BİST

Dolar

Euro

Altın

İngiltere'nin IŞİD Planı
14.10.2019 14:29
İngiliz İstihbaratı önce Londra da Cami ve İslam Kültür Merkezi Kurdu Sonra IŞİD Teröristlerini Yetiştirdi

Yazımın başlığını önce "Türk Ordusu Sınırı Geçmeden Amerikalılar IŞİD Liderlerini Neden Kaçırdı?" şeklinde belirlemiştim.

Neden vazgeçtiğimi okudukça anlarsınız.

Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir. Ahmaklık başa bela.

15 Ocak 2019’da “İran savaşına doğru Rusya Amerika’nın önünü açıyor olabilir mi?” başlıklı yazımda; “Terörist gruplardan müteşekkil Kürt müttefikler Kürt müttefikler Washington yönetiminin umurunda falan değil.

Amerikalılar, kendi askerlerinin ve Pentagon’un başlıca vekil kara gücü YPG unsurlarının boşalttığı veya geri çekildiği yerleşim birimlerine Ruslar’ın, İran paramiliter güçleri ile Suriye rejim ordusunun yerleşmemesine uğraşıyor” demiştim.

Halep oradaysa arşın burada. Yazdıklarım ortada. Amerika’ya bel bağlayanlar kabak gibi ortada kalmadılar mı?

Onların anlayamadıkları neydi biliyor musunuz? ABD Suriye’de de kalıcı değildi. Atlama taşı görüyordu.

ABD, İran’a nüfuz ederek jeo-stratejik avantajlar elde etmenin peşindeydi.
ABD stratejistlerine göre bu sayede Afganistan ve Irak ile fiziki irtibatı sağlayarak, Orta Asya’yı yay gibi saracak ve Orta Asya, Hazar havzası ve Ortadoğu’daki bütün enerji ulaşım hatlarını kontrol altında tutmak mümkündü.
Türk ordusunun Suriye’nin kuzeydoğusuna düzenleyeceği askeri harekât için görüşmelerde Putin’in Erdoğan’a, “-dostum bizim için no problem. Siz Trump’ı ikna edin gerisi kolay” dediği rivayet ediliyordu.
Nitekim Barış Pınarı başlar başlamaz, Rus senatör Vladimir Cabarov çıktı; “Rusya'nın Türkiye ve Suriye arasındaki çatışmaya dahil olmayacağını, Rus ordusunun Suriye'deki başka bir amaç için bulunduğunu” söyleyiverdi.
Rusya, Suriye'deki askeri üslerini muhafaza etmek şartıyla Şam rejimini İran’dan ayrı tutarak Amerika'nın önündeki takozları kaldırıyor.
Amerika’nın hedefinde Çin var Çin.
İran’a dokunmak istemelerinin nedeni birazda Çin’den dolayı. Çin’in "One Belt One Road - Bir Kuşak, Bir Yol" projesinin güney istikametinde, İran önemli bir güzergâh.
İpek Yolu’nun İran üzerinden geçen güney güzergâhı, jeopolitik açıdan olduğu kadar ekonomik çıkarlar açısından da bölge ülkeleri için büyük öneme sahip.
Çin’in bu güney hattını, Ortadoğu’ya kendi mallarını ihraç etmek ve aynı zamanda bölgeden petrol ve gaz ithal etmek için kullandığı biliniyor.
Çin’in önceliği, ekonomisinin sürdürülebilir büyümesini gerçekleştirmek için enerji tedarik etmedeki zorunluluğudur.
Trump’ın hedefi önce İran’ı kendi yörüngesine çekmek, sonrasında Çin’e yüklenmek.
İngilizler bu işin neresinde mi?
İngiltere Çin’in ‘One Belt One Road-Bir Kuşak, Bir Yol’ projesini destekliyor. İngiltere nezdinde Çin ekonomik ortak.

İngiltere’nin en önemli hedeflerinden biri uluslararası finans merkezleri arasında ilk sıralarda yer alan Londra’yı Çin’in para birimi Renminbi cinsiden işlemlerde uluslararası bir merkez haline getirmek.

Trump’ı indirmek isteyen küresel güç odağının en tepesinde, Londra’da konuşlanmış Rothschild gibi finans devleri var.

Trump’ın (ABD’nin) burnunun sürtülmesini, Çin ile kapışmasını dört gözle bekleyen bu küresel ahtapot, Trump’ın Amerika’sının arasını stratejik müttefikleriyle açmakta beis görmüyor.

