BİST

Dolar

Euro

Altın

CIA Ajanı Ayetullah Mike Uçak Kazasında Öldü-rül-dü!
03.02.2020 11:00
Uluslararası ilişkilerde devamlı dostluklar ve düşmanlıklar yoktur, sadece sürekli menfaatler vardır. Dolayısıyla kimin eli kimin cebinden çıkar tahmin etmek çok zor.

Birkaç gün önce Afganistan'ın Gazne vilayetinde ABD hava kuvvetlerine ait nakliye uçağı Deh Yak bölgesinde dağlık bir araziye düştü. Düşen uçaktan ilk görüntülerde ABD hava kuvvetleri logosu göze çarpıyordu. Buna rağmen haber ajanslarına geçilen ilk bilgi notlarında Afganistan'ın Gazne vilayetinde düşen yolcu uçağının yerel Ariana Afghan Airlines şirketine ait olduğu servis edildi.

Ancak şirket daha sonra açıklama yaparak, uçağın kendilerine ait olmadığını duyurdu. Ardından Taliban'ın kontrolü altında bulunan uçağın düştüğü bölgede Taliban militanlarının olay mahalline ulaştığını ve yanan enkazı söndürmeye çalıştığı, düşen yolcu uçağında 83 kişinin bulunduğu bilgisi geldi.*

United States Air Force (USAF)’a ait ABD askeri uçağını düşürdüklerini açıklayan Taliban sözcüsü; Gazne vilayetinin Deh Yak semtindeki Sadukhel bölgesinde bugün öğleden sonra Amerikalı işgalcilere ait özel bir uçak, istihbarat amaçlı uçuş yaparken düşürüldüğünü, uçağın içindeki tüm mürettebatın öldüğünü, aralarında üst düzey CIA (ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı) yetkililerinin de bulunduğunu öne sürdü.**

USAF Uçağını Taliban Düşürmedi Amerikalılar Olayı Üstlenmeleri Ricasında Bulundu

ABD'li yetkililer, düşen hava aracının uçak üreticisi Bombardier'e ait bir iş jetinin askeri versiyonu olduğunu ve iletişim maksatlı kullanıldığını söylüyor. Küçük uçakta en fazla 5 kişi bulunduğu füzeye dair bir bulgu olmadığı, olayın kaza gibi göründüğü falan ileri sürüldü.

Amerikalıların açıklamasıyla hava taşıtının yolcu uçağı olmadığı, Ariana Afghan Airlines şirketine ait olmadığı ve düşmediği yani düşürüldüğü netlik kazandı.

Her ne kadar Taliban ABD uçağının kendilerince düşüldüğünü açıklasa da uçağın dağa çakılmasıyla bölgede bulunan Taliban militanlarının olay mahalline ulaşması ve yanan enkazı söndürmeye çalışmaları, Taliban’ın açıklamasıyla uyuşmuyor. Net bir ifadeyle, USAF uçağını Taliban düşürmedi, Amerikalılar olayı üstlenmeleri ricasında bulundu.

Olay mahalli kriminal incelemesi, kimlik belirleme deneyim ve bilgisinden yoksun, yoksul Taliban’ın sonrada çıkıp uçağın istihbarat görevinde olduğunu, kabinde üst düzey Amerikalı subayların bulunduğunu, uçakta bulunan Amerikalı personelin kimlik bilgilerini paylaşması sizce de garip değil mi?***

Uçakta Kimler Vardı?

Taliban bölgesine düşen uçakta 6 kişi olduğu, uçağın enkazında 4 ceset bulunduğu diğer 2 kişinin ise Taliban tarafından kaçırıldığı iddia edildi.****

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), geçtiğimiz gün Afganistan'ın Gazni ilinde düşen uçakta ölenlerin kimliklerini açıkladı. Pentagon'dan yapılan açıklamaya göre, düşen ABD uçağında ölen iki isim ABD Hava Kuvvetleri mensubu 46 yaşındaki Yarbay Paul K. Voss ve 30 yaşındaki Yüzbaşı Ryan S. Phaneuf. Ölen iki askerin de uçağın pilotluğu pozisyonunda bulunduğu ifade ediliyor.

