BİST

Dolar

Euro

Altın

FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
27.02.2020 10:11
MHP uzun zamandır FETÖ'nün siyasi ayağına yönelik yasal sürecin işletilmediğinden şikayetçiydi. Allah var Bahçeli bu konuda samimi ve nice zamandır bu konuyu dillendiriyor.

CHP aklısıra iktidarın küçük ortağı MHP'yi bu duyarlılığını kullanarak köşeye sıkıştırmak istedi. Plan basitti. FETÖ’nün siyasi ayağının bulunması için CHP Meclis'e önerge verdi.

Eğer MHP bu oltaya takılırsa Cumhur İttifakı darbe alacaktı. Yok eğer takılmazsa Bahçeli'nin tutarsızlığı ortaya çıkacaktı.

Lakin evdeki hesap çarşıya uymadı. Bahçeli klasik sağ lider refleksiyle önergeye destek vermediği gibi AK Parti’nin de hoşuna gitmeyen bir adım attı ve FETÖ’nün siyasi ayağının bulunması için yargının güçlendirilmesi ve harekete geçmesi çağrısında bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, FETÖ’nün siyasi ayağının bulunması için CHP’nin Meclis’te verdiği önergeyle ilgili olarak,"-Kalkıp beş partiyi bir araya getirdik Meclis’te, ne yapacağız hepimiz savcılık mı yapacağız? Hakimlik mi yapacağız, kolluk kuvvetlerinin mensupları mı olacağız? Böyle şey olmaz" dedi.

Bahçeli FETÖ'nün siyasi ayağı tartışmaları ile ilgili olarak şöyle konuştu: "-FETÖ'nün siyasi ayağını ortaya çıkarmak için iktidar yargıçlara tam yetki verip arkasında durmalı.

Çok basit suçlamalarla devleti ve yargıyı yıpratmamak lazım. Yurtta Sulh konseyinin askeri kanadı belli, Silivri ve Sincan’da. Peki siyasi kanadı nerede? Bunları bulun diyoruz. Bulamıyorlarsa bize yetki versinler biz buluruz bunları."

Bahçelinin bu sözleri zülfiyare dokunmuş olmalı ki TBMM Başkanı Şentop, hangi ayağı olursa olsun FETÖ ile emniyet, istihbarat ve yargının mücadele yürüttüğünü belirterek, “Siyasi ayak için ayrı bir mecra düşünmeye gerek var mı?" deyiverdi. *

Ancak yakın geçmişte yaşanan ve medyaya kısıtlı yansıtılmış bir kaç olay, Bahçeli'nin çağrısına kulak veren yargı erkinin harekete geçtiğini gösteriyor.

Vahiy mi senin görüşün mü? Devlet mi İktidar mı?

Sahabeler bazen İslam Peygamberine ‘Bu Allah’ın emri midir? Yoksa senin fikrin midir?’ diye sorabiliyor. Birçok hadis ve siyer kitabında bu konuda onlarca örnek var.

Verilen cevaba göre sahabenin fikri kabul görüyor. Mesela Hz. Peygamber, Bedir'de orduyu bir noktaya konuşlandırmıştı.

Hubab bin Munzir isimli bir sahâbî, "-Ey Allah'ın resûlü, vahiy sebebiyle mi bu vaziyeti aldık; yoksa bu senin kendi görüşün mü?" diye sordu.

Peygamberden "-Benim görüşüm" cevâbını alınca, Hubab, gerekçelerini de açıklayarak "-Şuraya geçsek daha iyi olur." dedi; ordu başka noktaya yeniden yerleştirildi. Savaşın gidişatında, Hubab’ın verdiği taktik belirleyici oldu.

Neden İslam Tarihinden örnek verdim?

Ortalama insan veya sıradan vatandaş, devlet ile hükümet arasındaki farktan habersiz. Onlara kalsa Beştepedeki kim varsa hepsi devlet. Demek istediğim bazı zihinler devlet erki ile iktidar erkini aynı sayıyor. Kendilerince haklı olabilirler.