Trump, Trans-Pasifik Ortaklığı’ndan çıkılmasını onaylayan bir kararname ile Londra merkezli küresel finans ahtapotunun hayati damarlarından birine neşter vurmuştu.

İyi de şu uzun bacaklı İngilizlere ne oluyor?

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin kuzeyine yönelik başlattığı Barış Pınarı harekâtına; Suriye yönetimi, Arap Birliği, Avrupa Birliği, Almanya, Fransa ve İran’ın tepki göstermesini anlaşılabilir.

Birçok saha ve konuda mutabakat içinde hareket ettiği söylenen Ankara ve Londra ilişkileri biraz limoni.

Erdoğan ve Trump’ın; Suriye’nin kuzeydoğusuna Türk ordusunun operasyon düzenlemesi hususunda gözle görülür şekilde Türkiye’nin lehine anlaşmaları, soğukkanlı İngilizleri çileden çıkarmaya yetti.

Kraliçenin adamları Türklerle mutabakatı falan unuttular

Fransa, Almanya, İngiltere ve Belçika; Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinin toplanması talebinde bulundu.

Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Jean Claude Juncker, Türkiye'yin Suriye'deki Barış Pınarı Harekâtı konusunda, Ankara'ya itidal ve harekâtı durdurma çağrısı yaptı.

Fransa AB Bakanı Amelie de Montchalin, Fransa ve İngiltere'nin Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ni toplantıya çağırmayı düşündüğünü söyledi.
Montchalin "Fransa, Almanya ve İngiltere, Türkiye'yi çok güçlü bir şekilde kınadığı net olan bir orta açıklama hazırlıyor" ifadelerini kullandı.
Çağırdılarda ne oldu? Avuçlarını yaladılar.
İngiltere Dışişleri Bakanı Dominic Raab, Türkiye'nin harekâtının "bölgeyi istikrarsızlaşma" riski yarattığını söyledi. Raab "Türkiye'nin tek taraflı askeri harekâtı konusunda ciddi kaygılarım var.
Bu, bölgeyi istikrarsızlaştırma, insani acıları artırma ve ortak odak noktamız olması gereken DAEŞ'e karşı mücadelenin altının oyulması riski yaratıyor." dedi.
Cızırtının sebebi ne biliyor musunuz?
Ankara Washington Suriye’de Anlaştı IŞİD Tezgâhı Ortaya Çıkan Londra Cızırtıya Başladı

Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyine yönelik harekât başlattığı sırada, ABD ordusu Suriye Demokratik Güçleri’nin gözetiminde tutulan iki yüksek profilli IŞİD militanını Suriye dışına çıkararak güvenli bir yerde kendi gözetimine aldı.

Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyinde YPG’ye yönelik harekâtının gündeme gelmesiyle Suriye Demokratik Güçleri’nin denetimindeki bölgede bulunan kamp ve cezaevlerinde tutulan IŞİD üyelerinin akıbeti tartışma konusu olmuştu.

ABD Başkanı Trump; Türk Cumhurbaşkanı Erdoğan’la anlaştıklarını, IŞİD mahkûmlarından Suriye’ye harekât başlatan Türkiye’nin sorumlu olacağını söylemişti.

Suriye’den çıkarılan IŞİD üyelerinin “The Beatles” takma adlı İngiliz IŞİD savaşçılarından oluşan gruba mensup. Bu gruba mensup IŞİD savaşçıları terör örgütünün rehin aldığı Batılı ülkelerin vatandaşlarının öldürüldüğü propaganda videolarında yer almıştı.

ABD Başkanı Donald Trump’a Çarşamba günü Beyaz Saray’da bir ödül töreni sırasında Türkiye’nin Suriye operasyonuna ilişkin soruları cevaplarken bölgede tutulan IŞİD mahkûmlarının kaçma ihtimali soruldu.

Trump bir grup IŞİD savaşçısının Suriye’den çıkarıldığını söyledi ancak sayı vermedi. IŞİD mahkûmlarının kaçma ihtimali konusundaki bir soruya da “Avrupa’ya kaçacaklar.

Oraya gitmek isteyecekler. Evlerine gitmek istiyorlar. Ama Avrupa onları bizden almak istemedi. Onlara verebilirdik. Onlar da bunları yargılayabilir, istediklerini yapabilirlerdi” yanıtını verdi.