Pentagon, uçağın düşme sebebine ilişkin araştırmaların sürdüğünü belirtti.27 Ocak günü Gazni ilinin Diyak ilçesinde düşen uçağın düşüş sebebi belirlenememişti. E-11 BACN tipi uçak ABD Hava Kuvvetleri, Hava Muharebe Komutanlığı’na aitti. Uçağın düşmesinin ardından Rusya ve İran medyası, düşen uçakta üst düzey CIA mensuplarının olduğunu öne sürmüştü. Ancak bu yöndeki iddialar doğrulanmadı.*****

Afganistan'daki uçak kazasında hayatını kaybedenlerden birisi de, Bağdat’ta öldürülen Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani suikastı planlayıcısı "Ayetullah Mike" lakabıyla bilinen CIA'nın üst düzey üyelerinden Michael D'Andrea. ******

Kim Bu "Ayetullah Mike" Takma İsimli Michael D’Andrea Birde Benim Kalemimden Okuyun

Trump’ın göreve getirdiği CIA başkanı Mike Pompeo’nın ilk işlerinden birisi CIA’nın İran operasyonlarını yöneten İran masasına Michael D’Andrea’ı atamak oldu. Michael D’Andrea'nın geçmişte yaptığı görevler, İran'da çıkan olayların arkasında kimin olduğunu sanki deşifre ediyor. Bu atamanın Trump yönetiminin İran konusunda daha da sertleşeceği yönünde önemli bgösterge olduğu yorumu yapılmıştı.

CIA Ajanı Michael D’Andrea İtalyan Kökenli

D'andrea soyadı, Venedik kökenli ailelere ait. D'andrea Aile ismi 10. ve 11. Yüzyıllarda kullanılmaya başlandı. D'andrea soyadı, erkekçe anlamına gelen Yunanca Andreas isminden İtalyancaya geçmiş.

Yunanca Andreas sözcüğü, yani erkekçe, mertçe, yiğitçe; kahraman, çalışkan insan anlamlarını içeren aner, andrós kelimelerinden türemiştir. D'andrea soyadıyla ilgili ilk kayıtlar, İtalya'nın kuzeydoğusundaki Friuli'de 1150 yılında Andriotti ailesiyle birlikte tutulmaya başlandı.

İtalya'nın kuzeydoğusunda yer alan Friuli-Venezia Giulia bölgesinde bu aileye ait birçok kalenin mülkiyeti saptanmış. Andriotti /D'andrea Ailesine 1210’da asalet unvanı verilmiş. ABD’ ye ilk gelen D'andrea ailesi üyelerinin bilgilerine ulaşmak mümkün.

Nitekim Villa S. Ang., Aquila'dan 18 yaşındaki Achille Andreassi 1909'da, İtalya'nın Prata dAnti Donia'dan 18 yaşındaki Angelo Andreassi 1912’de, Yukarı New York Körfezi'nde Manhattan'ın yaklaşık bir mil güneybatısında bulunan, 1892'den 1943'e kadar Amerika Birleşik Devletleri’nin göçmenleri kabul ettiği ana göç istasyonu Ellis Adası'na adım attılar. *******

Günümüzde ABD’de D'andrea soyadını taşıyan 8.000 kişi mevcut. bulunmaktadır. Ayrıca D'andrea soyadı taşıyan 5.000 göçmen kaydı var. D'andrea soyadı için 2.000 askeri kayıt tutulmuş.


Aile üyelerinde ilerleyen yaşlarda demans yani bunama oranıyla, kanserden ölüm oranı yüksek. 1995 ve 2004 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri'nde, D'andrea soyadını taşıyanların ortalama yaşam süresi 56-69 yaş aralığında seyretmiş.********

Michael D’Andrea Aile Boyu Casus

Michael D’Andrea 1961 Williamsburg doğumlu. Virginia’da büyüdü. Ailesinde hem anne tarafı hem de baba tarafı CIA çalışanı. D’andrea ailesinden Michael; ABD istihbaratında görevli üçüncü kuşak ajan.

Anne ve babası, 9.1 mil kare (23.6 km toplam alana sahiptir 2 8.9 mil kare (23.1 km olan), 2 ) arazi ve 0.2 mil kare (0,5 km 2 ) büyüklüğünde arazi üzerinde kurulu, The Farm yani ‘Çiftlik’ diye adlandırılan Camp Peary’da İstihbarat uzmanı ve eğitimcisiydi. Gizli eğitim üssünün kod adı `çiftlik', resmi şifreli adı `Isolation/izolasyan'.

Virginia'daki gizli eğitim tesisinde bir görevi veya operasyonu başarılı bir şekilde tamamlamanız için gereken farklı ajan taktiklerini ve aletlerini öğretiyorlar.

Genetik özellikleri ve anne babasının referansıyla CIA çalışanlarına katılan Michael D’Andrea The Farm yani ‘Çiftlik’ diye adlandırılan Camp Peary’da klasik eğitimini tamamladıktan sonra ilk görev bölgesi Afrika'ya gönderildi.