Çünkü Cumhurbaşkanlığı sistemine göre hükümet Cumhurbaşkanlığına derc edildiği için hükümet ile devleti aynı gibi algılamak mümkün.

İlk dönem Müslümanları nasıl vahiy ile hadis arasındaki farkı anlamak ve ikisini karıştırmamak için Peygambere Allahın mesajı mı? senin şahsi fikrin mi? sorusunu yöneltmişse, aklı olan vatandaşın da devletin tararrufu mu yoksa iktidarın icraatı mı sualini sorması gerekmez mi?

Münferit Olaylardan Genel Sonuç Çıkar mı?

Bülent Arınç’ın damadı Ekrem Yeter'in yargılanmasına ilişkin Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman'ın "Ekrem Yeter ile ilgili bizim açımızdan o dosya dolu dolu bir dosyaydı. Mahkeme beraat kararı verdi. Biz onu istinafa götürdük, kararın bozulacağını düşünüyorum. Dosyada ciddi deliller vardı" sözleri belki de yeni sürecin işaret fişeğiydi.**

Yüksel Kocaman'ı tanırım. Zonguldak Devrekli. Başbakanlıkta Basın Müşavirliği yaptığım dönemde Kendisine yıllar önce yazdığım Devrek Tarihi kitabını hediye etmiştim.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Pınarhisar Kapalı Cezaevi'nde kaldığı dönemde, cezaevinin Savcısı Zonguldak Devrekli Yüksel Kocaman'dı. İkisininde birbirinde hatırı var.

Kocaman, 2003 yılından itibaren sırasıyla Strateji Geliştirme Başkanlığı Tetkik Hakimliği, Personel Genel Müdürlüğü Tetkik Hakimliği, Ceza İşleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı görevlerini yürüttü.

Adalet Bakanlığı Adli Sicil ve İstatistik Genel Müdürlüğüne 2011’de atanan Yüksel Kocaman, 31 Ekim 2014’te ise Müsteşar Yardımcılığı görevine atandı.

Yüksel Kocaman 19 Ocak 2017 tarihinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesi ile Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı görevine getirildi. Halen Ankara Cumhuriyet Başsavcısı.

Yüksel Kocaman, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sevdiği başarılı bir hukuk bürokratı. Eğer Fetöcü Sanıkların hamiliğini üstlenen Bülent Arınç'a damadı üzerinden posta koymayı göze aldıysa yargının gücü devrede demektir.

Bülent Arınç deyip geçmeyin eski bakan, Başbakan yardımcısı, TBMM Başkanlığı yapmış bir isim. Erdoğan’ın danışmanlığını yapıyor.

Elde var birrrrrr.

Hatırlıyorsanız geçtiğimiz günlerde İranlı uyuşturucu kaçakçısı Naci Şerif Zindaşti'nin tahliyesinde aracılık ve nüfuz tacirliği yaptığı iddiaları üzerine, TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı Prof. Burhan Kuzu hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından resmen inceleme başlatıldı.

Tepki çeken tahliye kararı sonrası Hakim Cevdet Özcan, Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) tarafından görevinden alındı ve Küçükçekmece Hakimliği’ne atandı.

Bunun ardından HSK müfettiş görevlendirerek dosya ile ilgili soruşturulması kararı verdi. Son olarak bu dosya İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına iletildi ve Başsavcılık da Kuzu hakkında inceleme başlattı.***

Burhan Kuzu kim?

2001 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) kurucu üyesi olarak aktif siyasete başlayan Kuzu, partinin ilk Demokrasi Hakem Kurulu Başkanlığı görevini sürdürdü.

Sadece iki partinin meclise girebildiği 2002 Türkiye genel seçimleri'nde AK Parti İstanbul milletvekili olarak meclise girdi. 2007 ve 2011 Türkiye genel seçimleri'nde AK Parti İstanbul milletvekili olarak tekrar meclise giren Kuzu, partisi içinde uygulanan üç dönem kuralına takıldığı için Haziran 2015 Türkiye genel seçimleri'nde aday olamadı.

Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde AK Parti İstanbul milletvekili olarak meclise girdi. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) Anayasa Komisyonu üyeliği yaptı. Hâlen AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi.

Burhan Kuzu, hazırlayıcıları arasında bulunduğu cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle ilgili olarak "Ben başkanlık sistemine ömrümü verdim, 40 yıllık emeğimi hayata geçirdim. Yasama kısmında sıkıntılar olabilir, bunlar çözülür. Sistemin zamana ihtiyacı var. Ama yüzde 50+1 bu sistemin temel taşıdır" demişti.****

AK Parti için bu kadar önemli ismin hakkındaki soruşturma başlatılması sizce ne anlama gelir?

Elde var ikiiiii.

Ucu Erdoğan Ailesi'ne dokunan FETÖ soruşturmasından belki çoğunuzun haberi yoktur. Merak ettiniz değil mi?

Azeri iş insanı Mansimov Gurbanoğlu hakkında FETÖ soruşturması olduğu ortaya çıktı. Hakkında yurt dışına çıkış yasağı getirilen Gurbanoğlu, bir dönem denizcilik alanında Bilal Erdoğan ve Mustafa Erdoğan ile kurduğu iş ilişkisiyle gündeme gelmişti.

Azeri kökenli iş insanı Mubariz Mansimov, 1998 yılından beri Türkiye’de yaşıyor. 2007 yılında ‘Gurbanoğlu’ soyadını da alarak Türkiye vatandaşlığına geçti.

Asker kökenli Mübariz Mansimov Gurbanoğlu dünyanın en büyük denizcilik şirketlerinden biri olan Palmali Grubu’nun kurucusu.

Petrol taşımacılığıyla adını duyuran Mansimov 2010 yılında İstanbul Modern’in eğitime destek amacıyla düzenlediği galada Balkan Naci İslimyeli’nin el işlemesi Türk Bayrağı’na 650 bin lira verip, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) bağışlayarak dikkatleri üzerine çekmişti.

2011 yılında Bodrum Yat Limanı’nı da Jefi Kamhi’den 42 milyon dolara satın alıp, 100 milyon dolar yatırımla Yalıkavak Marina’yı hayata geçiren Mansimov Gurbanoğlu, 2013-2014’te Türkiye’nin en zengin 10 iş insanından biri olarak gösteriliyordu. 2015 yılında da Forbes’ın dünyanın en zengin 500 iş insanı listesine de girdi.*****

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu ile birlikte iş ilişkileri olan Mübariz Mansimov Gurbanoğlu'nun FETÖ ithamıyla soruşturulması basit bir olay mı sanıyorsunuz?

Elde var üçççç.

Mayıs 2013'te İstanbul'da başlayan ve zamanla Türkiye'ye yayılan Gezi Parkı eylemleri nedeniyle biri tutuklu 16 sanığın yargılandığı davada karar açıklandı. Davanın tek tutuklu sanığı Osman Kavala'nın da aralarında olduğu dokuz kişi beraat etti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Gezi Parkı eylemleri davasında beraat ettirilen ve hakkında tahliye kararı verilen Osman Kavala hakkında 15 Temmuz darbe girişimi soruşturması kapsamında yeniden gözaltı kararı verdi.******

Osman Kavala kimdir? FETÖ ile ilişkisi nedir? Çok yazıldı çizildi.

Elde var dörttttt.

Habertürk yazarı Nagehan Alçı’nın asker eşlerine yönelik paylaştığı paylaşım nedeniyle, bir asker eşi tarafından hakkında dava açıldığı öğrenildi. Asker eşinin avukatlığını ise mesleğine geri dönen Armağan Çağlayan’ın olacağı belirtildi.