Başkan Trump IŞİD’in coğrafi olarak Suriye’de yenilgiye uğratılmasının ardından Suriye Demokratik Güçleri’nin gözetiminde tutulan yabancı savaşçıların geldikleri ülkelere gönderilmeleri gerektiğini savunmuş, bunun için de Avrupa ülkelerine kendi vatandaşı olan yabancı savaşçıları alarak yargılamalarını talep etmişti.

Sahi iki de bir Türkiye'nin sınırlarını denetlemede zafiyet gösterdiğini, Suriye’deki terörist grupları desteklediğini iddia eden Avrupa ülkeleri, kendi teröristleriyle yüzleşmekten neden kaçındılar?
'The Beatles' IŞİD'in Cellat Grubu
The Beatles; dövmek, yenmek, vurmak anlamlarını içeren 'Beat' fiilinden türetilmiş, Birleşik Krallık'ın Liverpool kentinde kurulmuş, 60'lı yılların popüler müzik grubu.
Kendilerine İslam Peygamberinin mührünü siyah zemin üzerine sembolleştirecek kadar Müslümanlıkta iddialı, DAEŞ/IŞİD terör örgütünün pespaye bir İngiliz müzik grubuyla kendilerini adlandırması, bilinçaltının dışa vurumundan başka bir şey değil.
Asıl mührün; Peygamber mührü değil, Kraliçenin mührü olduğu anlaşılmıyor mu?
IŞİDci The Beatles Grubunun Üyelerini tanıyalım
IŞİD üyesi 4 İngilizden oluşan ve "The Beatles" lakabıyla anılan örgütün infaz hücresinin çekirdek kadrosunun ortak yönü, birbirlerini Al Manaar The Muslim Cultural Heritage Centre (MCHC)'de tanımış olmaları.
Bir diğer müşterek paydaları ise 1990'lı yıllarda Londra'nın batısında büyüyen IŞİD’li The Beatles üyelerinin fanatik Queens Park Rangers taraftarı olmalarıydı.
Mesela The Beatlesli Alexanda Kotey ve El Shafee Elsheikh, yerel futbol takımı Queens Park Rangerstutkularından ötürü, ortak pek çok şeye sahipti.
"Beatles" en az 27 rehinenin kafasını kesmiş, çok sayıda rehineye de işkence etmişti. James Foley ve Steven Sorloff adlı Amerikalı gazetecilerin kafalarını kesen IŞİDli Beatles üyelerinşn Emwazi'nin bilinen öteki kurbanları 21 kişilik Suriyeli asker grubu ve Suriye'de yakalanan Japonyalı Haruna Yukawa ile Kenji Goto Jogo.
Muhammed Emvazi : IŞİD’in elindeki Batılı rehinelerin infaz videolarında görülen ‘Cihatçı John’ lakabıyla tanındı. Jasem Emwazi ile Ghaneya Emwazi’nin çocukları. 17 Ağustos 1988 Kuveyt El Cehre doğumlu.
Cihatçı John ya da gerçek adıyla Muhammed Emwazi, IŞİD'li cellat. Babası bir minibüs şoförü olan Muhammed Emwazi, ailesiyle beraber 1993 yılında henüz 6 yaşındayken Londra'ya taşındı.
Muhammed Emvazi; bilgisayar programcılığı eğitimi aldı. Suriye'de IŞİD'in en çok tanınan militanıydı.
"IŞİD'in Londralı katili" olarak tanımlanan Emvazi, 2009'dan bu yana MI5'in radarında olduğu İngiliz basınında yer aldı.
2009'da bilgisayar programcılığı bölümünden mezun olan Emwazi uzmanlık alanında çalışmak yerine İngiliz MI5 istihbarat örgütüne girmeye karar vermiş, bu konuda kurslara katılmıştı.
Hatta 2012 yılına kadar Emvazi ile temasta olan İngiliz İnsan Hakları Grubu CAGE'in müdürü Asım Qureshi, Washington Post'a yaptığı açıklamada, Emvazi'nin, MI5'ın kendisine ajanlık teklifi yaptığını anlattığını söylemişti.
Emwazi'nin kimliği ilk olarak The Washington Post gazetesinde yayınlandıktan sonra hakkında İnternet'te yapılan araştırmalarda militanın eski kimliğine dair kayıtların yok edildiği ortaya çıkmıştı. İngiliz İstihbaratı izleri süpürmüştü.
Muhammed Emvazi, 12 Kasım 2015’te , Rakka’ya düzenlenen hava saldırısında öldürüldü.
Alexanda Amon Kotey: “IŞİD’in İngiliz vatandaşlarından oluşan ve "The Beatles" diye anılan grupta yer alan 32 yaşındaki Alexanda Kotey’ın babası Ganalı annesi Kıbrıslı Rum. 13 Aralık 1983, Londra Westminster doğumlu.
Westminster; İngiltere parlamentosunu da kapsayan Londra idari yönetimine dahil metropoliten bir birim. Sabıka kaydında uyuşturucu satıcısı bilgisi mevcut.