2003'te Irak'ın işgali boyunca Bağdad'daki en üst düzey CIA yetkilisi durumundaydı. 2006 yılında ise CIA merkezine geri çağrılarak, Terörle Mücadele Merkezi'nin başına getirildi. 2017’de İran Masasına atanıncaya kadar bu görevinin başındaydı.

Turkish Tobacco / Türk Tütününden yapılan sigara tiryakisi

Mesleğinde uzman, işkolik, acımasız, sigara tiryakisi. Tanıyanlara göre sigarası ağzından hiç düşmüyor. Günde 2-3 paket Turkish Tobacco / Türk Tütününden yapılan sigara tüketiyor.

İstanbul’da bulunduğunda Türk meslektaşlarının kendisini Rakıya alıştırdığı ama İstanbul’dan ayrıldıktan sonra alkol kullanmadığı söyleniyor.

CIA’nın Türk Casusu Ruzi Nazarla dostluğu var. Hatta Onunla çalıştığı iddia ediliyor. Enver Altaylı’yı tanıdığı söylense de net bir bilgi yok.

Çok iyi Arapça/Farsça/Kürtçe ve Türkçe biliyor. D'Andrea, 40 yıl boyunca ABD'nin İslam dünyasındaki en yetkin istihbarat sorumlusuydu. Yemen'den Afganistan'a kadar çok sayıda suikast ve yüzlerce örtülü operasyonu yönetti.

Kariyerindeki son 10 yıl boyunca CIA'nın Terör Masası ve kayıtdışı faaliyetlerde bulunan National Clandestine Service'te yani Operasyon Dairesi’nde tek yetkiliydi.


Michael D'Andrea, Usame Bin Ladin'i yakalayan adam. CIA'nin "terörle mücadele merkezine" en az 10 yıl süreyle başkanlık eden Andrea'nın o dönemdeki kod adı "Roger".

Roger argo’da “düzmek” gibi anlamı olan bir kelime ama, askeri literatürde alan, kabul eden, onaylayan demek. Bu görevinde CIA’ın drone operasyonlarının sürdürülebilir başkanlık eden "CTC Circulating tumor cell/Kanser Teşhis Uzmanı" olarak tanımlandı.

Andrea daha önce işkence ve suikast iddialarıyla Amerikan kongresi tarafından 3 kez sorgulandı. D'Andrea Suriye iç savaşının başlangıcında isyancıları organize etmişti.

Michael D'Andrea Amerikan kamuoyu açısından önemli bir figür. Nitekim"Zero Dark Thirty" adlı ABD yapımı filimdeki "The Wolf/“Kurt” karakterinin Michael D'Andrea'dan ilham alınarak yaratılmış.

CIA'da 40 yıl çalışmış bir adam. Düşünsenize onun bu saygın (!) hizmeti, binlerce insanın ölümüyle sonuçlanmış. O nedenle Tabutçu diyorlar.*********

CIA içinde adı pek ağza alınmıyor. “Karanlık Prens/ Ayetullah Mike, Cenazeci / tabutçu / undertaker) lakaplarıyla anılan D’Andrea, ABD istihbaratının insansız uçaklarla Pakistan, Yemen ve Afganistan’da düzenlediği saldırıların bir numaralı sorumlusu. Aynı zamanda da CIA’nın gizli hücrelerinde işkence ile yapılan sorgulamalarda da başrolde.

D'Andrea daha önce Mısır'da istasyon şefiydi. 2003 yılı Irak savaşı sırasında Bağdat'taki en kıdemli CIA subayıydı. 2006 yılında Robert Grenier'in yerine CIA'nın Terörle Mücadele Merkezi'nin başkanı oldu. 9 yıl bu görevde kaldı.

D’Andrea 2008’de Lübnan Hizbullah lideri İmad Muğniye’nin Şam’da öldürülmesini sağlayan kişi. İsrail istihbarat teşkilatı MOSSAD ile organize edilen suikastte Şii lider İmad Muğniye bomba yüklü bir araçla Şam’da evine giderken öldürülmüştü. 2011’de Usame Bin Ladin Pakistan’da saklandığı evde öldürülürken operasyonu o yönetiyordu.

Michael D’Andrea’ı eşi Hint asıllı Müslüman Kendisi de Sonradan Müslüman (!) Olmuş

Ayetullah Mike yani Michael D’Andrea’ı efsaneleştiren; eşinin Hint asıllı bir Müslüman olması ve kendisinin de evlendikten sonra İslam’ı din olarak seçmesi.

CIA Ajanı Michael D’Andrea’ın karısı Faridah Currimjee D'Andrea, Mauritius'tan Gujarati kökenli zengin bir Müslüman ailenin kızı.