Habertürk yazarı Nagehan Alçı'nın “Bizim askerlerin eşleri ve sevgilileri de Güneydoğu'daki gaziler için marif takvimine soyunsun!” ifadelerine bir asker eşi tarafından dava açıldı.

Asker eşi, avukatlık mesleğine geri dönen Armağan Çağlayan'a ulaşarak kendisinin avukatlığını yapmasını İstedi.

Odatv’nin haberine göre, davanın nedeni ise Alçı’nın 2010 yılında Twitter'da paylaştığı, “Bizim askerlerin eşleri ve sevgilileri de Güneydoğu'daki gaziler için marif takvimine soyunsun!” ifadeleri oldu.

Asker eşinin bu sözlere karşı Armağan Çağlayan’a başvurduğu ve Çağlayan’ın da dava dilekçesini verdiği öğrenildi. İlk duruşmanın da 28 Şubat’ta görüleceği belirtildi.*******

Davanın zamanlaması da manidar, 28 Şubat.

Elde var beşşşş

Ak Partili İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Kadir Topbaş’ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı, FETÖ üyeliğinden 8 yıl 9 ay hapis cezası aldı. Kavurmacı’nın tutuklu kaldığı süre gözetilerek tahliyesine karar verildi.

8 Eylül 2016’da tutuklanan Kavurmacı, 3 Mayıs 2017’de sağlık sorunları gerekçe gösterilerek İstanbul nöbetçi 5’inci Sulh Ceza Hâkimliği’nce tahliye edilmişti. İstanbul 23’üncü Ağır Ceza Mahkemesi, yakalama kararı çıkartılmasına karar vermişti. Ömer Faruk Kavurmacı, 17 Haziran 2017’de yeniden tutuklanmıştı.********

Elde var altıııı.

Önümüzdeki günlerde AK Parti ile iltisaklı daha bir çok ismin FETÖ'nün siyasi ayağı suçlamasıyla yargılanma sürecine tanıklık edilecek.

Anlaşılan bu soruşturma furyası Bülent Arınç ve Kadir Topbaş’ın damatları, Burhan Kuzu, Nagehan Alçı'yla sınırlı kalmayacak.

Bülent Arınç’ın "Ankara'yı parsel parsel FETÖ' ye vermekle" itham ettiği İ. Melih Gökçek, yatsın kalksın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dua etsin. Yoksa çoktan Arınç’ın sözleriyle harekete geçen yargının yakasına yapışması gerekirdi.

FETÖ suçlamaları üzerine yapışmasın diye Büyükşehir Belediyesinden beslediği tosuncuklara hazırlattığı sanki kendisi yazmış gibi "Sol Siyaset Fetö İlişkileri" adını verdiği kitap bakalım işe yarayacak mı?

Sonuç; FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!*
https://www.independentturkish.com/node/120921/siyaset/bah%C3%A7elinin-yetki-verin-fet%C3%B6n%C3%BCn-siyasi-aya%C4%9F%C4%B1n%C4%B1-biz-bulal%C4%B1m-s%C3%B6zlerine-tbmm
**
https://odatv.com/arinctan-ankara-cumhuriyet-savciligina-damat-yaniti-31121925.html
***
https://tr.euronews.com/2020/02/14/istanbul-bassavciligi-burhan-kuzu-hakkinda-resmi-sorusturma-baslatti
****
https://www.google.com/amp/s/odatv.com/amp/feto-sorusturmasi-baslatildi-08022028.html - http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1719621/bilal-erdoganin-eski-ortagi-hakkinda-feto-sorusturmasi.html
*****
https://www.google.com/amp/s/tr.sputniknews.com/amp/turkiye/201910031040313777-kuzu-ben-omrumu-verdim-yuzde-501baskanlik-sisteminin-temel-tasidir/
******
https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-51548789 - https://www.bbc.com/turkce/live/haberler-turkiye-51540767
*******
https://www.yenicaggazetesi.com.tr/nagehan-alciya-sok-dava-armagan-caglayan-avukatlik-yapacak-268960h.htm
********
https://www.google.com/amp/s/www.hurriyet.com.tr/amp/gundem/kavurmaciya-hapis-ve-tahliye-41452829