1990'lı yıllarda Londra'nın batısında büyüyen Alexanda Kotey; yerel Queens Park Rangers Futbol Kulübü’nün fanatik bir taraftarıydı.
Kotey, 2009’da Londra Belediye Başkan adayı George Galloway tarafından İngiltere’den Gazze’ye yardım götürmek için organize edilen kafileye katıldı. Ancak sonrasında Suriye'ye geçerek IŞİD’e katıldı.
Cihadi Ringo olarak bilinen Alexanda Amon Kotey, IŞİD’in çöküşü sırasında 24 Ocak 2018'de kaçarken Suriye Demokratik Güçleri tarafından yakalandı.
İngiliz makamları yakalanmadan az önce vatandaşlıktan çıkarıldığını açıkladılar.
Alexanda Amon Kotey’ın, Avruaplı ve Amerikalı rehinelerin acımasızca katleden, The Beatles terör grubundan olduğunu Amerikalılar belirledi.
Ocak 2017’de Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı, Kotey'yi 13224 sayılı İcra Emrine yönelik bir terörist olarak tanımladı.
Buna göre Amerikan vatandaşlarının, finans kuruluşlarının ve diğer Amerikan kuruluşlarının, kendisiyle herhangi bir finansal anlaşma yapması yasaklandı.
Aine Lesley Davis : IŞİD’in elindeki Batılı rehinelerin infaz videolarında görülen ‘Cihatçı John’ lakaplı Muhammed Emvazi’nin yardımcısı İngiliz vatandaşı Aine Lesley Davis İstanbul’da gözaltına alınmıştı.
Uyuşturucu ve silah taşıma sabıkaları bulunan eski Londra metrosu çalışanı Aine Davis, IŞİD’in elindeki Batılı rehinelerin tutulduğu cezaevinde gardiyan olarak görev yapmıştı.
Müslüman (!) olduktan sonra ‘Hamza’ adını alan Davis, 2006 yılında başkent Londra’daki Westbourne Park Camisi’nde eşi Emel el Vahabi ile tanışmıştı.
2013'te Londra'yı terk ederek Suriye'ye gitmişti. Eşi Amal El-Wahabi de Kasım 2014'te İngiltere'de yargılanarak, "teröre maddi destek sağlamak" suçundan hüküm giyerek cezaevine gönderilmişti.
2013’te Suriye’ye giderek örgüt saflarına katılan Davis, 2015'te Türk emniyet güçlerinin Silivri'de düzenlenen bir baskında, IŞİD üyesi olmakla suçlanan 3 İngiliz ile birlikte yakalanmıştı.
Davis mahkemede IŞİD üyesi olduğu iddialarını reddetti ve Suriye'ye ülkesindeki baskılardan kaçmak için gittiğini söyledi.
Suçsuz olduğunu iddia eden Davis mahkemede kendisini İngilizce savundu. Hakim duruşmada, Davis'in IŞİD tarafından Suriye dışına çıkarılmasını izleyen günlerde Türk polisi ve istihbarat servisince nasıl takip edildiğine dair raporları, sanıkla ilgili resmi yazışmaları gündeme getirdi.
Türk gizli servisinin ele geçirdiği şifreli mesajlarda, Davis'in Türkiye'de "terör saldırısı" düzenleyeceğinden şüphenilen, adı açıklanmayan bir kişiyle buluştuğu ortaya çıktı.
Davis, Emzawi ile Batı Londra'da gittikleri Al-Manaar - Müslüman Kültürel Miras Merkezi (MCHC) 'den tanıştığını ancak arkadaş olmadıklarını söylemişti.
2015 yılında İstanbul'da yakalanan ve Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütü militanı olmakla suçlanan İngiliz Aine Davis Türkiye'de yargılandığı davada üst düzey terör örgütü üyeliğinden" suçlu bulundu ve 7,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
El Shafee Elsheikh'in (El Şafi Eşşeyh) : ABD Dışişleri Bakanlığı, "Beatles"ın diğer üyesinin Batı Londra'dan El Shafee Elsheikh olarak açıklamıştı.
16 Temmuz 1988, Sudan doğumlu. Ailesi 1989’da Sudan’da iktidara gelen İslamcı rejimin zulmünden İngiltere’ye kaçan Komünist gruba mensuptu. Asıl adı George.
Alexanda Kotey ve El Shafee Elsheikh'in (El Şafi Eşşeyh) hâlâ Suriye'de IŞİD'in kontrolündeki bölgede olduğu sanılıyordu.
Onları Amerikalılara Türkler teslim etti.
İngilizler kendi başıbozuk teröristlerini gözden çıkardı
İngiltere IŞİD üyesi iki İngiliz için ABD'de yargılandıkları takdirde "idam edilmeme garantisi" talep etmeyeceğini açıklamıştı.