Faridah Currimjee D'Andrea kocası CIA İran masası sorumlusu Michael D’Andrea'dan 10 yaş daha büyük.

Faridah Currimjees bir aile şirketi sahibi ve Telekom, Medya, Gayrimenkul, Turizm, Finansal Hizmetler ve Enerji gibi farklı iş alanlarında faaliyet gösteriyor.

Faridah Currimjee ve ailesine ait şirketler, CIA’nın örtülü operasyonlarında paravan olarak kullanılıyor.

Faridah Currimjee'in memleketi Gucerat Hindistan'ın eyaletlerinden. Mauritius Afrika kıtasında, Madagaskar'ın doğusunda Hint Okyanusu'nun güneybatı kısmında yer alıyor. Ülke nüfusunun üçte ikisini Hint alt kıtasından gelenler oluşturuyor.

Nüfusun geri kalan kısmı ise kreol olarak adlandırılan ve Afrika ile Madagaskar köleleri ile Avrupalıların karışımı ile ortaya çıkan gruplar. Ülke genelinde %2 düzeyinde Çin kökenliler mevcut. Ülkede hakim olan din Hinduizm.

Nüfusun %48,5’i Hinduizm inancına mensup. Hristiyanların oranı % 32,7 civarında. İslamiyet ülke içerisinde en yaygın üçüncü din. **********

CIA Ajanı Michael D’Andrea’D’Andrea'ın akrabaları da istihbarat örgütüne insan kaynağı sağlayan işlerle meşgul. Law Corporation Şirketi, yalnızca ABD Göçmenlik Kanunu'nun uygulandığı sahada faaliyet gösteren bir tür hukuk bürosu.

Glendora ve Pasadena, California'da ofisleri var. 20 yılı aşkın süredir ABD vatandaşı olmak isteyen göçmenlerin yasal sorunlarıyla ilgileniyorlar.***********

Türkler CIA Ajanı Michael D’Andrea’ı Nasıl Başarısızlığa Uğratmıştı?

Ürdün İstihbaratının IŞİD bağlantısından söz edeyim. Safavi kenti Ürdün’ün kuzeyindeki çöllük bölgede hem Irak, hem de Suriye’ye yakın bir yerde. Bu kampın finansmanı Suudi Arabistan ve Katar'a aitti.

Ürdünlü bazı yetkililer, IŞİD üst düzey üyelerinin 2012'de Ürdün'deki gizli bir kampta CIA ve ABD Özel Kuvvetleri tarafından eğitildiğini belirtmişti.

Hatta Türkiye’ye çamur atmak için "WND News"te yer alan bir haberde, “ABD, Türkiye ve Ürdün istihbarat birimlerinin Ürdün'ün Suriye sınırına yakın Safevi kentinde Suriyeli militanlar için eğitim üssünün kurulduğunu, Suudi Arabistan ve Katar'ın IŞİD'e verilen eğitimin masraflarını karşıladığı…” iddia edilmişti.

Suriyeli muhaliflerin, rejime karşı savaşması için ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) ve Suudi Arabistan tarafından Ürdün'e gönderilen silahların bir kısmı, sistematik bir şekilde Ürdün İstihbaratı çalışanları tarafından ülkenin karaborsasına satıldı.

Ürdün istihbarat çalışanları, bu silahların satışından elde ettikleri "milyonlarca dolarla" lüks araçlar, telefonlar ve elektronik eşyalar satın aldı.

Türkler, IŞİD’in liderlerine kancayı nasıl taktı…

CIA ile ABD’nin Ankara Büyükelçiliği arasında 2010’daki yazışmalarda adı geçen ve 2015 yılında IŞİD’e katılan Türk gazeteci Defne Bayrak, Ürdün-Başkenti şimdi SDG bölgesinde bir kampta. Bayrak Hürriyet, Vakit, TimeTürk, İnkaNews, Küresel Haber gibi yayın organlarının ardından IŞİD’in yayın organlarında çalışmıştı.

2015’de sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımla, iki kızıyla birlikte IŞİD’e katıldığını duyurdu. İstanbul Üniversitesi’nde gazetecilik okuyan ve aynı üniversitede tıp eğitimi alan Ürdün vatandaşı Halil Ebu Mulal El-Belavi’yle evlendi.

Defne Bayrak, 7 yıl Ürdün’de yaşadıktan sonra eşinin 30 Aralık 2009 tarihinde Afganistan’daki ABD üssüne yaptığı 7 CIA ajanının öldüğü intihar saldırısının ardından, çocuklarını alıp Türkiye’ye dönmüş, IŞİD bölgeye egemen olunca, tekrar geri dönüş yapmıştı.

