetullah Mike Uçak Kazasında Öldü-rül-dü!
 • İdlibte Ne Oldu? Milli İstihbarat Başkanlığı mı? Polatlı Topçu Okulu mu?
 • Filistin Davası ve Kudüs Seviciliği İngiliz Sömürge Bakanlığının Projesidir!
 • Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
 • FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
 • Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı Bir Faktör!
 • İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
 • Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
 • ABD ile NATO’nun Avrupa'yı İşgali ve Rothschild Hanedanının İngiltere’de Kraliyet Ayarı!
 • Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı
 • Coronavirüsün Türk Jeopolitiğine Katkısı: Kraliçeyi Konuşturdu, Borisi Hastalandırdı
 • Tesla’nın Türk Soylu Patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları Üretiyor!
 • Süleyman Soylu'nun İstifa Parodisi Washington Enstitüsünün Raporu Gölgesinde Nasıl Okunmalı?
 • Erdoğan Ankara'ya Neden Dönmüyor? ABD HAARP Gemisi Istanbul'da Kimi Bekliyor?
 • İktidarın Namusu Eşcinsel Lobiye mi Emanet?
 • Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'u Türk Doktorlara Emanet Etti!
 • Fuat Doğu MİT'i ve FETÖ’yü Irak ve Suriye'de Nasıl Kullandı?
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı Atatürk ile Görüştü Mü !
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı ile Atatürk Görüştü Mü?
 • Soma Faciasının Yıl Dönümünde AK Parti ve Mason Locaları!
 • Cihat Yaycı Paşa'nın Merkeze Çekilmesi İç Hesaplaşma mı, Terfi mi, Yoksa Darbe Karşıtı bir Önlem mi?
 • Kim Bu Paşa
 • Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
 • Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
 • Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
 • Amerika'daki İsyanların İç Yüzü
 • Cumhurbaşkanına Kafa Tutan İçişleri Bakanı!
 • Tanrının Kırbacı Attila'nın Torunları Sekeller
 • Hazar'ın Sultanı Mihriban Aliyeva
 • Türklük Düşmanı Amerikancı/İngilizci İslamcılar!
 • Erdoğan Kabine Değişikliği İçin TBMM Başkanlık Seçimi ve Yüksek Askeri Şura'yı bekliyor!
 • Bilinmeyen İskenderpaşalı Süleyman Demirel
 • Resmi İskenderpaşalı Alparslan Türkeş ve Gümüşhânevî Dergâhı
 • Azerbaycan, Irak, Suriye ve Libya'daki Krizin Cevabı Kırım Olamaz!
 • ABD'nin Gayri Nizami Harp Unsurları Azerbaycanlı General ve Albayı Öldürmüş Olabilir Mi?
 • Doğu Akdeniz'deki Küresel Hesaplaşma: Üç Harfliler Fransa'yı Beyrut'ta Çarptı!
 • Bulgar Ordusunda Bir Arnavut Yüzbaşı Ustiyanov Türk İstihbaratında Bulgar Sadık!
 • Milli Eğitim Bakanı'ndan Oyalama Boyalama Eğitimi
 • Boşnak Katliamı ve Bosna Hersek Düş Kırıklığı ve Bilgisiz Kral!
 • CIA destekli Erivan Yönetimi Rusları Amerikalılara Sattı Mı?
 • Putin; Albay Sergei Melikov’u Neden Dağıstan'a Başkan Vekili Atadı?
 • Kars Sınır Kapısı Açılıyor İngiltere Ukrayna'da Askeri Üs Kuruyor!
 • İzmir Depremi ve Katar Suudi Arabistan Savaşında Türk Ordusunun Pozisyonu Ne Olur?
 • İlham Aliyev 27 yıl önce Azerbaycan Topraklarından Çıkarılan Rus Askerini Geri Getirmeyi Başardı!
 • Kokain Müptelası ve Pedofili Sapık ABD’nin Müptezel Başkan Adayı Joe Biden!
 • Türk-Rus Askeri İttifakının Trans Kafkasya Asya Afrika Açılımı ve Küresel Yansımaları
 • Küresel Ekonomik Krizde Rusya, Türk-İngiliz İlişkilerini Yakından İzliyor!
 • İngiliz Merkez Bankasının 50 Milyar Sterlin Tutarındaki Kayıp Banknotu Türkiye’de mi?
 • Hıfzıssıhha Kapatıldı Ülke Koronavirüse Teslim Edildi!