İngiltere İçişleri Bakanı Sajid Javid’in, ABD Adalet Bakanı Jeff Sessions’a yazdığı mektupta İngiltere vatandaşı IŞİD'lilerin idamına göz yumacağını ifade etmişti.
İngiltere hükümeti iki ismi daha önce vatandaşlıktan çıkarmış.
Türklerin elinden kurtaramadıkları casusları, her türlü ihtimale karşı İngiltere ile resmi bağlarını reddetme şansı elde etmek için İngiliz vatandaşlığından çıkardılar.
Alexanda Kotey ve El Shafee Elsheikh'in (El Şafi Eşşeyh) aileleri İngiltere’de yaşıyor ama teröristler deşifre oldukları için İngiliz vatandaşı değiller.
MI5 ve MI6 dışında Irak'a gönderilen SAS komandoları katil İngilizlerin peşine düşmüş ama onlara ulaşamamışlardı.
Çünkü eli kanlı katiller Türkiye'de tutuklanmışlar, bilinmeyen bir cezaevinde tutulmışlardı.
Sonrasında ABD ile yapılan anlaşmayla Amerikalılara teslim edildiler.
Karşılığında Trump Türkiye’nin Suriye’nin kuzeydoğusuna gerçekleştirdiği askeri harekatın önünü açtı.
İslam Dünyasında Mescidi-i Dırar Çokluğu
'Dırâr' kelimesi sözlükte “zarar vermek, muhalefet etmek, sıkıntı vermek” anlamındadır.
Mescid kelimesiyle birlikte Kur’ân-ı Kerîm’de “mesciden dırâren” şeklinde geçmektedir. (et-Tevbe 9/107)
Ayette münafıkların yaptığı bu mescidden bahsedilmektedir.
İslâm literatüründe yaygın olarak Mescidü’d-dırâr adıyla bilinen mescid, nâdiren Mescidü’ş-şikâk veya Mescidü’n-nifâk diye de anılır.
Münafıklarca Medine'de inşa edilen mescit. Müslümanlara zarar verme amacıyla yapıldığı için Kur'an'da Mescid-i Dırâr olarak nitelenmiş ve daha sonra bu adla anılmıştır.
Hz. Peygamber (s.a.s), münafıkların amacını bildiren vahiy üzerine bu mesciti yaktırarak müslümanlar arasında fitne kaynağı olmasına izin vermemiştir.
Gelelim günümüzdeki Mescidi Dırar kopyalarına...
Muhammed Emvazi ile Alexanda Amon Kotey’in İngiliz İstihbaratınca Yetiştirildiği Al-Manaar - Müslüman Kültürel Miras Merkezi (MCHC)
Emwazi ile birlikte Batı Londra'daki Ladbroke Korusu'ndaki El-Manaar camisine katılırken Kotey'in radikalleştiği, teröriste dönüştükleri biliniyor. Bu cami adına aldanıp ta vah tuh demeyin!
Burası İngiliz istihbaratının İslam ülkelerinde terör faaliyetlerinde ve istihbarat çalışmalarında kullandığı casusları devşirdiği, yetiştirdiği mekân.
Tıpkı Alman ve Amerikan gizli servilerinin II. Dünya Savaşı sonrasında Münih’te kurdukları camii gibi.
A Mosque İn Munich/Münih Camisinin hikayesi;
2. Dünya savaşı bitince Almanya adına savaşan eski Sovyet Coğrafyasından gelen Müslüman Türkler aracılığıyla İslam dünyasını ve özellikle Ortadoğu’yu kontrol etmek isteyen Batı Alman ve Amerikan ajanları tarafından Münih’te bir cami kurulmuştu.
Münihteki CIA camisi, 24 Ağustos 1973’de sözde ibadete açıldı.
Cami, Münih İslam Merkezi (İslamisches Zentrum München) ya da diğer adıyla Freimann Cami (Freimann Moschee) bünyesinde yer alıyordu.
Burası Soğuk Savaş döneminde Batı Almanya istihbarat unsurlarının ve CIA’ın komünizme karşı Müslüman grupları kullandığı bir merkezdi.
ne tarihi, ne kutsallığı, ne büyüklüğü, ne de mimarisi ile Mekke’deki, Kudüs’teki ve İstanbul’da camilere benzer bir tarafı olmamasına rağmen
Her sakallıyı hacı sanmaya devam edersek daha çok kandırılırız.
244 Acklam Yolu, Londra W10 5YG İngiltere adresinde faaliyet gösteren Al-Manaar - Müslüman Kültürel Miras Merkezi (MCHC), 17 Mayıs 2001'de Galler Prensi Prince Charles tarafından açıldı. İngiltere’de tescilli bir yardım kuruluşudur.
Nasıl oluyor da her faaliyetleri İngiliz istihbaratı tarafından adım adım takip edilen, finans edilen, bu cami ve caminin bağlı olduğu sözde kültür merkezine devam edenler, teröristlere dönüşebiliyor?