Ancak El Belavi’nin saldırıdan önce eşi Defne Bayrak ve çocuklarını Türkiye’ye getirmesi dikkat çekmişti. Suriye’de bir kampta tutulan Bayrak; Türkiye’de IŞİD ile ilişkili olduğunun ve Gaziantep’te gözaltına alındığında Suriye’ye geçeceğinin bilindiğini ama hiçbir şekilde uyarılmadığını söyledi.

“Kullanıldık” diyen Bayrak, “Sizleri kullandıklarını düşündüğünüz kişi ya da kurumlar ile aranızda bir anlaşma mı vardı?” sorusuna ise yanıt vermedi.

Acaba kim kullanmıştı?

Türk İstihbaratı Defne Bayrak'ın Ürdünlü kocasını angaje mi etmişti?

Yargılanmalarına ilişkin kurulması planlanan uluslararası mahkemeye mesafeli yaklaşan Bayrak, Türkiye’de yargılanmak istediğini ve “muhataplarıyla yüzleşmek” istediğini söyledi.

Bayrak ile evlendikten sonra Ürdün’e dönen El-Belavi, burada Ürdün istihbaratı tarafından muhbirliğe ikna edildi.

Böylelikle El Kaide içerisinde hızla yükselerek, örgüte ilişkin önemli bilgileri Ürdün istihbaratı, dolayısıyla CIA ile paylaştı.

El-Belavi, CIA'nın güvenini kazandı. Öyleki CIA'nın güvenilir evlerine, şirket merkezlerine girerken üstünü aramıyorlardı.

Nitekim 30 Aralık 2009 tarihinde El Kaide liderlerinden Eymen El Zavahiri’ye ilişkin elinde önemli bilgiler olduğunu belirterek girdiği Afganistan’daki ABD üssünde, biri Ürdün ajanı ve 7’si de CIA ajanı olan gruba karşı intihar saldırısı düzenledi.

Afganistan’daki ABD üssüne yaptığı intihar saldırısının nedeni ise uzun süre “CIA ile El Kaide arasında çift taraflı olarak çalışan” El-Belavi’nin sırrı olarak kaldı.
Ürdünlü terörist Halil ebu Mulal el Balavi, CIA ve Ürdün istihbaratı ile buluşma yerine geldiğinde üzerindeki bombayı patlatır.

Patlamada Ürdün Kraliyet ailesi mensubu ve istihbaratçı Yüzbaşı Ali bin Zeyd de hayatını kaybeder. Yüzbaşı Zeyd, ülkesinde kraliyet töreni ile gömülür.

CIA üssüne saldırı düzenleyen Humam Halil Ebu Mulal El Belevi, sonradan yayınlanan videosunda Ürdün İstihbaratı’nın Abdullah Azzam’ı, Zerkavi’yi ve İmad Mugniye’yi öldürdüğünü söyledi.

Kendisinin önce Ürdün İstihbaratı tarafından tutuklandığını sonra da Afganistan’a, El Kaide hakkında istihbarat toplaması için gönderildiğini iddia eden Belevi, sadece bir nimet olarak nitelendirdiği Amerikalılara ulaşmasını sağlayan Ürdünlü bir subayın ölümünden mesul olduğunu kaydetti.

Abdullah Azzam - İmad Mugniye - Ebu Musab El Zerkavi'nin intikamını Türkler mi aldı?

O subayın isminin ‘Ebu Zeyd’ olduğunu belirten Belevi, Ebu Zeyd isimli subayın kendisine Ürdün İstihbaratı’nın 20 yıl önce Abdullah Azzam’a suikast düzenleyerek öldürdüğünü, 2 yıl önce Suriye’de suikaste kurban giden Hizbullah’ın askeri sorumlusu İmad Mugniye’ye suikast düzenlediklerini ve El Kaide’nin Irak sorumlusu Ebu Musab El Zerkavi’yi de Ürdün İstihbaratı’nın öldürdüğünü söylediğini iddia etti.

Ölümünden önce kaydedildiği düşünülen videoda, Ürdün İstihbaratı’na karşı cihat çağrısı yapan Belevi, Taliban Hareketi liderlerinden Hekimullah’ın da yanında göründüğü videoda, “ümmetin düşmanları” dediği Ürdün ve Amerikan istihbaratlarından intikam almak istediğini söylüyordu.************


Asıl bombayı sona sakladım. Türk gazeteci Defne Bayrak'ın eşi Ürdünlü Humam Halil Ebu Mulal El Belevi'nin saldırı düzenlediği Askeri karargahta, CIA Ajanı Michael D’Andrea’da bulunuyordu ve operasyon yöneticisiydi.


Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu. Acaba Türkler Orta Asya sorumlusu Kaşif Kozinoğlu'nun mu intikamını aldılar?

*
https://www.dw.com/tr/afganistanda-u%C3%A7ak-d%C3%BC%C5%9Ft%C3%BC/a-52162943
**
https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-51265449
***
https://tr.mehrnews.com/news/1884153/Kas%C4%B1m-S%C3%BCleymani-suikast%C4%B1-planlay%C4%B1c%C4%B1s%C4%B1-Afganistan-daki-u%C3%A7ak-kazas%C4%B1nda
****
http://ehamedya.com/iran-devlet-televizyonu-ciain-iran-masasi-sefi-ayetullah-mike-lakapli-michael-dandrea-afganistanda-dusen-abd-casus-ucagindaydi_36140.html
*****
https://www.ahaber.com.tr/dunya/2020/01/28/afganistanda-dusen-abd-ucaginda-kim-vardi
******
https://parstoday.com/tr/news/world-i142178-cia'n%C4%B1n_ayetullah_mike_%C4%B1_u%C3%A7ak_kazas%C4%B1nda_%C3%B6ld%C3%BC
*******
https://www.houseofnames.com/d-andrea-family-crest
********
https://www.ancestry.com/name-origin?surname=d%27andrea
*********
https://www.newsweek.com/cia-iran-chief-michael-dandrea-osama-bin-laden-619912
**********
https://www.adanapost.com/turklerden-umudunu-kesen-amerika-irani-kurtlerle-karistiriyor-102622h.htm
***********
http://dandrealaw.com/
************
https://www.dikgazete.com/abd-ile-turkiye-isidin-yeni-halifesini-birlikte-secti-bagdadiye-estetik-ameliyat-yapildi-makale,1877.html
https://web.archive.org/web/20170602174554/https://www.nytimes.com/2017/06/02/world/middleeast/cia-iran-dark-prince-michael-dandrea.html