Ömür ÇELİKDÖNMEZ

 • Türklerin Fendi Amerikalıları Yendi!
 • İngiltere'nin IŞİD Planı
 • Türk Casusu Erje Ayden’in ABD'de İstihbarat Faaliyetleri!
 • MHP'ye Ölümlü Mesaj! IŞİD Avrupa Başkentlerine Saldıracak!
 • Kabine Değişikliği
 • Önce Medya Sonra İktidar Değişikliği Kapıda!
 • İngilizler Hindistan'ı Parçalıyor!
 • Türk İstihbaratının Hindistan’da Bağımsızlık Faaliyetleri
 • Salih Kallab Açıklaması ve Bağdadi'nin Estetik Ameliyatı
 • Cem Uzan Türkiye’ye Dönerse Bir Bilen mi Olur Bir Bölen mi?
 • PKK Terör Örgütü Kerkük, Musul ve Telafer’e Konuşlandırılırsa Misakı Milli Gerçekleşir mi?
 • Nazi Sağlık Suçlarının Hesabını Almanya Eski Cumhurbaşkanının Oğlunu Öldürerek Kim Sordu?
 • Türkiye’nin Suriye’de Oluşturduğu Güvenli Bölgeye İngiliz Çomağı!
 • Türkiye Cumhuriyeti'ne Atlantikçi Eksen Arayışı
 • Selahaddin Demirtaş Neden Hastalandı?
 • Türkiye İngilizlerin Suudi Arabistan’ı Parçalama Projesine Nasıl Bakıyor?
 • Atatürk'e Beton Kemal Diyenler Ülkeyi Nasıl Betona Gömdü?
 • Mali Eylem Görev Gücü (FATF) Türkiye’nin Para Trafiğini Neden İzliyor?
 • MOSSAD Güney Kıbrıs'ta Türklere mi Çalışıyor?
 • Kanal İstanbul'un Yüzü ve Sinan Aygün İddiaları
 • MİT'in İzlediği Film
 • Firavunun Rüyası Yusuf’un Yorumu Önce Küresel Isınma Kuraklık Sonra Buzul Çağı!
 • İran Rejimi İngiltere'den Koptu ABD Yörüngesine Kanlı bir Ayinle Kabul Edildi
 • Putin'in Rusya’sı Yolsuzluğu Tescilli Bir Ermeni/Yahudi Meleze Emanet!
 • Elazığ Depremini Tetikleyen ABD'nin HAARP Silahı ve Çin'deki Corona Virüsü!
 • Türkiye'nin Enerji Jeopolitiği ve Çin İstilasında Avrasya Balkanları!
 • CIA Ajanı Ayetullah Mike Uçak Kazasında Öldü-rül-dü!
 • İdlibte Ne Oldu? Milli İstihbarat Başkanlığı mı? Polatlı Topçu Okulu mu?
 • Filistin Davası ve Kudüs Seviciliği İngiliz Sömürge Bakanlığının Projesidir!
 • Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
 • FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
 • Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı Bir Faktör!
 • İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
 • Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
 • ABD ile NATO’nun Avrupa'yı İşgali ve Rothschild Hanedanının İngiltere’de Kraliyet Ayarı!
 • Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı
 • Coronavirüsün Türk Jeopolitiğine Katkısı: Kraliçeyi Konuşturdu, Borisi Hastalandırdı
 • Tesla’nın Türk Soylu Patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları Üretiyor!
 • Süleyman Soylu'nun İstifa Parodisi Washington Enstitüsünün Raporu Gölgesinde Nasıl Okunmalı?
 • Erdoğan Ankara'ya Neden Dönmüyor? ABD HAARP Gemisi Istanbul'da Kimi Bekliyor?
 • İktidarın Namusu Eşcinsel Lobiye mi Emanet?
 • Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'u Türk Doktorlara Emanet Etti!
 • Fuat Doğu MİT'i ve FETÖ’yü Irak ve Suriye'de Nasıl Kullandı?
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı Atatürk ile Görüştü Mü !
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı ile Atatürk Görüştü Mü?
 • Soma Faciasının Yıl Dönümünde AK Parti ve Mason Locaları!
 • Cihat Yaycı Paşa'nın Merkeze Çekilmesi İç Hesaplaşma mı, Terfi mi, Yoksa Darbe Karşıtı bir Önlem mi?
 • Kim Bu Paşa
 • Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
 • Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
 • Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
 • Amerika'daki İsyanların İç Yüzü
 • Cumhurbaşkanına Kafa Tutan İçişleri Bakanı!
 • Tanrının Kırbacı Attila'nın Torunları Sekeller
 • Hazar'ın Sultanı Mihriban Aliyeva
 • Türklük Düşmanı Amerikancı/İngilizci İslamcılar!
 • Erdoğan Kabine Değişikliği İçin TBMM Başkanlık Seçimi ve Yüksek Askeri Şura'yı bekliyor!
 • Bilinmeyen İskenderpaşalı Süleyman Demirel
 • Resmi İskenderpaşalı Alparslan Türkeş ve Gümüşhânevî Dergâhı
 • Azerbaycan, Irak, Suriye ve Libya'daki Krizin Cevabı Kırım Olamaz!
 • ABD'nin Gayri Nizami Harp Unsurları Azerbaycanlı General ve Albayı Öldürmüş Olabilir Mi?
 • Doğu Akdeniz'deki Küresel Hesaplaşma: Üç Harfliler Fransa'yı Beyrut'ta Çarptı!
 • Bulgar Ordusunda Bir Arnavut Yüzbaşı Ustiyanov Türk İstihbaratında Bulgar Sadık!
 • Milli Eğitim Bakanı'ndan Oyalama Boyalama Eğitimi
 • Boşnak Katliamı ve Bosna Hersek Düş Kırıklığı ve Bilgisiz Kral!
 • CIA destekli Erivan Yönetimi Rusları Amerikalılara Sattı Mı?
 • Putin; Albay Sergei Melikov’u Neden Dağıstan'a Başkan Vekili Atadı?
 • Kars Sınır Kapısı Açılıyor İngiltere Ukrayna'da Askeri Üs Kuruyor!
 • İzmir Depremi ve Katar Suudi Arabistan Savaşında Türk Ordusunun Pozisyonu Ne Olur?
 • İlham Aliyev 27 yıl önce Azerbaycan Topraklarından Çıkarılan Rus Askerini Geri Getirmeyi Başardı!
 • Kokain Müptelası ve Pedofili Sapık ABD’nin Müptezel Başkan Adayı Joe Biden!
 • Türk-Rus Askeri İttifakının Trans Kafkasya Asya Afrika Açılımı ve Küresel Yansımaları
 • Küresel Ekonomik Krizde Rusya, Türk-İngiliz İlişkilerini Yakından İzliyor!
 • İngiliz Merkez Bankasının 50 Milyar Sterlin Tutarındaki Kayıp Banknotu Türkiye’de mi?
 • Hıfzıssıhha Kapatıldı Ülke Koronavirüse Teslim Edildi!
 • ABD Kanada'yı Neden Bombaladı Ve Hakan Fidan'a Yönelik Operasyonlar
 • Sınovac Aşı İşi Yılan Hikâyesi
 • 16 Şehidin Sorumlusu Kim?
 • Yurtdışında Türkçe Eğitim Yapan Üniversiteye YÖK Düşmanlığının Bir Nedeni Olmalı!
 • Gara Dağında Bazı Rehineler Sağ Mı?
 • Kimin Yanında Olmalı?
 • Yaşasın Türk Dostu Nikola Tesla!
 • Kongo'da İtalyan Büyükelçi Neden İnfaz Edildi?