Ömür ÇELİKDÖNMEZ

 • Türklerin Fendi Amerikalıları Yendi!
 • İngiltere'nin IŞİD Planı
 • Türk Casusu Erje Ayden’in ABD'de İstihbarat Faaliyetleri!
 • MHP'ye Ölümlü Mesaj! IŞİD Avrupa Başkentlerine Saldıracak!
 • Kabine Değişikliği
 • Önce Medya Sonra İktidar Değişikliği Kapıda!
 • İngilizler Hindistan'ı Parçalıyor!
 • Türk İstihbaratının Hindistan’da Bağımsızlık Faaliyetleri
 • Salih Kallab Açıklaması ve Bağdadi'nin Estetik Ameliyatı
 • Cem Uzan Türkiye’ye Dönerse Bir Bilen mi Olur Bir Bölen mi?
 • PKK Terör Örgütü Kerkük, Musul ve Telafer’e Konuşlandırılırsa Misakı Milli Gerçekleşir mi?
 • Nazi Sağlık Suçlarının Hesabını Almanya Eski Cumhurbaşkanının Oğlunu Öldürerek Kim Sordu?
 • Türkiye’nin Suriye’de Oluşturduğu Güvenli Bölgeye İngiliz Çomağı!
 • Türkiye Cumhuriyeti'ne Atlantikçi Eksen Arayışı
 • Selahaddin Demirtaş Neden Hastalandı?
 • Türkiye İngilizlerin Suudi Arabistan’ı Parçalama Projesine Nasıl Bakıyor?
 • Atatürk'e Beton Kemal Diyenler Ülkeyi Nasıl Betona Gömdü?
 • Mali Eylem Görev Gücü (FATF) Türkiye’nin Para Trafiğini Neden İzliyor?
 • MOSSAD Güney Kıbrıs'ta Türklere mi Çalışıyor?
 • Kanal İstanbul'un Yüzü ve Sinan Aygün İddiaları
 • MİT'in İzlediği Film
 • Firavunun Rüyası Yusuf’un Yorumu Önce Küresel Isınma Kuraklık Sonra Buzul Çağı!
 • İran Rejimi İngiltere'den Koptu ABD Yörüngesine Kanlı bir Ayinle Kabul Edildi
 • Putin'in Rusya’sı Yolsuzluğu Tescilli Bir Ermeni/Yahudi Meleze Emanet!
 • Elazığ Depremini Tetikleyen ABD'nin HAARP Silahı ve Çin'deki Corona Virüsü!
 • Türkiye'nin Enerji Jeopolitiği ve Çin İstilasında Avrasya Balkanları!
 • CIA Ajanı Ayetullah Mike Uçak Kazasında Öldü-rül-dü!
 • İdlibte Ne Oldu? Milli İstihbarat Başkanlığı mı? Polatlı Topçu Okulu mu?
 • Filistin Davası ve Kudüs Seviciliği İngiliz Sömürge Bakanlığının Projesidir!
 • Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
 • FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
 • Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı Bir Faktör!
 • İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
 • Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
 • ABD ile NATO’nun Avrupa'yı İşgali ve Rothschild Hanedanının İngiltere’de Kraliyet Ayarı!
 • Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı
 • Coronavirüsün Türk Jeopolitiğine Katkısı: Kraliçeyi Konuşturdu, Borisi Hastalandırdı
 • Tesla’nın Türk Soylu Patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları Üretiyor!
 • Süleyman Soylu'nun İstifa Parodisi Washington Enstitüsünün Raporu Gölgesinde Nasıl Okunmalı?
 • Erdoğan Ankara'ya Neden Dönmüyor? ABD HAARP Gemisi Istanbul'da Kimi Bekliyor?
 • İktidarın Namusu Eşcinsel Lobiye mi Emanet?
 • Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'u Türk Doktorlara Emanet Etti!