Ömür ÇELİKDÖNMEZ

 • Türklerin Fendi Amerikalıları Yendi!
 • İngiltere'nin IŞİD Planı
 • Türk Casusu Erje Ayden’in ABD'de İstihbarat Faaliyetleri!
 • MHP'ye Ölümlü Mesaj! IŞİD Avrupa Başkentlerine Saldıracak!
 • Kabine Değişikliği
 • Önce Medya Sonra İktidar Değişikliği Kapıda!
 • İngilizler Hindistan'ı Parçalıyor!
 • Türk İstihbaratının Hindistan’da Bağımsızlık Faaliyetleri
 • Salih Kallab Açıklaması ve Bağdadi'nin Estetik Ameliyatı
 • Cem Uzan Türkiye’ye Dönerse Bir Bilen mi Olur Bir Bölen mi?
 • PKK Terör Örgütü Kerkük, Musul ve Telafer’e Konuşlandırılırsa Misakı Milli Gerçekleşir mi?
 • Nazi Sağlık Suçlarının Hesabını Almanya Eski Cumhurbaşkanının Oğlunu Öldürerek Kim Sordu?
 • Türkiye’nin Suriye’de Oluşturduğu Güvenli Bölgeye İngiliz Çomağı!
 • Türkiye Cumhuriyeti'ne Atlantikçi Eksen Arayışı
 • Selahaddin Demirtaş Neden Hastalandı?
 • Türkiye İngilizlerin Suudi Arabistan’ı Parçalama Projesine Nasıl Bakıyor?
 • Atatürk'e Beton Kemal Diyenler Ülkeyi Nasıl Betona Gömdü?
 • Mali Eylem Görev Gücü (FATF) Türkiye’nin Para Trafiğini Neden İzliyor?
 • MOSSAD Güney Kıbrıs'ta Türklere mi Çalışıyor?
 • Kanal İstanbul'un Yüzü ve Sinan Aygün İddiaları
 • MİT'in İzlediği Film
 • Firavunun Rüyası Yusuf’un Yorumu Önce Küresel Isınma Kuraklık Sonra Buzul Çağı!
 • İran Rejimi İngiltere'den Koptu ABD Yörüngesine Kanlı bir Ayinle Kabul Edildi
 • Putin'in Rusya’sı Yolsuzluğu Tescilli Bir Ermeni/Yahudi Meleze Emanet!
 • Elazığ Depremini Tetikleyen ABD'nin HAARP Silahı ve Çin'deki Corona Virüsü!
 • Türkiye'nin Enerji Jeopolitiği ve Çin İstilasında Avrasya Balkanları!
 • CIA Ajanı Ayetullah Mike Uçak Kazasında Öldü-rül-dü!
 • İdlibte Ne Oldu? Milli İstihbarat Başkanlığı mı? Polatlı Topçu Okulu mu?
 • Filistin Davası ve Kudüs Seviciliği İngiliz Sömürge Bakanlığının Projesidir!
 • Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
 • FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
 • Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı Bir Faktör!
 • İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
 • Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
 • ABD ile NATO’nun Avrupa'yı İşgali ve Rothschild Hanedanının İngiltere’de Kraliyet Ayarı!
 • Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı
 • Coronavirüsün Türk Jeopolitiğine Katkısı: Kraliçeyi Konuşturdu, Borisi Hastalandırdı
 • Tesla’nın Türk Soylu Patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları Üretiyor!
 • Süleyman Soylu'nun İstifa Parodisi Washington Enstitüsünün Raporu Gölgesinde Nasıl Okunmalı?
 • Erdoğan Ankara'ya Neden Dönmüyor? ABD HAARP Gemisi Istanbul'da Kimi Bekliyor?
 • İktidarın Namusu Eşcinsel Lobiye mi Emanet?
 • Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'u Türk Doktorlara Emanet Etti!
 • Fuat Doğu MİT'i ve FETÖ’yü Irak ve Suriye'de Nasıl Kullandı?
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı Atatürk ile Görüştü Mü !
 • Cihanşümul Kadim Türk Devlet Aklı ile Atatürk Görüştü Mü?
 • Soma Faciasının Yıl Dönümünde AK Parti ve Mason Locaları!
 • Cihat Yaycı Paşa'nın Merkeze Çekilmesi İç Hesaplaşma mı, Terfi mi, Yoksa Darbe Karşıtı bir Önlem mi?
 • Kim Bu Paşa
 • Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
 • Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
 • Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
 • Amerika'daki İsyanların İç Yüzü
 • Cumhurbaşkanına Kafa Tutan İçişleri Bakanı!
 • Tanrının Kırbacı Attila'nın Torunları Sekeller
 • Hazar'ın Sultanı Mihriban Aliyeva
 • Türklük Düşmanı Amerikancı/İngilizci İslamcılar!
 • Erdoğan Kabine Değişikliği İçin TBMM Başkanlık Seçimi ve Yüksek Askeri Şura'yı bekliyor!
 • Bilinmeyen İskenderpaşalı Süleyman Demirel
 • Resmi İskenderpaşalı Alparslan Türkeş ve Gümüşhânevî Dergâhı
 • Azerbaycan, Irak, Suriye ve Libya'daki Krizin Cevabı Kırım Olamaz!
 • ABD'nin Gayri Nizami Harp Unsurları Azerbaycanlı General ve Albayı Öldürmüş Olabilir Mi?
 • Doğu Akdeniz'deki Küresel Hesaplaşma: Üç Harfliler Fransa'yı Beyrut'ta Çarptı!
 • Bulgar Ordusunda Bir Arnavut Yüzbaşı Ustiyanov Türk İstihbaratında Bulgar Sadık!
 • Milli Eğitim Bakanı'ndan Oyalama Boyalama Eğitimi