 • ABD Kanada'yı Neden Bombaladı Ve Hakan Fidan'a Yönelik Operasyonlar
 • Sınovac Aşı İşi Yılan Hikâyesi
 • 16 Şehidin Sorumlusu Kim?
 • Yurtdışında Türkçe Eğitim Yapan Üniversiteye YÖK Düşmanlığının Bir Nedeni Olmalı!
 • Gara Dağında Bazı Rehineler Sağ Mı?
 • Kimin Yanında Olmalı?
 • Yaşasın Türk Dostu Nikola Tesla!
 • Kongo'da İtalyan Büyükelçi Neden İnfaz Edildi?
 • Roboski'den Gara Operasyonuna Yaşanan Süreçte MİT Neden Devre Dışı Bırakıldı?
 • İstihbarat Savaşlarında Metafiziksel Varlıklar
 • Elektronik Taarruz ve Şehitlerimiz
 • Erdoğan, Turgut Özal Gibi Yalnızlaştırılıyor
 • Türk Mısır İstihbaratları Korona Teşhisli Beşar ve Esma Esat Çiftini Kahire’de mi Saklıyor?
 • Bill Gates’e Türkiye'de Satılan Trakya Toprakları!
 • Türkmen Köyünden Bakanlığa Bir Türkmen Kızının Başarı Öyküsü :Derya Yanık
 • Ankara'nın Kürt Bozkurtları
 •  MİT'in 2023 Hedefi ve Çorbacı Sedat Peker!
 • Halkın Düştüğü Durum
 •  Dubai'de Fidanlar Fırtınalarla Büyüyor mu?
 • Türkiye’deki Derin Vatikan
 • Kaşif Kozinoğlu’nun mirası Afganistan Türk Devleti Nasıl Kurulacak?
 • MİT'in Kafasında Ne Var Elektronik İstihbarat mı İnsan Kaynaklı İstihbarat mı?
 • TSK Düğmeye Bastı! ABD Destekli PKK'ya Askeri Operasyon
 • İran tehlikede! Sınırdaki mayınlar temizleniyor, savaşa ve yeni göç dalgasına hazır olun!
 • Türkiye'de Siyaset Resetlenmeli 
 • Uluslararası Enerji Piyasasının Ekonomik Yapısı ve Türkiye’nin krizdeki rolü ?
 • Ezberbozan Bakan Derya Yanık ve Tarde Sed Tute
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • MİT Operasyonları ve İsrail Türkiye’siz Yapamaz!
 • Türkiye'den yolu geçmeyeni Fransa'da İstihbarat Başkanı bile yapmıyorlar!
 • Bir yalanı kırk doğruya saklarlar ASELSAN’ı yalandan satarlar!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağrı
 • Dolar darbesinin arkasında CIA var!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağr
 • CIA’nın maaşlı Türk paydaşları ve Abdullah Öcalan’ı 'Mercedes Operasyonu'nda suikastten kim kurtardı?
 • İsrail, ABD’yi ikna ederse İran’ın nükleer tesislerini vurur mu?
 • Mossad'ın suikast birimi Kidon!
 • Lübnan'da Hizbullah - İsrail çatışması kapıda!
 • Kazakistan'daki karmaşanın sponsoru İngiliz istihbaratı mı?
 • Putin’e kim fısıldıyor! Henry Kissinger mi Nikolay Patrushev mi?
 • 7 Şubat 2012'den günümüze İstihbaratta derin hesaplaşma!
 • Ukrayna'ya geçmiş olsun! Luhansk ve Donetsk'i gitti sırada Mariupol ve Slavyansk var!
 • Emperyalizmin kirli yüzü tekelleşme ve Suudi sermayesinin ayçiçek yağı üzerinden kriz denemesi!
 • MİT dikkat etsin! MI-6 Türkiye’de School of African and Oriental Studies ‘SOAS’ mezunlarını kullanıyor!
 • Türk İstihbaratı, darbe öncesi Pakistan’da kimlerle temas kurdu?
 • Türk Ordusu, Irak’ın kuzeyinde Kandil’i söndürmeye gidiyor!
 • Ankara - Tahran arasında Suriye restleşmesi sonrasında İran’a Albay suikasti ile mesaj!
 • Yunanistan Komünist Partisi, ABD emperyalizmine başkaldırıyor!
 • Levent Göktaş vatansever mi sermayenin tetikçisi mi gladyo muhafızı mı?
 • Erdoğan’ın kritik Ukrayna ziyareti ve Volodymyr Zelensky’i bekleyen trajik son!