 • Fuat Doğu MİT'i ve FETÖ’yü Irak ve Suriye'de Nasıl Kullandı?
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı Atatürk ile Görüştü Mü !
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı ile Atatürk Görüştü Mü?
 • Soma Faciasının Yıl Dönümünde AK Parti ve Mason Locaları!
 • Cihat Yaycı Paşa'nın Merkeze Çekilmesi İç Hesaplaşma mı, Terfi mi, Yoksa Darbe Karşıtı bir Önlem mi?
 • Kim Bu Paşa
 • Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
 • Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
 • Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
 • Amerika'daki İsyanların İç Yüzü
 • Cumhurbaşkanına Kafa Tutan İçişleri Bakanı!
 • Tanrının Kırbacı Attila'nın Torunları Sekeller
 • Hazar'ın Sultanı Mihriban Aliyeva
 • Türklük Düşmanı Amerikancı/İngilizci İslamcılar!
 • Erdoğan Kabine Değişikliği İçin TBMM Başkanlık Seçimi ve Yüksek Askeri Şura'yı bekliyor!
 • Bilinmeyen İskenderpaşalı Süleyman Demirel
 • Resmi İskenderpaşalı Alparslan Türkeş ve Gümüşhânevî Dergâhı
 • Azerbaycan, Irak, Suriye ve Libya'daki Krizin Cevabı Kırım Olamaz!
 • ABD'nin Gayri Nizami Harp Unsurları Azerbaycanlı General ve Albayı Öldürmüş Olabilir Mi?
 • Doğu Akdeniz'deki Küresel Hesaplaşma: Üç Harfliler Fransa'yı Beyrut'ta Çarptı!
 • Bulgar Ordusunda Bir Arnavut Yüzbaşı Ustiyanov Türk İstihbaratında Bulgar Sadık!
 • Milli Eğitim Bakanı'ndan Oyalama Boyalama Eğitimi
 • Boşnak Katliamı ve Bosna Hersek Düş Kırıklığı ve Bilgisiz Kral!
 • CIA destekli Erivan Yönetimi Rusları Amerikalılara Sattı Mı?
 • Putin; Albay Sergei Melikov’u Neden Dağıstan'a Başkan Vekili Atadı?
 • Kars Sınır Kapısı Açılıyor İngiltere Ukrayna'da Askeri Üs Kuruyor!
 • İzmir Depremi ve Katar Suudi Arabistan Savaşında Türk Ordusunun Pozisyonu Ne Olur?
 • İlham Aliyev 27 yıl önce Azerbaycan Topraklarından Çıkarılan Rus Askerini Geri Getirmeyi Başardı!
 • Kokain Müptelası ve Pedofili Sapık ABD’nin Müptezel Başkan Adayı Joe Biden!
 • Türk-Rus Askeri İttifakının Trans Kafkasya Asya Afrika Açılımı ve Küresel Yansımaları
 • Küresel Ekonomik Krizde Rusya, Türk-İngiliz İlişkilerini Yakından İzliyor!
 • İngiliz Merkez Bankasının 50 Milyar Sterlin Tutarındaki Kayıp Banknotu Türkiye’de mi?
 • Hıfzıssıhha Kapatıldı Ülke Koronavirüse Teslim Edildi!
 • ABD Kanada'yı Neden Bombaladı Ve Hakan Fidan'a Yönelik Operasyonlar
 • Sınovac Aşı İşi Yılan Hikâyesi
 • 16 Şehidin Sorumlusu Kim?
 • Yurtdışında Türkçe Eğitim Yapan Üniversiteye YÖK Düşmanlığının Bir Nedeni Olmalı!
 • Gara Dağında Bazı Rehineler Sağ Mı?
 • Kimin Yanında Olmalı?
 • Yaşasın Türk Dostu Nikola Tesla!
 • Kongo'da İtalyan Büyükelçi Neden İnfaz Edildi?
 • Roboski'den Gara Operasyonuna Yaşanan Süreçte MİT Neden Devre Dışı Bırakıldı?
 • İstihbarat Savaşlarında Metafiziksel Varlıklar