 • Boşnak Katliamı ve Bosna Hersek Düş Kırıklığı ve Bilgisiz Kral!
 • CIA destekli Erivan Yönetimi Rusları Amerikalılara Sattı Mı?
 • Putin; Albay Sergei Melikov’u Neden Dağıstan'a Başkan Vekili Atadı?
 • Kars Sınır Kapısı Açılıyor İngiltere Ukrayna'da Askeri Üs Kuruyor!
 • İzmir Depremi ve Katar Suudi Arabistan Savaşında Türk Ordusunun Pozisyonu Ne Olur?
 • İlham Aliyev 27 yıl önce Azerbaycan Topraklarından Çıkarılan Rus Askerini Geri Getirmeyi Başardı!
 • Kokain Müptelası ve Pedofili Sapık ABD’nin Müptezel Başkan Adayı Joe Biden!
 • Türk-Rus Askeri İttifakının Trans Kafkasya Asya Afrika Açılımı ve Küresel Yansımaları
 • Küresel Ekonomik Krizde Rusya, Türk-İngiliz İlişkilerini Yakından İzliyor!
 • İngiliz Merkez Bankasının 50 Milyar Sterlin Tutarındaki Kayıp Banknotu Türkiye’de mi?
 • Hıfzıssıhha Kapatıldı Ülke Koronavirüse Teslim Edildi!
 • ABD Kanada'yı Neden Bombaladı Ve Hakan Fidan'a Yönelik Operasyonlar
 • Sınovac Aşı İşi Yılan Hikâyesi
 • 16 Şehidin Sorumlusu Kim?
 • Yurtdışında Türkçe Eğitim Yapan Üniversiteye YÖK Düşmanlığının Bir Nedeni Olmalı!
 • Gara Dağında Bazı Rehineler Sağ Mı?
 • Kimin Yanında Olmalı?
 • Yaşasın Türk Dostu Nikola Tesla!
 • Kongo'da İtalyan Büyükelçi Neden İnfaz Edildi?
 • Roboski'den Gara Operasyonuna Yaşanan Süreçte MİT Neden Devre Dışı Bırakıldı?
 • İstihbarat Savaşlarında Metafiziksel Varlıklar
 • Elektronik Taarruz ve Şehitlerimiz
 • Erdoğan, Turgut Özal Gibi Yalnızlaştırılıyor
 • Türk Mısır İstihbaratları Korona Teşhisli Beşar ve Esma Esat Çiftini Kahire’de mi Saklıyor?
 • Bill Gates’e Türkiye'de Satılan Trakya Toprakları!
 • Türkmen Köyünden Bakanlığa Bir Türkmen Kızının Başarı Öyküsü :Derya Yanık
 • Ankara'nın Kürt Bozkurtları
 •  MİT'in 2023 Hedefi ve Çorbacı Sedat Peker!
 • Halkın Düştüğü Durum
 •  Dubai'de Fidanlar Fırtınalarla Büyüyor mu?
 • Türkiye’deki Derin Vatikan
 • Kaşif Kozinoğlu’nun mirası Afganistan Türk Devleti Nasıl Kurulacak?
 • MİT'in Kafasında Ne Var Elektronik İstihbarat mı İnsan Kaynaklı İstihbarat mı?
 • TSK Düğmeye Bastı! ABD Destekli PKK'ya Askeri Operasyon
 • İran tehlikede! Sınırdaki mayınlar temizleniyor, savaşa ve yeni göç dalgasına hazır olun!
 • Türkiye'de Siyaset Resetlenmeli 
 • Uluslararası Enerji Piyasasının Ekonomik Yapısı ve Türkiye’nin krizdeki rolü ?
 • Ezberbozan Bakan Derya Yanık ve Tarde Sed Tute
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • Ey Akşener! Kürtlerin yaşadığı yere Kürdistan denmez?
 • MİT Operasyonları ve İsrail Türkiye’siz Yapamaz!
 • Türkiye'den yolu geçmeyeni Fransa'da İstihbarat Başkanı bile yapmıyorlar!
 • Bir yalanı kırk doğruya saklarlar ASELSAN’ı yalandan satarlar!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağrı
 • Dolar darbesinin arkasında CIA var!
 • Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 102. Yıldönümünde Türk Hareketi Başkanından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’a Çağr
 • CIA’nın maaşlı Türk paydaşları ve Abdullah Öcalan’ı 'Mercedes Operasyonu'nda suikastten kim kurtardı?
 • İsrail, ABD’yi ikna ederse İran’ın nükleer tesislerini vurur mu?
 • Mossad'ın suikast birimi Kidon!
 • Lübnan'da Hizbullah - İsrail çatışması kapıda!
 • Kazakistan'daki karmaşanın sponsoru İngiliz istihbaratı mı?
 • Putin’e kim fısıldıyor! Henry Kissinger mi Nikolay Patrushev mi?
 • 7 Şubat 2012'den günümüze İstihbaratta derin hesaplaşma!
 • Ukrayna'ya geçmiş olsun! Luhansk ve Donetsk'i gitti sırada Mariupol ve Slavyansk var!
 • Emperyalizmin kirli yüzü tekelleşme ve Suudi sermayesinin ayçiçek yağı üzerinden kriz denemesi!
 • MİT dikkat etsin! MI-6 Türkiye’de School of African and Oriental Studies ‘SOAS’ mezunlarını kullanıyor!
 • Türk İstihbaratı, darbe öncesi Pakistan’da kimlerle temas kurdu?
 • Türk Ordusu, Irak’ın kuzeyinde Kandil’i söndürmeye gidiyor!
 • Ankara - Tahran arasında Suriye restleşmesi sonrasında İran’a Albay suikasti ile mesaj!
 • Yunanistan Komünist Partisi, ABD emperyalizmine başkaldırıyor!
 • Levent Göktaş vatansever mi sermayenin tetikçisi mi gladyo muhafızı mı?
 • Erdoğan’ın kritik Ukrayna ziyareti ve Volodymyr Zelensky’i bekleyen trajik son!