 • Roboski'den Gara Operasyonuna Yaşanan Süreçte MİT Neden Devre Dışı Bırakıldı?
 • İstihbarat Savaşlarında Metafiziksel Varlıklar
 • Elektronik Taarruz ve Şehitlerimiz
 • Erdoğan, Turgut Özal Gibi Yalnızlaştırılıyor
 • Türk Mısır İstihbaratları Korona Teşhisli Beşar ve Esma Esat Çiftini Kahire’de mi Saklıyor?
 • Bill Gates’e Türkiye'de Satılan Trakya Toprakları!
 • Türkmen Köyünden Bakanlığa Bir Türkmen Kızının Başarı Öyküsü :Derya Yanık
 • Ankara'nın Kürt Bozkurtları
 •  MİT'in 2023 Hedefi ve Çorbacı Sedat Peker!
 • Halkın Düştüğü Durum
 •  Dubai'de Fidanlar Fırtınalarla Büyüyor mu?
 • Türkiye’deki Derin Vatikan
 • Kaşif Kozinoğlu’nun mirası Afganistan Türk Devleti Nasıl Kurulacak?
 • MİT'in Kafasında Ne Var Elektronik İstihbarat mı İnsan Kaynaklı İstihbarat mı?
 • TSK Düğmeye Bastı! ABD Destekli PKK'ya Askeri Operasyon
 • İran tehlikede! Sınırdaki mayınlar temizleniyor, savaşa ve yeni göç dalgasına hazır olun!
 • Türkiye'de Siyaset Resetlenmeli 
 • Uluslararası Enerji Piyasasının Ekonomik Yapısı ve Türkiye’nin krizdeki rolü ?
 • Ezberbozan Bakan Derya Yanık ve Tarde Sed Tute
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • MİT Operasyonları ve İsrail Türkiye’siz Yapamaz!
 • Türkiye'den yolu geçmeyeni Fransa'da İstihbarat Başkanı bile yapmıyorlar!
 • Bir yalanı kırk doğruya saklarlar ASELSAN’ı yalandan satarlar!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağrı
 • Dolar darbesinin arkasında CIA var!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağr
 • CIA’nın maaşlı Türk paydaşları ve Abdullah Öcalan’ı 'Mercedes Operasyonu'nda suikastten kim kurtardı?
 • İsrail, ABD’yi ikna ederse İran’ın nükleer tesislerini vurur mu?
 • Mossad'ın suikast birimi Kidon!
 • Lübnan'da Hizbullah - İsrail çatışması kapıda!
 • Kazakistan'daki karmaşanın sponsoru İngiliz istihbaratı mı?
 • Putin’e kim fısıldıyor! Henry Kissinger mi Nikolay Patrushev mi?
 • 7 Şubat 2012'den günümüze İstihbaratta derin hesaplaşma!
 • Ukrayna'ya geçmiş olsun! Luhansk ve Donetsk'i gitti sırada Mariupol ve Slavyansk var!
 • Emperyalizmin kirli yüzü tekelleşme ve Suudi sermayesinin ayçiçek yağı üzerinden kriz denemesi!
 • MİT dikkat etsin! MI-6 Türkiye’de School of African and Oriental Studies ‘SOAS’ mezunlarını kullanıyor!
 • Türk İstihbaratı, darbe öncesi Pakistan’da kimlerle temas kurdu?
 • Türk Ordusu, Irak’ın kuzeyinde Kandil’i söndürmeye gidiyor!
 • Ankara - Tahran arasında Suriye restleşmesi sonrasında İran’a Albay suikasti ile mesaj!
 • Yunanistan Komünist Partisi, ABD emperyalizmine başkaldırıyor!
 • Levent Göktaş vatansever mi sermayenin tetikçisi mi gladyo muhafızı mı?
 • Erdoğan’ın kritik Ukrayna ziyareti ve Volodymyr Zelensky’i bekleyen trajik son!