 • Elektronik Taarruz ve Şehitlerimiz
 • Erdoğan, Turgut Özal Gibi Yalnızlaştırılıyor
 • Türk Mısır İstihbaratları Korona Teşhisli Beşar ve Esma Esat Çiftini Kahire’de mi Saklıyor?
 • Bill Gates’e Türkiye'de Satılan Trakya Toprakları!
 • Türkmen Köyünden Bakanlığa Bir Türkmen Kızının Başarı Öyküsü :Derya Yanık
 • Ankara'nın Kürt Bozkurtları
 •  MİT'in 2023 Hedefi ve Çorbacı Sedat Peker!
 • Halkın Düştüğü Durum
 •  Dubai'de Fidanlar Fırtınalarla Büyüyor mu?
 • Türkiye’deki Derin Vatikan
 • Kaşif Kozinoğlu’nun mirası Afganistan Türk Devleti Nasıl Kurulacak?
 • MİT'in Kafasında Ne Var Elektronik İstihbarat mı İnsan Kaynaklı İstihbarat mı?
 • TSK Düğmeye Bastı! ABD Destekli PKK'ya Askeri Operasyon
 • İran tehlikede! Sınırdaki mayınlar temizleniyor, savaşa ve yeni göç dalgasına hazır olun!
 • Türkiye'de Siyaset Resetlenmeli 
 • Uluslararası Enerji Piyasasının Ekonomik Yapısı ve Türkiye’nin krizdeki rolü ?
 • Ezberbozan Bakan Derya Yanık ve Tarde Sed Tute
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • MİT Operasyonları ve İsrail Türkiye’siz Yapamaz!
 • Türkiye'den yolu geçmeyeni Fransa'da İstihbarat Başkanı bile yapmıyorlar!
 • Bir yalanı kırk doğruya saklarlar ASELSAN’ı yalandan satarlar!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağrı
 • Dolar darbesinin arkasında CIA var!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağr
 • CIA’nın maaşlı Türk paydaşları ve Abdullah Öcalan’ı 'Mercedes Operasyonu'nda suikastten kim kurtardı?
 • İsrail, ABD’yi ikna ederse İran’ın nükleer tesislerini vurur mu?
 • Mossad'ın suikast birimi Kidon!
 • Lübnan'da Hizbullah - İsrail çatışması kapıda!
 • Kazakistan'daki karmaşanın sponsoru İngiliz istihbaratı mı?
 • Putin’e kim fısıldıyor! Henry Kissinger mi Nikolay Patrushev mi?
 • 7 Şubat 2012'den günümüze İstihbaratta derin hesaplaşma!
 • Ukrayna'ya geçmiş olsun! Luhansk ve Donetsk'i gitti sırada Mariupol ve Slavyansk var!
 • Emperyalizmin kirli yüzü tekelleşme ve Suudi sermayesinin ayçiçek yağı üzerinden kriz denemesi!
 • MİT dikkat etsin! MI-6 Türkiye’de School of African and Oriental Studies ‘SOAS’ mezunlarını kullanıyor!
 • Türk İstihbaratı, darbe öncesi Pakistan’da kimlerle temas kurdu?
 • Türk Ordusu, Irak’ın kuzeyinde Kandil’i söndürmeye gidiyor!
 • Ankara - Tahran arasında Suriye restleşmesi sonrasında İran’a Albay suikasti ile mesaj!
 • Yunanistan Komünist Partisi, ABD emperyalizmine başkaldırıyor!
 • Levent Göktaş vatansever mi sermayenin tetikçisi mi gladyo muhafızı mı?
 • Erdoğan’ın kritik Ukrayna ziyareti ve Volodymyr Zelensky’i bekleyen trajik son!
 • İsotcuların istediği oldu Ahmet Eşref Fakıbaba AK Parti'den istifa etti İYİ Parti'ye geçiyor
 • Atlantik/ Avrasya mücadelesinde Fener Rum Patrikhanesi ve Ortodoksluğun Ukrayna savaşındaki rolü!